2019-2020 оқу жылына жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2019 жылғы 13 тамыздағы № 363 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 14 тамызда № 19241 болып тіркелді.
"Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында (Қарулы Күштер, басқа да әскерлер мен әскери құралымдар, сондай-ақ арнаулы мемлекеттік органдар үшін мамандар даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарын қоспағанда) жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі, сондай-ақ техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2018 - 2019, 2019 - 2020, 2020 - 2021 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 199 қаулысының 2-тармағына сәйкес және 2019 - 2020 оқу жылына жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға, сондай-ақ жоғары оқу орындарының дайындық бөлімдеріне мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру жөніндегі конкурстық комиссия отырысының 2019 жылғы 10 шілдедегі № 18 хаттамасы негізінде БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес 2019 - 2020 оқу жылына білім беру бағдарламаларының топтары бойынша магистрлерді даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылатын жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының тізбесі;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес 2019 - 2020 оқу жылына білім беру бағдарламаларының топтары бойынша магистрлерді квота бойынша даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылатын жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының тізбесі;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес 2019 - 2020 оқу жылына магистрлерді халықаралық келісім бойынша даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылатын жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының тізбесі;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес 2019 - 2020 оқу жылына жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарында PhD докторларын даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;

О размещении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с послевузовским образованием на 2019-2020 учебный год
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 13 августа 2019 года № 363. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 августа 2019 года № 19241.
В соответствии с пунктом 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2018 года № 199 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием, а также техническим и профессиональным, послесредним образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета (за исключением организаций образования, осуществляющих подготовку специалистов для Вооруженных сил, других войск и воинских формирований, а также специальных государственных органов), на 2018 - 2019, 2019 - 2020, 2020 - 2021 учебные года" и на основании протокола заседания Конкурсной комиссии по размещению государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием, а также на подготовительные отделения высших учебных заведений на 2019-2020 учебный год от 10 июля 2019 года № 18 ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) перечень организаций высшего и (или) послевузовского образования, в которых размещается государственный образовательный заказ на подготовку магистров на 2019-2020 учебный год по группам образовательных программ согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) перечень организаций высшего и (или) послевузовского образования, в которых размещается государственный образовательный заказ на подготовку магистров на 2019-2020 учебный год по квоте согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) перечень организаций высшего и (или) послевузовского образования, в которых размещается государственный образовательный заказ на подготовку магистров на 2019-2020 учебный год по межправительственным соглашениям согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) государственный образовательный заказ на подготовку докторов PhD в организациях высшего и (или) послевузовского образования на 2019-2020 учебный год согласно приложению 4 к настоящему приказу.
2. Департаменту высшего и послевузовского образования Министерства образования и науки Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан после его официального опубликования;

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Білім және ғылым министрінің 13.11.2019 № 490 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
ЖООКБҰ
Білім беру бағдарламалары тобының коды мен атауы
Орындар саны
Оның ішінде мақсатты
Ұйымдардың атауы
1
"Азаматтық Авиация академиясы" Акционерлік қоғамы
D105 - Авиациялық техника және технологиялар
1
Барлығы
1
2
"Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D003 - Пәндік мамандандырылмаған мұғалімдерді даярлау
2
D053 - Тарих және археология
1
D060 - Филология
2
D090 - Физика
2
D092 - Математика және статистика
1
Барлығы
8
3
"Алматы технологиялық университеті" акционерлік қоғамы
D111 - Азық-түлік өнімдерінің өндірісі
13
2
"Қазақ ұлттық аграрлық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
1
"М. Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D082 - Биотехнология
2
D097 - Химиялық инженерия және процестер
