"Қазақстан Республикасы прокуратура органдарының ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 22 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының м.а. 2019 жылғы 3 тамыздағы № 84 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 6 тамызда № 19207 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының м.а. 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 159 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының м.а. 10.12.2021 № 159 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы прокуратура органдарының ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 22 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13343 болып тіркелген, 2016 жылғы 10 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы прокуратура органдарының ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесі осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті (бұдан әрі – Комитет) заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Комитет Төрағасына жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокуроры
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі
министрлігі
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
міндетін атқарушысының
2019 жылғы 3 тамыздағы
№ 84 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2016 жылғы 29 қаңтардағы
№ 22 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы прокуратура органдарының ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесі
Ашық деректер жиынтығының атауы
Өзектендіру кезеңі
Ұсыну мерзімі
Ақпарат көзі
Жауапты бөлімше
1
Прокуратура органының құрылымы (бөлімшенің атауы, басшының ТАӘ (болған жағдайда), байланыстары, азаматтарды қабылдау тәртібі, заңды мекенжайы, геолокация)
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 20 күні
Ашық деректер интернет-порталының автоматтандырылған жұмыс орны (бұдан әрі – АЖО)
Прокуратура органының кадр қызметі
2
"Прокурордың қадағалау қызметі туралы" статистикалық нысанды есеп
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 20 күні
Ашық деректер интернет-порталының АЖО / ашық деректер интернет-порталымен интеграцияны іске асырғаннан кейін ҚР БП APІ жүйелері
Комитеттің Қылмыстық, азаматтық және әкімшілік салалардағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармалары
3
"Тіркелген қылмыстық құқық бұзушылықтар туралы" № 1-М нысанды есеп
ай сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 20 күні
Ашық деректер интернет-порталының АЖО / ашық деректер интернет-порталымен интеграцияны іске асырғаннан кейін ҚР БП APІ жүйелері
Комитеттің қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
4
"Есірткі заттардың, психотроптық және улы заттардың, прекурсорлардың, сол тектестердің заңсыз айналымына және қылмыстық істер бойынша заттай дәлелдемелерге байланысты құқық бұзушылықтар туралы" статистикалық есеп
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 20 күні
Ашық деректер интернет-порталының АЖО / ашық деректер интернет-порталымен интеграцияны іске асырғаннан кейін ҚР БП APІ жүйелері
Комитеттің қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
5
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарымен жүзеге асырылатын тексерулерді тағайындау туралы актілерді тіркеу және есепке алу туралы" №1-П нысанды есеп
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 20 күні
Ашық деректер интернет-порталының АЖО / ашық деректер интернет-порталымен интеграцияны іске асырғаннан кейін ҚР БП APІ жүйелері
Комитеттің бақылау және қадағалау органдарының тексерістерін үйлестіру және есепке алу бөлімі
6
"Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау туралы" № 1-ТӨ нысанды есеп
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 20 күні
Ашық деректер интернет-порталының АЖО / ашық деректер интернет-порталымен интеграцияны іске асырғаннан кейін ҚР БП APІ жүйелері
Комитеттің азаматтық және әкімшілік салалардағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
7
"Қылмыстық қудалау органдарының жұмысы туралы" №1-Е статистикалық нысанды есеп
ай сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 20 күні
Ашық деректер интернет-порталының АЖО / ашық деректер интернет-порталымен интеграцияны іске асырғаннан кейін ҚР БП APІ жүйелері
Комитеттің қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
8
"Уәкілетті органдардың әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі істерді қарау нәтижелері туралы" №1-ӘІ нысанды есеп
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 20 күні
Ашық деректер интернет-порталының АЖО / ашық деректер интернет-порталымен интеграцияны іске асырғаннан кейін ҚР БП APІ жүйелері
Комитеттің азаматтық және әкімшілік салалардағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
9
"Жол көлік оқиғасы салдарынан зардап шеккен адамдар туралы" № ЖКО-1 статистикалық нысанды есеп
ай сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 20 күні
Ашық деректер интернет-порталының АЖО / ашық деректер интернет-порталымен интеграцияны іске асырғаннан кейін ҚР БП APІ жүйелері
Комитеттің азаматтық және әкімшілік салалардағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
