Мемлекеттік қала құрылысы кадастрын жүргізу бойынша тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді өндірумен технологиялық тұрғыдан байланысты қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 15 қазандағы № 776 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 21 қазанда № 19498 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасы Кәсіпкерлік кодексінің 193-бабының 9-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 21.06.2022 № 351 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған Мемлекеттік қала құрылысы кадастрын жүргізу бойынша тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді өндірумен технологиялық тұрғыдан байланысты қызмет түрлерінің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр Б. Атамкулов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық
даму министрінің
2019 жылғы 15 қазандағы
№ 776 бұйрығымен
бекітілген
Мемлекеттік қала құрылысы кадастрын жүргізу бойынша тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді өндірумен технологиялық байланысты қызмет түрлерінің тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді - ҚР Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 25.06.2024 № 227 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Мемлекеттік қала құрылысы кадастрының автоматтандырылған ақпараттық жүйесін сүйемелдеу.
2. Талдау жүйесін мемлекеттік қала құрылысы кадастрының ақпаратымен және мәліметтерімен толтыру және қала құрылысы жобаларын әзірлеу.
3. Мемлекеттік қала құрылысы кадастрын қалыптастыру шеңберінде жобалау-іздестіру жұмыстары (өз қажеттіліктері үшін):
инженерлік-геодезиялық, топографиялық, инженерлік-геологиялық, гидрогеологиялық жұмыстар;
полигонометрия пунктерін есепке алу;
қашықтықтан барлау деректерін өңдеу;
кадастрлардың геодезиялық және картографиялық негіздерін құру ;

Об утверждении перечня видов деятельности, технологически связанных с производством товаров, работ, услуг по ведению государственного градостроительного кадастра
Приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 15 октября 2019 года № 776. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 октября 2019 года № 19498.
В соответствии с пунктом 9 статьи 193 Предпринимательского кодекса Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула – в редакции приказа Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 21.06.2022 № 351 (вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемый Перечень видов деятельности, технологически связанных с производством товаров, работ, услуг по ведению государственного градостроительного кадастра.
2. Комитету по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр Б. Атамкулов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Утвержден
приказом Министра
индустрии и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 15 октября 2019 года № 776
Перечень видов деятельности, технологически связанных с производством товаров, работ, услуг по ведению государственного градостроительного кадастра
Сноска. Перечень с изменением, внесенным приказом Министра промышленности и строительства РК от 25.06.2024 № 227 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Сопровождение автоматизированной информационной системы государственного градостроительного кадастра.
2. Наполнение аналитической системы информацией и сведениями государственного градостроительного кадастра и разработка градостроительных проектов.
3. Проектно-изыскательские работы в рамках формирования государственного градостроительного кадастра (для собственных нужд):
инженерно-геодезические, топографические, инженерно-геологические, гидрогеологические работы;
учет пунктов полигонометрии;
обработка данных дистанционного зондирования;
создания геодезической и картографической основ кадастров.

4. Қала құрылысы кадастрын жүргізуге арналған геоақпараттық жүйелерді, технологиялар мен бағдарламалық қамтамасыз етуді әзірлеу бойынша жобаларды басқару.
5. Мемлекеттік қала құрылысы кадастрының автоматтандырылған ақпараттық жүйесінде қала құрылысы жобаларын әзірлеуді әдіснамалық сүйемелдеу.

4. Управление проектами по разработке геоинформационных систем, технологий и программного обеспечения для ведения градостроительного кадастра (для собственных нужд).
5. Методологическое сопровождение разработки градостроительных проектов в Автоматизированной информационной системе государственного градостроительного кадастра.