1
D114 - Тоқыма: киім, аяқ киім және былғары бұйымдары
1
D072 - Менеджмент және басқару
1
Барлығы
18
3
4
"Алматы энергетика және байланыс университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
D096 - Коммуникация және коммуникациялық технологиялар
5
D098 - Жылуэнергетика
4
D099 - Энергетика және электр техникасы
5
2
"Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті" мекемесі
"М.Х. Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D103 - Механика және металл өңдеу
1
D107 - Ғарыштық инженерия
3
Барлығы
18
2
5
"Алматы Менеджмент Университеті" білім беру мекемесі
D072 - Менеджмент және басқару
1
D074 - Қаржы, банктік және сақтандыру ісі
4
D075 - Маркетинг және жарнама
5
Барлығы
10
6
"Д. Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік техникалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорыны
D090 - Физика
3
D094 - Ақпараттық технологиялар
3
D098 - Жылуэнергетика
1
D100 - Автоматтандыру және басқару
2
D103 - Механика және металл өңдеу
1
D117 - Металлургиялық инженерия
2
Барлығы
12
7
"Сәрсен Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D013 - Химия педагогтерін даярлау
1
D014 - Биология педагогтерін даярлау
1
D050 - Философия және этика
1
D053 - Тарих және археология
1
1
"Ілияс Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D090 - Физика
4
Барлығы
8
1
8
"Семей қаласының Шәкәрім атындағы мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D090 - Физика
3
D016 - Тарих педагогтерін даярлау
3
D111 - Азық-түлік өнімдерінің өндірісі
5
D138 - Ветеринария
1
Барлығы
12
9
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорыны
D001 - Педагогика және психология
22
1
"Өмірзақ Сұлтанғазин атындағы Қостанай мемлекеттік педагогикалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Семей қаласының Шәкәрім атындағы мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Қазақ экономика, қаржы және халықаралық сауда университеті" мекемесі
1
"Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Қорқыт Ата атындағы Қызылорда мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"М.Х. Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D012 - Информатика педагогтерін даярлау
15
2
"Ақпараттық және есептеуіш технологиялар институты" шаруашылық жүргізу құқығы бар республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D017 - Қазақ тілі мен әдебиетінің педагогтерін даярлау
6
1
"Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D019 - Шет тілдері педагогтерін даярлау
3
1
"Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D020 - Әлеуметік педагогика және өзін-өзі тану мамандарын даярлау
7
1
"Павлодар мемлекеттік педагогикалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D050 - Философия және этика
8
D051 - Дінтану және теология
5
D053 - Тарих және археология
24
2
"Ш.Ш. Уәлиханов атындағы тарих және этнология институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2
"Мемлекет тарихы институты" республикалық мемлекеттік мекемесі
1
"Семей қаласының Шәкәрім атындағы мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Павлодар мемлекеттік педагогикалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D054 - Түркітану
4
D056 - Аударма ісі, ілеспе аударма
3
1
"С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D058 - Әдебиет
10
D059 - Шетел филологиясы
8
1
"Өмірзақ Сұлтанғазин атындағы Қостанай мемлекеттік педагогикалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"М.Х. Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D060 - Филология
12
1
"М.Х. Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D061 - Әлеуметтану
16
1
"Стратегиялық зерттеулер институты" мемлекеттік мекемесі
1
"Қарағанды мемлекеттік техникалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D062 - Мәдениеттану
10
D063 - Саясаттану және конфликтология
20
2
"Мемлекет тарихы институты" республикалық мемлекеттік мекемесі
3
"Стратегиялық зерттеулер институты" мемлекеттік мекемесі
D064 - Халықаралық қатынастар
8
1
"Стратегиялық зерттеулер институты" мемлекеттік мекемесі
1
"Семей қаласының Шәкәрім атындағы мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Мемлекет тарихы институты" республикалық мемлекеттік мекемесі
D065 - Аймақтану
11
1
"Қазтұтынушылародағының Қарағанды экономикалық университеті" мемлекеттік емес мекемесі
D067 - Журналистика және репортерлық іс
14
1
"М.Х. Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D070 - Экономика
20
1
"Экономика институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1
"Стратегиялық зерттеулер институты" мемлекеттік мекемесі
1
"Қарағанды мемлекеттік техникалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
D072 - Менеджмент және басқару
6
1
"Семей қаласының Шәкәрім атындағы мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D073 - Аудит және салық салу
9
D074 - Қаржы, банктік және сақтандыру ісі
6
1
"Семей қаласының Шәкәрім атындағы мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D078 - Құқық
16
1
"Семей қаласының Шәкәрім атындағы мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Стратегиялық зерттеулер институты" мемлекеттік мекемесі
D080 - Биология
21
1
"Махамбет Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
