Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының әскери бөлімдерін және Әскери институтын өртке қарсы қорғау мүлкімен, жабдықпен және мүкәммалдық мүлікпен жабдықтаудың заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 1097 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 8 қаңтарда № 19841 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 69-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының әскери бөлімдерін және Әскери институтын өртке қарсы қорғау мүлкімен, жабдықпен және мүкәммалдық мүлікпен жабдықтаудың заттай нормалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының Бас қолбасшылығы (Р.Ф. Жақсылықов) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынға жолдауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
4) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының Бас қолбасшысы генерал-лейтенант Р.Ф. Жақсылықовқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер Министрі
Е. Тургумбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
2019 жылғы " " ________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 1097 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының әскери бөлімдерін және Әскери институтын өртке қарсы қорғау мүліктерімен, жабдықтармен және мүкәммалдық мүлікпен жабдықтаудың заттай нормалары
1 тарау. Өрт-техникалық өнімімен жабдықтау нормалары
Жабдықтау нормаларының атауы
Пайдалану мерзімі
Өлшем бірлігі
ҚАЗАҚСТАН РСЕПУБЛИКАСЫ ҰЛТТЫҚ ҰЛАНЫ ӘСКЕРИ БӨЛІМДЕРІ ЖӘНЕ ӘСЕРИ ИНСТИТУТЫ
Қару-жарақ пен оқ-дәрілерді сақтау орындары
Жанар-жағармай материалдарын сақтау орындары
Әске ри техн иканы сақтау орындары
Әскери әуеайлақтар
Қатты және басқа да жанармай материалдарын сақтау орындары
Әкімшілік-тұрмыстық ғимараттар және құрылыстар
Әскери атыс алаңы
Арнайы мақсаттағы бөлімге
Арнайы мақсаттағы бөлімшенің әскери қызметшісіне
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Мүкәммалдық өрт мүлкі
1
Сыйымдылығы 55 л., 80 л. көмірқышқылды жылжымалы өрт сөндіргіштер
5 жыл
дана
-
500 м2-ге
3 дана
-
500 м2-ге
3 дана
800 м2-ге
3 дана
-
-
-
-
2

Об утверждении натуральных норм снабжения имуществом противопожарной защиты, оборудованием и инвентарным имуществом воинских частей и Военного института Национальной гвардии Республики Казахстан
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 25 декабря 2019 года № 1097. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 января 2020 года № 19841
В соответствии с пунктом 2 статьи 69 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые натуральные нормы снабжения имуществом противопожарной защиты, оборудованием и инвентарным имуществом воинских частей и Военного института Национальной гвардии Республики Казахстан.
2. Главному командованию Национальной гвардии Республики Казахстан (Жаксылыков Р.Ф.) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Главнокомандующего Национальной гвардией Республики Казахстан генерал-лейтенанта Жаксылыкова Р.Ф.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
Е. Тургумбаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
" " ________ 2019 год
Утверждены приказом
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 25 декабря 2019 года № 1097
Натуральные нормы снабжения имуществом противопожарной защиты, оборудованием и инвентарным имуществом воинских частей и Военного института Национальной гвардии Республики Казахстан
Глава 1. Нормы снабжения пожарно-технической продукцией
Наименование нормы снабжения
Срок эксплуатации
Единица измерения
ВОИНСКИЕ ЧАСТИ И ВОЕННЫЙ ИНСТИТУТ НАЦИОНАЛЬНОЙ ГВАРДИИ РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
Места хранения оружия и боеприпасов
Места хранения горюче-смазочных материалов
Места хранения военной техники
Военные аэродромы
Места хранения твердых и других горючих материалов
Административно-бытовые здания и сооружения
Войсковое стрельбище
На отдел специального назначения
На военнослужащего подразделения специального назначения
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Инвентарное пожарное имущество
1
Огнетушители передвижные углекислотные емкостью 55 л.,
80 л.
5 лет
шт.
-
3 шт. на 500 м²
-
3 шт. на 500 м²
3 шт. на 800 м²
-
-
-
-
2