"Электр энергиясына шекті тарифтерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 514 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің міндетін атқарушының 2019 жылғы 23 қыркүйектегі № 313 бұйрығының қолданылуын тоқтата тұру туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2019 жылғы 2 қазандағы № 323 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 2 қазанда № 19432 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2019 жылғы 25 қазандағы № 349 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Энергетика министрінің 25.10.2019 № 349 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.10.2019 бастап қолданысқа енгізіледі
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 46-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Электр энергиясына шекті тарифтерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 514 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің міндетін атқарушының 2019 жылғы 23 қыркүйектегі № 313 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19404 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 24 қыркүйекте жарияланған) қолданылуы 2019 жылғы 1 қарашаға дейін тоқтатыла тұрсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Электр энергиясын дамыту департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2019 жылғы 1 қазаннан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Министр К. Бозумбаев

О приостановлении действия приказа исполняющего обязанности Министра энергетики Республики Казахстан от 23 сентября 2019 года № 313 "О внесении изменения в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 14 декабря 2018 года № 514 "Об утверждении предельных тарифов на электрическую энергию"
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 2 октября 2019 года № 323. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 октября 2019 года № 19432. Утратил силу приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 октября 2019 года № 349.
Сноска. Утратил силу приказом Министра энергетики РК от 25.10.2019 № 349 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ!
Настоящий приказ вводится в действие с 1 октября 2019 года.
В соответствии с пунктом 1 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Приостановить до 1 ноября 2019 года действие приказа исполняющего обязанности Министра энергетики Республики Казахстан от 23 сентября 2019 года № 313 "О внесении изменения в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 14 декабря 2018 года № 514 "Об утверждении предельных тарифов на электрическую энергию" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 19404, опубликован 24 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Департаменту развития электроэнергетики Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 октября 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр К. Бозумбаев