2
"Ұлттық биотехнология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығы бар республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Ботаника және фитоинтродукция институты" шаруашылық жүргізу құқығы бар республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Қазақ қайта өңдеу және тағам өнеркәсіптері ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
1
"Микроорганизмдердің республикалық коллекциясы" шаруашылық жүргізу құқығы бар республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D084 - География
7
D087 - Қоршаған ортаны қорғау технологиясы
11
1
"Микроорганизмдердің республикалық коллекциясы" шаруашылық жүргізу құқығы бар республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Семей қаласының Шәкәрім атындағы мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
D089 - Химия
10
D090 - Физика
21
1
"Семей қаласының Шәкәрім атындағы мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D092 - Математика және статистика
10
1
"Семей қаласының Шәкәрім атындағы мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Махамбет Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D094 - Ақпараттық технологиялар
39
4
"Ақпараттық және есептеуіш технологиялар институты" шаруашылық жүргізу құқығы бар республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Қорқыт Ата атындағы Қызылорда мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Қарағанды мемлекеттік техникалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
2
"Халықаралық бизнес университеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
D100 - Автоматтандыру және басқару
20
1
"Қорқыт Ата атындағы Қызылорда мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
2
"Ақпараттық және есептеуіш технологиялар институты" шаруашылық жүргізу құқығы бар республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D104 - Көлік, көліктік техника және технология
3
D124 - Құрылыс
10
D143 - Туризм
4
1
"Ілияс Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Қазақ экономика, қаржы және халықаралық сауда университеті" мекемесі
Барлығы

Сноска. Приложение 4 в редакции приказа Министра образования и науки РК от 13.11.2019 № 490 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
ОВПО
Код и наименование группы образовательных программ
Количество мест
в том числе целевые
Наименование организации
1
Акционерное общество "Академия гражданской авиации"
D105 - Авиационная техника и технологии
1
Всего
1
2
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Актюбинский региональный государственный университет имени К. Жубанова"
D003 - Подготовка педагогов без предметной специализации
2
D053 - История и археология
1
D060 - Филология
2
D090 - Физика
2
D092 - Математика и статистика
1
Всего
8
3
Акционерное общество "Алматинский технологический университет"
D111 - Производство продуктов питания
13
2
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный аграрный университет"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Южно-Казахстанский государственный университет имени М. Ауэзова"
D082 - Биотехнология
2
D097 - Химическая инженерия и процессы
1
D114 - Текстиль: одежда, обувь и кожаные изделия
1
D072 - Менеджмент и управление
1
Всего
18
3
4
Некоммерческое акционерное общество "Алматинский университет энергетики и связи"
D096 - Коммуникации и коммуникационные технологии
5
D098 - Теплоэнергетика
4
D099 - Энергетика и электротехника
5
2
Учреждение "Международный казахско-турецкий университет имени Ходжи Ахмеда Ясави"
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таразский государственный университет имени М.Х. Дулати"
D103 - Механика и металлообработка
1
D107 - Космическая инженерия
3
Всего
18
2
5
Учреждение образования "Алматы Менеджмент Университет"
D072 - Менеджмент и управление
1
D074 - Финансы, банковское и страховое дело
4
D075 - Маркетинг и реклама
5
Всего
10
6
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный технический университет имени Д. Серикбаева"
D090 - Физика
3
D094 - Информационные технологии
3
D098 - Теплоэнергетика
1
D100 - Автоматизация и управление
2
D103 - Механика и металлообработка
1
D117 - Металлургическая инженерия
2
Всего
12
7
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный университет имени Сарсена Аманжолова"
D013 - Подготовка педагогов химии
1
D014 - Подготовка педагогов биологии
1
D050 - Философия и этика
1
D053 - История и археология
1
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жетысуский государственный университет имени Ильяса Жансугурова"
D090 - Физика
4
Всего
8
1
8
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Государственный университет имени Шакарима города Семей"
D090 - Физика
3
D016 - Подготовка педагогов истории
3
D111 - Производство продуктов питания
5
D138 - Ветеринария
1
Всего
12
9
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева"
D001 - Педагогика и психология
22
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Костанайский государственный педагогический университет имени Умирзака Султангазина"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Государственный университет имени Шакарима города Семей"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Атырауский государственный университет имени Халела Досмухамедова"
