Атқару парағының нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2019 жылғы 15 қарашадағы № 550 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 29 қарашада № 19663 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Азаматтық процестік кодексінің 241-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған атқару парағының нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот актілерін орындау департаменті:
1) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін;
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Сот актілерін орындау департаментінің директорына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
М. Бекетаев
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Жоғарғы Соты
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2019 жылғы 15 қарашадағы
№ 550 бұйрығымен бекітілген
Нысан
_________________________________ _________________________________
Шешім шығарған соттың атауы (мемлекеттік және орыс тілінде)
АТҚАРУ ПАРАҒЫ
__________________________________________
істің нөмірін қамтитын атқару парағының нөмірі
_______________________
елді мекеннің атауы
________________________________________________________________________________
шешім шығарған соттың атауы және шешім шығарылған күн
________________________________________________________________________________
өндіріп алушының (өндіріп алушылардың) деректері, жеке тұлғаның тегі, аты және әкесінің
аты (ол болған кезде), заңды тұлғаның атауы
________________________________________________________________________________
борышкердің (борышкерлердің) деректері, жеке тұлғаның тегі, аты және әкесінің аты
(ол болған кезде), заңды тұлғаның атауы
________________________________________________________________________________
орындау мәні, талап қою талаптары
Шешім қабылдады/Анықтады: _____________________________________________________
сот шешімінің қарар бөлігі сөзбе-сөз көрсетіледі
Сот шешімі/ ұйғарымы заңды күшіне енді - ____________________
Күні
Өндіріп алушы туралы мәліметтер:
Өндіріп алушының тегі, аты және әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе), туған күні, айы, жылы, оның тұрғылықты жері немесе орналасқан жері, оның тұрғылықты жері бойынша тіркелгені туралы мәліметтер және жеке сәйкестендіру нөмірі немесе, егер өндіріп алушы заңды тұлға болып табылса, оның атауы, нақты орналасқан жері, банктік деректемелері және бизнес-сәйкестендіру нөмірі.
Тегі, аты және әкесінің аты (ол болған кезде), заңды тұлғаның атауы: ________________________________________________________________________________
Тегі, аты және әкесінің аты (ол болған кезде), туған күні, айы және жылы толық көрсетіледі
ЖСН/БСН: ________________________________________________________________
Нақты тұрғылықты жері немесе орналасқан жері: _______________________________
ел, қала немесе облыс, аудан, ауыл, мекен-жайы, байланыс деректері,
электрондық пошта мекен-жайы
Тұрғылықты жері бойынша тіркеу туралы мәліметтер (мекен-жайы): ______________
ел, қала немесе облыс, аудан, ауыл, мекен-жайы,
байланыс деректері, электрондық пошта мекен-жайы
Өндіріп алушының банктік деректемелері _____________________________________
БИК, КСК және и Бенефициар банкі, БСК, ТМК
Борышкер туралы мәліметтер:
Тегі, аты және әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе), борышкердің туған күні, айы, жылы, оның тұрғылықты жері немесе орналасқан жері, оның тұрғылықты жері бойынша тіркелгені туралы мәліметтер, оның жұмыс орны және борышкер жұмыс істейтін заңды тұлғаның банк деректемелері туралы мәліметтер (егер іс материалдарында бар болса), банк деректемелері және жеке сәйкестендіру нөмірі (егер іс материалдарында бар болса) немесе, егер борышкер заңды тұлға болып табылса, оның атауы, нақты орналасқан жері, банктік деректемелері және бизнес-сәйкестендіру нөмірі.
Тегі, аты және әкесінің аты (ол болған кезде), заңды тұлғаның атауы:
________________________________________________________________________________
Тегі, аты және әкесінің аты (ол болған кезде), туған күні, айы және жылы толық көрсетіледі
ЖСН/БСН: ______________________________________________________________________
Жұмыс орны (егер іс материалдарында бар болса): ____________________________________
Борышкер еңбек қатынастарында тұрған ұйымның мекен-жайы
Нақты тұрғылықты жері немесе орналасқан жері: _____________________________________
ел, қала немесе облыс, аудан, ауыл, мекен-жайы, байланыс
деректері, электрондық пошта мекен-жайы
Тұрғылықты жері бойынша тіркеу туралы мәліметтер (мекен-жайы): ____________________
ел, қала немесе облыс, аудан, ауыл, мекен-жайы,
байланыс деректері, электрондық пошта мекен-жайы
Борышкердің банктік деректемелері ________________________________________________
БИК, КСК және Бенефициар банкі, БСК, ТМК
Судья                         ________________________________________________________
Тегі, аты және әкесінің аты (ол болған кезде)
Сот отырысының хатшысы (кеңесшісі) ______________________________________________
Тегі, аты және әкесінің аты (ол болған кезде)
Мөр орны
Атқару парағы берілді _________________
Атқару құжатын орындау (қайтару) туралы белгі
______________________________________________________________________ ______________________________________________________________________ ______________________________________________________________________

Об утверждении формы исполнительного листа
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 15 ноября 2019 года № 550. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 ноября 2019 года № 19663
В соответствии со статьей 241 Гражданского процессуального кодекса Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму исполнительного листа.
