Қазақстан Республикасындағы Адам құқықтары жөніндегі уәкілдің кейбір өкімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Адам құқықтары жөніндегі уәкілдің 2019 жылғы 3 сәуірдегі № 5 өкімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 16 шілдеде № 19033 болып тіркелді. Күші жойылды - Адам құқықтары жөніндегі уәкілдің 2023 жылғы 30 қаңтардағы № 5 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - Адам құқықтары жөніндегі уәкілдің 30.01.2023 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰҰ Азаптауларға қарсы кіші комитетінің алдын алу жөніндегі кіші комитетінің ұсынымдарын іске асыру мақсатында, Қазақстан Республикасындағы Адам құқықтары жөніндегі уәкіл жанындағы Үйлестіру кеңесінің қолдауымен:
1. Қазақстан Республикасындағы Адам құқықтары жөніндегі уәкілдің өкімдеріне өзгерістер мен толықтырулар еңгізілетін тізбесі бекітілсін.
2. Осы өкім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасындағы
Адам құқықтары жөніндегі уәкіл
А. Шәкіров
Қазақстан Республикасындағы
Адам құқықтары жөніндегі
уәкілдің 2019 жылғы 3 сәуірдегі
№ 5 өкімімен бекітілген
Қазақстан Республикасындағы Адам құқықтары жөніндегі уәкілдің өкімдеріне өзгерістер мен толықтырулар еңгізілетін тізбесі
1. Күші жойылды - Адам құқықтары жөніндегі уәкілдің 20.01.2023 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Күші жойылды - Адам құқықтары жөніндегі уәкілдің 27.01.2023 № 4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3. Күші жойылды - Адам құқықтары жөніндегі уәкілдің 20.01.2023 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

О внесении изменений и дополнений в некоторые распоряжения Уполномоченного по правам человека в Республике Казахстан
Распоряжение Уполномоченного по правам человека от 3 апреля 2019 года № 5. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 июля 2019 года № 19033. Утратило силу приказом Уполномоченного по правам человека от 30 января 2023 года № 5.
Сноска. Утратило силу приказом Уполномоченного по правам человека от 30.01.2023 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях реализации рекомендаций Подкомитета ООН по предупреждению пыток, при поддержке Координационного совета при Уполномоченном по правам человека в Республике Казахстан:
1. Утвердить перечень распоряжений Уполномоченного по правам человека в Республике Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнения.
2. Настоящее распоряжение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Шакиров
Утвержден распоряжением
Уполномоченного по правам
человека в Республике Казахстан
от 3 апреля 2019 года № 5
Перечень распоряжений Уполномоченного по правам человека в Республике Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнения
1. Утратил силу приказом Уполномоченного по правам человека от 20.01.2023 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Утратил силу приказом Уполномоченного по правам человека от 27.01.2023 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Утратил силу приказом Уполномоченного по правам человека от 20.01.2023 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).