1
Учреждение "Казахский университет экономики, финансов и международной торговли"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кокшетауский государственный университет имени Ш. Уалиханова"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кызылординский государственный университет имени "Коркыт-Ата""
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таразский государственный университет имени М.Х. Дулати"
D012 - Подготовка педагогов информатики
15
2
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт информационных и вычислительных технологий"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский государственный женский педагогический университет"
D017 - Подготовка педагогов казахского языка и литературы
6
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кокшетауский государственный университет имени Ш. Уалиханова"
D019 - Подготовка педагогов иностранного языка
3
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный университет имени академика Е.А. Букетова"
D020 - Подготовка кадров по социальной педагогике и самопознанию
7
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский государственный педагогический университет"
D050 - Философия и этика
8
D051 - Религия и теология
5
D053 - История и археология
24
2
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт истории и этнологии имени Ч.Ч. Валиханова"
2
Республиканское государственное учреждение "Институт истории государства"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Государственный университет имени Шакарима города Семей"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский государственный педагогический университет"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Атырауский государственный университет имени Халела Досмухамедова"
D054 - Тюркология
4
D056 - Переводческое дело, синхронный перевод
3
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский государственный университет имени С. Торайгырова"
D058 - Литература
10
D059 - Иностранная филология
8
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Костанайский государственный педагогический университет имени Умирзака Султангазина"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таразский государственный университет имени М.Х. Дулати"
D060 - Филология
12
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таразский государственный университет имени М.Х. Дулати"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Северо-Казахстанский государственный университет имени Манаша Козыбаева"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный университет имени академика Е.А. Букетова"
D061 - Социология
16
1
Государственное учреждение "Институт стратегических исследований"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный технический университет"
D062 - Культурология
10
D063 - Политология и конфликтология
20
2
Республиканское государственное учреждение "Институт истории государства"
3
Государственное учреждение "Институт стратегических исследований"
D064 - Международные отношения
8
1
Государственное учреждение "Институт стратегических исследований"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Государственный университет имени Шакарима города Семей"
1
Республиканское государственное учреждение "Институт истории государства"
D065 - Регионоведение
11
1
Негосударственное учреждение "Карагандинский экономический университет Казпотребсоюза"
D067 - Журналистика и репортерское дело
14
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таразский государственный университет имени М.Х. Дулати"
D070 - Экономика
20
1
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт экономики"
1
Государственное учреждение "Институт стратегических исследований"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный технический университет"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кокшетауский государственный университет имени Ш. Уалиханова"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Атырауский государственный университет имени Халела Досмухамедова"
1
Некоммерческое акционерное общество "Западно-Казахстанский аграрно-технический университет имени Жангир хана"
D072 - Менеджмент и управление
6
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Государственный университет имени Шакарима города Семей"
D073 - Аудит и налогообложение
9
D074 - Финансы, банковское и страховое дело
6
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Государственный университет имени Шакарима города Семей"
D078 - Право
16
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Государственный университет имени Шакарима города Семей"
1
Государственное учреждение "Институт стратегических исследований"
D080 - Биология
21
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова"
2
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный центр биотехнологии"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт ботаники и фитоинтродукции"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Актюбинский региональный государственный университет имени К. Жубанова"