10
"Қылмыстық істерді қарау жөніндегі бірінші сатыдағы соттардың жұмысы туралы есеп" № 1 нысан
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 20 күні
Ашық деректер интернет-порталының АЖО / ашық деректер интернет-порталымен интеграцияны іске асырғаннан кейін ҚР БП APІ жүйелері
Комитеттің қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
11
"Бірінші сатыдағы соттардың азаматтық істерді қарау туралы есебі" № 2 статистикалық нысанды есеп
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 20 күні
Ашық деректер интернет-порталының АЖО / ашық деректер интернет-порталымен интеграцияны іске асырғаннан кейін ҚР БП APІ жүйелері
Комитеттің азаматтық және әкімшілік салалардағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
12
"Соттардың жеке айыптау істері бойынша шағымдарды қарауы туралы есебі" №2-Ж нысан
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 20 күні
Ашық деректер интернет-порталының АЖО / ашық деректер интернет-порталымен интеграцияны іске асырғаннан кейін ҚР БП APІ жүйелері
Комитеттің қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
13
"Қылмыстық істерді қарау жөніндегі апелляциялық сатыдағы соттардың жұмысы туралы есеп" №6 нысан
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 20 күні
Ашық деректер интернет-порталының АЖО / ашық деректер интернет-порталымен интеграцияны іске асырғаннан кейін ҚР БП APІ жүйелері
Комитеттің қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
14
"Апелляциялық сатыда азаматтық істерді қарау бойынша есеп" №7 нысан
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 20 күні
Ашық деректер интернет-порталының АЖО / ашық деректер интернет-порталымен интеграцияны іске асырғаннан кейін ҚР БП APІ жүйелері
Комитеттің азаматтық және әкімшілік салалардағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
15
"Кәмелетке толмағандарды соттау туралы" №12 статистикалық нысанды есеп
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 20 күні
Ашық деректер интернет-порталының АЖО / ашық деректер интернет-порталымен интеграцияны іске асырғаннан кейін ҚР БП APІ жүйелері
Комитеттің қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
16
"Сот актілері шығарылған тұлғалар саны туралы" №10 статистикалық нысанды есеп
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 20 күні
Ашық деректер интернет-порталының АЖО / ашық деректер интернет-порталымен интеграцияны іске асырғаннан кейін ҚР БП APІ жүйелері
Комитеттің қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
17
"Кассациялық сатыда азаматтық істерді қарау бойынша есеп" №7-К нысан
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 20 күні
Ашық деректер интернет-порталының АЖО / ашық деректер интернет-порталымен интеграцияны іске асырғаннан кейін ҚР БП APІ жүйелері
Комитеттің азаматтық және әкімшілік салалардағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
18
"Кассациялық сатының қылмыстық істерді қарау бойынша жұмысы туралы есеп" №6-К нысан
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 20 күні
Ашық деректер интернет-порталының АЖО / ашық деректер интернет-порталымен интеграцияны іске асырғаннан кейін ҚР БП APІ жүйелері
Комитеттің қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
19
"Сот актілерін орындау бойынша жұмыс туралы" №4 нысанды есеп
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 20 күні
Ашық деректер интернет-порталының АЖО / ашық деректер интернет-порталымен интеграцияны іске асырғаннан кейін ҚР БП APІ жүйелері
Комитеттің азаматтық және әкімшілік салалардағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
20
"ТМД қатысушы-мемлекеттерінің аумағында шетелдік азаматтар және азаматтығы жоқ адамдар жасаған, сондай-ақ оларға қатысты жасалған қылмыстар туралы" №ТМД-3 статистикалық нысанды есеп
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 20 күні
Ашық деректер интернет-порталының АЖО / ашық деректер интернет-порталымен интеграцияны іске асырғаннан кейін ҚР БП APІ жүйелері
Комитеттің қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
21
"Қылмыстылық жағдайы және қылмыстық бұзушылықтарды тергеп-тексеру нәтижелері туралы статистикалық ақпарат" №ТМД-1 статистикалық нысанды есеп
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 20 күні
Ашық деректер интернет-порталының АЖО / ашық деректер интернет-порталымен интеграцияны іске асырғаннан кейін ҚР БП APІ жүйелері
Комитеттің қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
22
"Экстремизмге, терроризмге байланысты қылмыстық құқық бұзушылықтар туралы және прокурорлық қадағалау жағдайы туралы" №1-ЭТ статистикалық нысанды есеп
тоқсан сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 20 күні
Ашық деректер интернет-порталының АЖО / ашық деректер интернет-порталымен интеграцияны іске асырғаннан кейін ҚР БП APІ жүйелері
Комитеттің қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
23
Кәмелетке толмағандардың жыныстық тиіспеушілігіне қарсы қылмыстық құқық бұзушылық жасағаны үшін қылмыстық жауаптылыққа тартылған адамдар туралы мәліметтер