2. Департаменту по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа;
2) размещение настоящего приказа на интернет–ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на директора Департамента по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции
Республики Казахстан
М. Бекетаев
"Согласован"
Верховный Суд
Республики Казахстан
Утверждена
приказом Министра юстиции
Республики Казахстан
от 15 ноября 2019 года № 550
Форма
_________________________________
_________________________________
Наименование суда, вынесшего решение (на государственном и русском языках)
ИСПОЛНИТЕЛЬНЫЙ ЛИСТ
________________________________
номер исполнительного листа, содержащий номер дела
_______________________________
наименование населенного пункта
______________________________________________________________________
наименование суда, вынесшего решение и дата вынесения решения
______________________________________________________________________
данные взыскателя (взыскателей), фамилия, имя и отчество (при его наличии)
физического лица, наименование юридического лица
______________________________________________________________________
данные должника (должников), фамилия, имя и отчество (при его наличии)
физического лица, наименование юридического лица
______________________________________________________________________
предмет исполнения, исковые требования
Решил/Определил: _____________________________________________________
резолютивная часть решения суда указывается дословно
Решение/определение суда вступило в законную силу - ______________________
дата
Сведения о взыскателе:
Фамилия, имя и отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность), дата рождения взыскателя, его место жительства или нахождения, сведения о его регистрации по месту жительства и индивидуальный идентификационный номер или, если взыскателем является юридическое лицо, его наименование, место фактического нахождения, банковские реквизиты и бизнес-идентификационный номер.
Фамилия, имя и отчество (при его наличии), наименование юридического лица:
___________________________________________________________________________
Фамилия, имя и отчество (при его наличии), дата, месяц и год рождения указываются полностью
ИИН/БИН: ________________________________________________________________
Фактическое место жительства или нахождения: ________________________________
страна, город либо область, район, село, адрес, контактные данные, адрес электронной почты
Сведения о регистрации по месту жительства (адрес):
________________________________________________________________________________
страна, город либо область, район, село, адрес, контактные данные, адрес электронной почты
Банковские реквизиты взыскателя __________________________________________
БИК, ИИК и Банк бенефициара, КБК, КНП
Сведения о должнике:
Фамилия, имя и отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность), дата рождения должника, его место жительства или нахождения, сведения о его регистрации по месту жительства, сведения о его месте работы и банковских реквизитах юридического лица, в котором работает должник (если имеются в материалах дела), банковские реквизиты и индивидуальный идентификационный номер (если имеются в материалах дела) или, если должником является юридическое лицо, его наименование, место фактического нахождения, банковские реквизиты и бизнес-идентификационный номер.
Фамилия, имя и отчество (при его наличии), наименование юридического лица:
_______________________________________________________________________________
Фамилия, имя и отчество (при его наличии), дата, месяц и год рождения указываются полностью
ИИН/БИН: _____________________________________________________________________
Место работы (если имеются в материалах дела): ____________________________________
адрес организации, с которой должник состоит в трудовых отношениях
Фактическое место жительства или нахождения:________________________________
страна, город либо область, район, село, адрес, контактные данные, адрес электронной почты
Сведения о регистрации по месту жительства (адрес):
_____________________________________страна, город либо область, район, село, адрес,
контактные данные, адрес электронной почты
Банковские реквизиты должника _________________________________________
БИК, ИИК и Банк бенефициара, КБК, КНП
Судья _________________________________________________________________
Фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Секретарь судебного заседания (консультант) _______________________________
Фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Место печати
Исполнительный лист выдан _________________
Отметка об исполнении (возвращении) исполнительного документа _____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________