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Казахско научно-исследовательский институт перерабатывающей и пищевой промышленности"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканская коллекция микроорганизмов"
D084 - География
7
D087 - Технология охраны окружающей среды
11
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканская коллекция микроорганизмов"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Государственный университет имени Шакарима города Семей"
1
Некоммерческое акционерное общество "Западно-Казахстанский аграрно-технический университет имени Жангир хана"
D089 - Химия
10
D090 - Физика
21
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Государственный университет имени Шакарима города Семей"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кокшетауский государственный университет имени Ш. Уалиханова"
D092 - Математика и статистика
10
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Государственный университет имени Шакарима города Семей"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова"
D094 - Информационные технологии
39
4
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт информационных и вычислительных технологий"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кызылординский государственный университет имени "Коркыт-Ата""
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный технический университет"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кокшетауский государственный университет имени Ш. Уалиханова"
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Университет международного бизнеса"
D100 - Автоматизация и управление
20
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кызылординский государственный университет имени "Коркыт-Ата""
2
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт информационных и вычислительных технологий"
D104 - Транспорт, транспортная техника и технологии
3
D124 - Строительство
10
D143 - Туризм
4
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жетысуский государственный университет имени Ильяса Жансугурова"
1
Учреждение "Казахский университет экономики, финансов и международной торговли"
Всего

161
1
20
"Ұлттық медицина университеті" акционерлік қоғамы
D119 - Фармацевтикалық өндіріс технологиясы
3
Барлығы
3
21
"Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D001 - Педагогика және психология
2
1
"Қазақ спорт және туризм академиясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
D002 - Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту
6
1
"Ілияс Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D003 - Пәндік мамандандырылмаған мұғалімдерді даярлау
6
D010 - Математика педагогтерін даярлау
2
D013 - Химия педагогтерін даярлау
3
1
"Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D014 - Биология педагогтерін даярлау
4
1
"Адам және жануарлар физиологиясы институты" шаруашылық жүргізу құқығы бар республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D015 - География педагогтерін даярлау
1
D016 - Тарих педагогтерін даярлау
3
D017 - Қазақ тілі мен әдебиетінің педагогтерін даярлау
1
1
"Ы. Алтынсарин атындағы Арқалық мемлекеттік педагогикалық институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D019 - Шет тілдері педагогтерін даярлау
1
D021 - Арнайы педагогика мамандарын даярлау
7
1
"Ілияс Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D050 - Философия және этика
5
D053 - Тарих және археология
3
D057 - Лингвистика
7
1
"Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"М.Х. Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D058 - Әдебиет
7
D060 - Филология
1
D061 - Әлеуметтану
3
1
"Каспий қоғамдық университеті" білім мекемесі
D066 - Психология
2
1
"Қазақ спорт және туризм академиясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
D080 - Биология
3
D089 - Химия
2
D090 - Физика
6
D092 - Математика және статистика
1
D094 - Ақпараттық технологиялар
3
Барлығы
79
12
22
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорыны
D001 - Педагогика және психология
2
1
"Өмірзақ Сұлтанғазин атындағы Қостанай мемлекеттік педагогикалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D005 - Дене шынықтыру педагогтерін даярлау
1
D011 - Физика педагогтерін даярлау
3
D012 - Информатика педагогтерін даярлау
2
1
"Ақпараттық және есептеуіш технологиялар институты" шаруашылық жүргізу құқығы бар республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D015 - География педагогтерін даярлау
4
D017 - Қазақ тілі мен әдебиетінің педагогтерін даярлау
1
D018 - Орыс тілі мен әдебиетінің педагогтерін даярлау
4
D020 - Әлеуметік педагогика және өзін-өзі тану мамандарын даярлау
3
D050 - Философия және этика
3
1
"Философия, саясаттану және дінтану институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
D051 - Дінтану және теология
1
D052 - Исламтану
2
1
"Философия, саясаттану және дінтану институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
D053 - Тарих және археология
14
2
"Ә.Х. Марғұлан атындағы археология институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
3