ақпараттың келіп түсуіне қарай
ақпараттың келіп түсуіне қарай
Ашық деректер интернет-порталының АЖО / ашық деректер интернет-порталымен интеграцияны іске асырғаннан кейін ҚР БП APІ жүйелері
Комитеттің қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
24
"Анықтаудан, тергеуден, соттан, сондай-ақ жазасын өтеуден немесе пробациялық бақылауды жүзеге асырудан жалтарылған тұлғалар, хабар-ошарсыз жоғалғандар, туған-туыстарымен байланысын жоғалтқандар, атқару іс жүргізуі бойынша борышкерлер, мемлекет мүддесі үшін тағылған талап қоюлар бойынша жауапкерлерді іздеу туралы, алиментті өндіріп алу, мертігу және басқа да денсаулықтың зақымдануына, асыраушының қайтыс болуына әкеліп соқтырған зияндардың орнын толтыру туралы, сондай-ақ мәйіттердің және өздері туралы белгіленген мәліметті бере алмайтын адамдардың жеке басын анықтау бойынша жұмыстардың нәтижесі туралы" №1-І статистикалық нысанды есеп
ай сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 20 күні
Ашық деректер интернет-порталының АЖО / ашық деректер интернет-порталымен интеграцияны іске асырғаннан кейін ҚР БП APІ жүйелері
Комитеттің қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
25
Экстремистік деп танылған және шеттен әкелуге, басып шығаруға және Қазақстан Республикасы аумағында таратуға тыйым салынған діни әдебиеттің және ақпараттық материалдардың тізімі
тұрақты
ақпараттың келіп түсуіне қарай
Ашық деректер интернет-порталының АЖО / ашық деректер интернет-порталымен интеграцияны іске асырғаннан кейін ҚР БП APІ жүйелері
Комитеттің қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
26
Террористік ұйымдардың тізімі
ақпараттың келіп түсуіне қарай
ақпараттың келіп түсуіне қарай
Ашық деректер интернет-порталының АЖО / ашық деректер интернет-порталымен интеграцияны іске асырғаннан кейін ҚР БП APІ жүйелері
Комитеттің қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
27
Экстремистік ұйымдардың тізімі
ақпараттың келіп түсуіне қарай
ақпараттың келіп түсуіне қарай
Ашық деректер интернет-порталының АЖО / ашық деректер интернет-порталымен интеграцияны іске асырғаннан кейін ҚР БП APІ жүйелері
Комитеттің қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
28
"Сыбайлас жемқорлық қылмыстар, оларды жасаған, сотталған адамдар, сыбайлас жемқорлық қылмыстар туралы қылмыстық істердің қозғалысы және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық субъектілері туралы"
№3-К нысанды есеп
ай сайын
есепті мерзімнен кейінгі айдың 20 күні
Ашық деректер интернет-порталының АЖО / ашық деректер интернет-порталымен интеграцияны іске асырғаннан кейін ҚР БП APІ жүйелері
Комитеттің қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы
29
Террористік деп танылған және шеттен әкелуге, басып шығаруға және Қазақстан Республикасы аумағында таратуға тыйым салынған әдебиеттің және ақпараттық материалдардың тізімі
тұрақты
ақпараттың келіп түсуіне қарай
Ашық деректер интернет-порталының АЖО / ашық деректер интернет-порталымен интеграцияны іске асырғаннан кейін ҚР БП APІ жүйелері
Комитеттің қылмыстық саладағы құқықтық ақпаратты қалыптастыру басқармасы

О внесении изменения в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 22 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных органов прокуратуры Республики Казахстан"
Приказ и.о. Генерального Прокурора Республики Казахстан от 3 августа 2019 года № 84. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 августа 2019 года № 19207. Утратил силу приказом и.о. Генерального Прокурора Республики Казахстан от 10 декабря 2021 года № 159.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Генерального Прокурора РК от 10.12.2021 № 159 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 22 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных органов прокуратуры Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 13343, опубликован 10 марта 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
Перечень открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных органов прокуратуры Республики Казахстан, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее – Комитет) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Генеральной прокуратуры Республики Казахстан;
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
и.о. Генерального Прокурора
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового
развития, инноваций и
аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Приложение к приказу
исполняющего обязанности
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 3 августа 2019 года № 84
Приложение к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 29 января 2016 года № 22
Перечень
открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных органов прокуратуры Республики Казахстан
Наименование набора открытых данных
Период актуализации
Срок предоставления
Источник
Ответственное подразделение
1
Структура органа прокуратуры (наименование подразделений, Ф.И.О (при его наличии) руководителя, контакты, режим приема граждан, юридический адрес, геолокация)
ежеквартально
к 20 числу месяца, следующего за отчетным периодом