"Ш.Ш. Уәлиханов атындағы тарих және этнология институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Орталық мұражайы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Қазақстан Республикасының Ұлттық мұражайы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"М.Х. Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Ілияс Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D054 - Түркітану
1
D055 - Шығыстану
10
2
"Р.Б. Сүлейменов атындағы Шығыстану институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
D057 - Лингвистика
9
2
"А. Байтұрсынұлы атындағы Тіл Білімі институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1
"С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D058 - Әдебиет
14
6
"М.О. Әуезов атындағы Әдебиет және өнер институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
D060 - Филология
8
D061 - Әлеуметтану
14
1
"М. Тынышпаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясы" акционерлік қоғамы
D063 - Саясаттану және конфликтология
14
1
"Философия, саясаттану және дінтану институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1
"Стратегиялық зерттеулер институты" мемлекеттік мекемесі
D064 - Халықаралық қатынастар
3
1
Монғолия
D065 - Аймақтану
1
D066 - Психология
2
1
"Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D067 - Журналистика және репортерлық іс
3
1
Ауғанстан Ислам Республикасы
D069 - Кітапхана ісі, ақпараттарды өңдеу және мұрағат ісі
5
1
"Қазақстанның Ұлттық академиялық кітапханасы" мемлекеттік мекемесі
D071 - Мемлекеттік және жергілікті басқару
30
1
Ауғанстан Ислам Республикасы
D072 - Менеджмент және басқару
1
1
"Экономика институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
D073 - Аудит және салық салу
1
D074 - Қаржы, банктік және сақтандыру ісі
1
D075 - Маркетинг және жарнама
2
D078 - Құқық
4
1
"Абылай хан атындағы Қазақ халықаралық қатынастар және әлем тілдері университеті" акционерлік қоғамы
1
"М.Х. Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D080 - Биология
15
2
"Адам және жануарлар физиологиясы институты" шаруашылық жүргізу құқығы бар республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Жалпы генетика және цитология институты" шаруашылық жүргізу құқығы бар республикалық мемлекеттік кәсіпорны
2
"Зоология институты" шаруашылық жүргізу құқығы бар республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Микробиология және вирусология ғылыми-өндірістік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
3
"Ботаника және фитоинтродукция институты" шаруашылық жүргізу құқығы бар республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Биологиялық бақылау, сертификаттау және клиника алдындағы зерттеулер орталық зертханасы" шаруашылық жүргізу құқығы бар республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Сейсмология институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
1
"Антиген ғылыми өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
1
"Қазақ спорт және туризм академиясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
D081 - Генетика
9
2
"Жалпы генетика және цитология институты" шаруашылық жүргізу құқығы бар республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D082 - Биотехнология
13
1
"Микробиология және вирусология ғылыми-өндірістік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
1
"Ұлттық биотехнология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығы бар республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Антиген ғылыми өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
1
"Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D083 - Геоботаника
10
D084 - География
2
D085 - Гидрология
10
1
"География институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
D089 - Химия
7
1
"Физика-химиялық әдіспен зерттеу және талдау орталығы" шаруашылық жүргізу құқығы бар еншілес мемлекеттік кәсіпорны
D090 - Физика
25
2
"Ұлттық ғарыштық зерттеулер мен технологиялар орталығы" акционерлік қоғамы
D092 - Математика және статистика
11
7
"Математика және математикалық модельдеу институты" шаруашылық жүргізу құқығы бар республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Халықаралық бизнес университеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
D093 - Механика
9
1
"Ө.А. Жолдасбеков атындағы механика және машинатану институты" шаруашылық жүргізу құқығы бар республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D094 - Ақпараттық технологиялар
19
1
"Алматы энергетика және байланыс университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
2
"Математика және математикалық модельдеу институты" шаруашылық жүргізу құқығы бар республикалық мемлекеттік кәсіпорны
4
"Ақпараттық және есептеуіш технологиялар институты" шаруашылық жүргізу құқығы бар республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D095 - Ақпараттық қауіпсіздік
15
2
"Ақпараттық және есептеуіш технологиялар институты" шаруашылық жүргізу құқығы бар республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D096 - Коммуникация және коммуникациялық технологиялар
9
1
"Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті" акционерлік қоғамы
D097 - Химиялық инженерия және процестер
14
D098 - Жылуэнергетика
4
D100 - Автоматтандыру және басқару
6
1
"Ақпараттық және есептеуіш технологиялар институты" шаруашылық жүргізу құқығы бар республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D101 - Материалтану және жаңа материалдар технологиясы
3
D107 - Ғарыштық инженерия
6
1
"Ө.А. Жолдасбеков атындағы механика және машинатану институты" шаруашылық жүргізу құқығы бар республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Ұлттық ғарыштық зерттеулер мен технологиялар орталығы" акционерлік қоғамы
1
"Ақпараттық және есептеуіш технологиялар институты" шаруашылық жүргізу құқығы бар республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D108 - Наноматериалдар және нанотехнологиялар
11
D123 - Геодезия
2
D128 - Жерге орналастыру
1
D130 - Стандарттау, сертификаттау және метрология (салалар бойынша)
1
D134 - Балық шаруашылығы
2
1
"Биологиялық бақылау, сертификаттау және клиника алдындағы зерттеулер орталық зертханасы" шаруашылық жүргізу құқығы бар республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D142 - Әлеуметтік жұмыс
5
Барлығы

161
1
20
Акционерное общество "Национальный медицинский университет"
D119 - Технология фармацевтического производства
3
Всего
3
21
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный педагогический университет имени Абая"
D001 - Педагогика и психология
2
1
Некоммерческое акционерное общество "Казахская академия спорта и туризма"
D002 - Дошкольное обучение и воспитание
6
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жетысуский государственный университет имени Ильяса Жансугурова"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский государственный женский педагогический университет"
D003 - Подготовка педагогов без предметной специализации
6
D010 - Подготовка педагогов математики
2
D013 - Подготовка педагогов химии
3
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кокшетауский государственный университет имени Ш. Уалиханова"
D014 - Подготовка педагогов биологии
4
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт физиологии человека и животных"
D015 - Подготовка педагогов географии
1
D016 - Подготовка педагогов истории
3
D017 - Подготовка педагогов казахского языка и литературы
1
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Аркалыкский государственный педагогический институт имени Ы. Алтынсарина"
D019 - Подготовка педагогов иностранного языка
1
D021 - Подготовка кадров по специальной педагогике
7
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жетысуский государственный университет имени Ильяса Жансугурова"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский государственный женский педагогический университет"
D050 - Философия и этика
5
D053 - История и археология
3
D057 - Лингвистика
7
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский государственный женский педагогический университет"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таразский государственный университет имени М.Х. Дулати"
D058 - Литература
7
D060 - Филология
1
D061 - Социология
3
1
Учреждение образования "Каспийский общественный Университет"
D066 - Психология
2
1
Некоммерческое акционерное общество "Казахская академия спорта и туризма"
D080 - Биология
3
D089 - Химия
2
D090 - Физика
6
D092 - Математика и статистика
1
D094 - Информационные технологии
3
Всего
79
12
22
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
D001 - Педагогика и психология
2
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Костанайский государственный педагогический университет имени Умирзака Султангазина"
D005 - Подготовка педагогов физической культуры
1
D011 - Подготовка педагогов физики
3
D012 - Подготовка педагогов информатики
2
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт информационных и вычислительных технологий"
D015 - Подготовка педагогов географии
4
D017 - Подготовка педагогов казахского языка и литературы
1
D018 - Подготовка педагогов русского языка и литературы
4
D020 - Подготовка кадров по социальной педагогике и самопознанию
3
D050 - Философия и этика
3
1
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт философии, политологии и религиоведения"
D051 - Религия и теология
1
D052 - Исламоведение
2
1
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт философии, политологии и религиоведения"
D053 - История и археология
14
2
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт археологии имени А.Х. Маргулана"
3
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт истории и этнологии имени Ч.Ч. Валиханова"
1
Республиканское государственное казенное предприятие "Центральный государственный музей Республики Казахстан"
1
Республиканское государственное казенное предприятие "Национальный Музей Республики Казахстан"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таразский государственный университет имени М.Х. Дулати"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жетысуский государственный университет имени Ильяса Жансугурова"
D054 - Тюркология
1
D055 - Востоковедение
10
2
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт востоковедения имени Р.Б. Сулейменова"
D057 - Лингвистика
9
2
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт языкознания имени А. Байтурсынова"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский государственный университет имени С. Торайгырова"