Автоматизированное рабочее место (далее – АРМ) интернет-портала открытых данных
Кадровая служба органа прокуратуры
2
Статистический отчет формы "О надзорной деятельности прокурора"
ежеквартально
к 20 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных/ API системы ГП РК после реализации интеграции с интернет-порталом открытых данных
Управление формирования правовой информации в уголовной, гражданской и административ-ной сферах Комитета
3
Отчет формы №1-М "О зарегистрированных уголовных правонарушениях"
ежемесячно
к 20 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных/ API системы ГП РК после реализации интеграции с интернет-порталом открытых данных
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
4
Статистический отчет "О правонарушениях, связанных с незаконным оборотом наркотических средств, психотропных и ядовитых веществ, прекурсоров, их аналогов и вещественных доказательствах по уголовным делам"
ежеквартально
к 20 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных/ API системы ГП РК после реализации интеграции с интернет-порталом открытых данных
Управление формирования правовой информации в в уголовной сфере Комитета
5
Отчет формы №1-П "О регистрации и учете актов о назначении проверок, осуществляемых государственными органами Республики Казахстан"
ежеквартально
к 20 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных/ API системы ГП РК после реализации интеграции с интернет-порталом открытых данных
Отдел по координации и учету проверок органов контроля и надзора Комитета
6
Отчет формы №1-ОЛ "О рассмотрении обращений физических и юридических лиц"
ежеквартально
к 20 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных/ API системы ГП РК после реализации интеграции с интернет-порталом открытых данных
Управление формирования правовой информации в гражданской и административной сферах Комитета
7
Статистический отчет формы № 1-Е "О работе органов уголовного преследования"
ежемесячно
к 20 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных/ API системы ГП РК после реализации интеграции с интернет-порталом открытых данных
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
8
Отчет формы № 1-АД "О результатах рассмотрения уполномоченными органами дел об административных правонарушениях"
ежеквартально
к 20 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных/ API системы ГП РК после реализации интеграции с интернет-порталом открытых данных
Управление формирования правовой информации в гражданской и административной сферах Комитета
9
Статистический отчет формы №ДТП-1 "О лицах, пострадавших в дорожно-транспортных происшествиях"
ежемесячно
к 20 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных/ API системы ГП РК после реализации интеграции с интернет-порталом открытых данных
Управление формирования правовой информации в гражданской и административной сферах Комитета
10
Форма №1 "Отчет о работе судов первой инстанции по рассмотрению уголовных дел"
ежеквартально
к 20 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных/ API системы ГП РК после реализации интеграции с интернет-порталом открытых данных
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
11
Статистический отчет формы №2 "Отчет по рассмотрению гражданских дел судами первой инстанции"
ежеквартально
к 20 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных/ API системы ГП РК после реализации интеграции с интернет-порталом открытых данных
Управление формирования правовой информации в гражданской и административной сферах Комитета
12
Форма № 2-Ж "Отчет о рассмотрении судами жалоб по делам частного обвинения"
ежеквартально
к 20 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных/ API системы ГП РК после реализации интеграции с интернет-порталом открытых данных
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
13
Форма №6 "Отчет о работе судов апелляционной инстанции по рассмотрению уголовных дел"
ежеквартально
к 20 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных/ API системы ГП РК после реализации интеграции с интернет-порталом открытых данных
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
14
Форма №7 "Отчет по рассмотрению гражданских дел в апелляционной инстанции"
ежеквартально
к 20 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных/ API системы ГП РК после реализации интеграции с интернет-порталом открытых данных
Управление формирования правовой информации в гражданской и административной сферах Комитета
15
Статистический отчет формы №12 "Об осуждении несовершеннолетних"
ежеквартально
к 20 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных/ API системы ГП РК после реализации интеграции с интернет-порталом открытых данных
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
16
Статистический отчет формы № 10 "О числе лиц, в отношении которых вынесены судебные акты"
ежеквартально
к 20 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных/ API системы ГП РК после реализации интеграции с интернет-порталом открытых данных
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
17
Форма №7-К "Отчет по рассмотрению гражданских дел в кассационной инстанции"
ежеквартально
к 20 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных/ API системы ГП РК после реализации интеграции с интернет-порталом открытых данных
Управление формирования правовой информации в гражданской и административ-ной сферах Комитета
18
Форма №6-К "Отчет о работе кассационной инстанции по рассмотрению уголовных дел"
ежеквартально
к 20 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных/ API системы ГП РК после реализации интеграции с интернет-порталом открытых данных
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
19
Отчет формы №4 "О работе по исполнению судебных актов"
ежеквартально
к 20 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных/ API системы ГП РК после реализации интеграции с интернет-порталом открытых данных
Управление формирования правовой информации в гражданской и административ-ной сферах Комитета
20
Статистический отчет формы № СНГ-3 "Об уголовных правонарушениях, совершенных иностранными гражданами и лицами без гражданства, а также в отношении них, на территории государств - участников СНГ"
ежеквартально
к 20 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных/ API системы ГП РК после реализации интеграции с интернет-порталом открытых данных
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
21
Статистический отчет формы №СНГ-1 "Статистическая информация о состоянии преступности и результатах расследования уголовных правонарушений"
ежеквартально
к 20 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных/ API системы ГП РК после реализации интеграции с интернет-порталом открытых данных
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
22
Статистический отчет формы №1-ЭТ "О правонарушениях, связанных с экстремизмом и терроризмом и о состоянии прокурорского надзора"
ежеквартально
к 20 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных/ API системы ГП РК после реализации интеграции с интернет-порталом открытых данных
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
23
Сведения о лицах, привлеченных к уголовной ответственности за совершение уголовных правонарушений против половой неприкосновен-ности несовершеннолет-них
по мере поступления информации
по мере поступления информации
АРМ интернет-портала открытых данных/ API системы ГП РК после реализации интеграции с интернет-порталом открытых данных
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
24
Статистический отчет формы № 1-Р "О розыске лиц, скрывшихся от дознания, следствия, суда, а также лиц, уклоняющихся от отбывания наказания или осуществления пробационного контроля, без вести пропавших, утративших связь с родственниками, должников по исполнительному производству, ответчиков по искам, предъявленным в интересах государства, о взыскании алиментов, возмещении вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, смертью кормильца, а также о результатах работы по установлению личности трупов и лиц, не способных сообщить о себе установочные данные"
ежемесячно
к 20 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных/ API системы ГП РК после реализации интеграции с интернет-порталом открытых данных
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
25
Список религиозной литературы и информационных материалов, признанных экстремистскими и запрещенных к ввозу, изданию и распространению на территории Республики Казахстан
постоянно
по мере поступления информации
АРМ интернет-портала открытых данных/ API системы ГП РК после реализации интеграции с интернет-порталом открытых данных
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
26
Список террористических организаций
по мере поступления информации
по мере поступления информации
АРМ интернет-портала открытых данных/ API системы ГП РК после реализации интеграции с интернет-порталом открытых данных
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
27
Список экстремистских организаций
по мере поступления информации
по мере поступления информации
АРМ интернет-портала открытых данных/ API системы ГП РК после реализации интеграции с интернет-порталом открытых данных
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
28
Отчет формы №3-К "О коррупционных преступлениях, лицах их совершивших, осужденных, движении уголовных дел о коррупционных преступлениях и о субъектах коррупционных правонарушений"
ежемесячно
к 20 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных/ API системы ГП РК после реализации интеграции с интернет-порталом открытых данных
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета
29
Список литературы и информационных материалов, признанных террористическими и запрещенных к ввозу, изданию и распространению на территории Республики Казахстан
постоянно
по мере поступления информации
АРМ интернет-портала открытых данных/ API системы ГП РК после реализации интеграции с интернет-порталом открытых данных
Управление формирования правовой информации в уголовной сфере Комитета