D058 - Литература
14
6
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт литературы и искусства имени М.О. Ауэзова"
D060 - Филология
8
D061 - Социология
14
1
Акционерное общество "Казахская академия транспорта и коммуникации имени М. Тынышпаева"
D063 - Политология и конфликтология
14
1
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт философии, политологии и религиоведения"
1
Казахстанский институт стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан
D064 - Международные отношения
3
1
Монголия
D065 - Регионоведение
1
D066 - Психология
2
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Актюбинский региональный государственный университет имени К. Жубанова"
D067 - Журналистика и репортерское дело
3
1
Исламская Республика Афганистан
D069 - Библиотечное дело, обработка информации и архивное дело
5
1
Государственное учреждение "Национальная академическая библиотека Казахстана"
D071 - Государственное и местное управление
30
1
Исламская Республика Афганистан
D072 - Менеджмент и управление
1
1
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт экономики"
D073 - Аудит и налогообложение
1
D074 - Финансы, банковское и страховое дело
1
D075 - Маркетинг и реклама
2
D078 - Право
4
1
Акционерное общество "Казахский университет международных отношений и мировых языков имени Абылай хана"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таразский государственный университет имени М.Х. Дулати"
D080 - Биология
15
2
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт физиологии человека и животных"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт общей генетики и цитологии"
2
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт зоологии"
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Научно-производственный центр микробиологии и вирусологии"
3
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт ботаники и фитоинтродукции"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная лаборатория биоконтроля, сертификации и предклинических испытаний"
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Институт сейсмологии"
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Научно-производственное предприятие антиген"
1
Некоммерческое акционерное общество "Казахская академия спорта и туризма"
D081 - Генетика
9
2
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт общей генетики и цитологии"
D082 - Биотехнология
13
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Научно-производственный центр микробиологии и вирусологии"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный центр биотехнологии"
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Научно-производственное предприятие антиген"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный педагогический университет имени Абая"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кокшетауский государственный университет имени Ш. Уалиханова"
D083 - Геоботаника
10
D084 - География
2
D085 - Гидрология
10
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Институт географии"
D089 - Химия
7
1
Дочернее государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр физико-химических методов исследования и анализа"
D090 - Физика
25
2
Акционерное общество "Национальный центр космических исследований и технологий"
D092 - Математика и статистика
11
7
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт математики и математического моделирования"
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Университет международного бизнеса"
D093 - Механика
9
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт механики и машиноведения имени У.А.Жолдасбекова"
D094 - Информационные технологии
19
1
Некоммерческое акционерное общество "Алматинский университет энергетики и связи"
2
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт математики и математического моделирования"
4
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт информационных и вычислительных технологий"
D095 - Информационная безопасность
15
2
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт информационных и вычислительных технологий"
D096 - Коммуникации и коммуникационные технологии
9
1
Акционерное общество "Международный университет информационных технологий"
D097 - Химическая инженерия и процессы
14
D098 - Теплоэнергетика
4
D100 - Автоматизация и управление
6
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт информационных и вычислительных технологий"
D101 - Материаловедение и технология новых материалов
3
D107 - Космическая инженерия
6
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт механики и машиноведения имени У.А. Жолдасбекова"
1
Акционерное общество "Национальный центр космических исследований и технологий"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт информационных и вычислительных технологий"
D108 - Наноматериалы и нанотехнологии
11
D123 - Геодезия
2
D128 - Землеустройство
1
D130 - Стандартизация, сертификация и метрология (по отраслям)
1
D134 - Рыбное хозяйство
2
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная лаборатория биоконтроля, сертификации и предклинических испытаний"
D142 - Социальная работа
5
Всего