"Нұр-Сұлтан қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 333/42-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 23 тамыздағы № 414/54-VI шешімі. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 қыркүйекте № 1245 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Нұр-Сұлтан қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Нұр-Сұлтан қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 333/42-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1198 тіркелген, 2019 жылдың 5 қаңтарында "Astana aqshamy", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1)тармақшадағы "436 955 608" деген сандар "462 126 830" деген сандармен ауыстырылсын;
"264 146 677" деген сандар "262 146 677" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 353 688" деген сандар "7 818 173" деген сандармен ауыстырылсын;
"7 809 848" деген сандар "11 493 144" деген сандармен ауыстырылсын;
"161 645 395" деген сандар "180 668 836" деген сандармен ауыстырылсын;
2)тармақшадағы "408 393 473,9" деген сандар "433 303 731,9" деген сандармен ауыстырылсын;
3)тармақшадағы "10 865 274" деген сандар "10 476 238" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер "10 865 280" деген сандар "10 476 244" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "22 509 398" деген сандар "23 159 398" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу "22 509 398" деген сандар "23 159 398" деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармақта "546 628" деген сандар "696 628" деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімге 1, 4, 6, 9, 12, 15-қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихаты сессиясының төрағасы Қ. Таукен
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының хатшысы Ж. Нұрпейісов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Нұр-Сұлтан қаласының
Стратегиялық және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" (СжБЖБ) мемлекеттік
мекемесінің басшысы Қ. Маңқараев
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата города Нур-Султан от 12 декабря 2018 года № 333/42-VI "О бюджете города Нур-Султан на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Нур-Султана от 23 августа 2019 года № 414/54-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 4 сентября 2019 года № 1245
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Нур-Султан РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Нур-Султан от 12 декабря 2018 года № 333/42-VI "О бюджете города Нур-Султан на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1198, опубликовано 5 января 2019 года в газетах "Astana aqshamy", "Вечерняя Астана") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "436 955 608" заменить цифрами "462 126 830";
цифры "264 146 677" заменить цифрами "262 146 677";
цифры "3 353 688" заменить цифрами "7 818 173";
цифры "7 809 848" заменить цифрами "11 493 144";
цифры "161 645 395" заменить цифрами "180 668 836";
в подпункте 2) цифры "408 393 473,9" заменить цифрами "433 303 731,9";
в подпункте 3) цифры "10 865 274" заменить цифрами "10 476 238", в том числе:
бюджетные кредиты цифры "10 865 280" заменить цифрами "10 476 244";
в подпункте 4) цифры "22 509 398" заменить цифрами "23 159 398", в том числе:
приобретение финансовых активов цифры "22 509 398" заменить цифрами "23 159 398";
в пункте 4 цифры "546 628" заменить цифрами "696 628".
Приложения 1, 4, 6, 9, 12, 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии маслихата
города Нур-Султан
Қ. Таукен
Секретарь маслихата
города Нур-Султан
Ж. Нурпиисов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Управление стратегического и бюджетного
планирования города Нур-Султан"
(УСиБП) К. Манкараев
Приложение 1
к решению маслихата
города Нур-Султан

433 303 731,9
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
13 869 286,0
111
Республикалық маңызы бар қала, астана мәслихатының аппараты
147 930,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана мәслихатының қызметін қамтамасыз ету
147 318,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
612,0
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
1 754 981,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің қызметін қамтамасыз ету
1 505 103,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15 465,0
013
Республикалық маңызы бар қала, астана Қазақстан халқы Ассамблеясының қызметін қамтамасыз ету
234 413,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 464 914,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1 457 542,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 372,0
332
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың активтер және мемлекеттік сатып алу басқармасы
2 512 050,0
001
Жергілікті деңгейде коммуналдық мүлікті және мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
347 174,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
90 482,0
005
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
100 000,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 968 669,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
5 725,0
337
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы
831 423,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, еңбек, тұрғын үй қоры, мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау, жерлердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
817 023,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 000,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
11 400,0
338
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық даму істері басқармасы
923 699,0
001
Жергілікті деңгейде дін қызметі, жастар және ішкі саясат мәселелері жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
763 143,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 550,0
078
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
158 006,0
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
1 300 347,0
001
Жергілікті деңгейде коммуналдық меншік салу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

433 303 731,9
01
Государственные услуги общего характера
13 869 286,0
111
Аппарат маслихата города республиканского значения, столицы
147 930,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата города республиканского значения, столицы
147 318,0
003
Капитальные расходы государственного органа
612,0
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
1 754 981,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города республиканского значения, столицы
1 505 103,0
003
Капитальные расходы государственного органа
15 465,0
013
Обеспечение деятельности Ассамблеи народа Казахстана города республиканского значения, столицы
234 413,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 464 914,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 457 542,0
022
Капитальные расходы государственного органа
7 372,0
332
Управление активов и государственных закупок города республиканского значения, столицы
2 512 050,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области коммунального имущества и государственных закупок на местном уровне
347 174,0
003
Капитальные расходы государственного органа
90 482,0
005
Приобретение имущества в коммунальную собственность
100 000,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 968 669,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
5 725,0
337
Управление контроля и качества городской среды города республиканского значения, столицы
831 423,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере сельского хозяйства, труда, жилищного фонда, государственного архитектурно-строительного контроля, контроля за использованием и охраной земель на местном уровне
817 023,0
003
Капитальные расходы государственного органа
3 000,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11 400,0
338
Управление по делам общественного развития города республиканского значения, столицы
923 699,0
001
Услуги по реализации государственной политики по вопросам религиозной деятельности, молодежной и внутренней политики на местном уровне
763 143,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 550,0
078
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
158 006,0
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
1 300 347,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере строительства коммунальной собственности на местном уровне

201 036,0
002
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 700,0
005
Халықтың тыныс-тіршілігін қамтамасыз ету және қауіпсіздік мәселелері жөнінде халықтың мемлекеттік органдармен, коммуналдық кәсіпорындармен және ұйымдармен өзара іс-қимыл жасауын ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
1 097 611,0
341
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
2 956 613,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс және тұрғын үй саясаты салаларындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
375 338,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 400,0
061
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
2 079 875,0
129
Түркістан облысы Арыс қаласындағы төтенше жағдайлардың салдарын жою бойынша ағымдағы іс-шаралар өткізу
500 000,0
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
327 867,0
001
Жергiлiктi деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық салаларындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
326 467,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 400,0
344
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы
569 953,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет, қала құрылысы, жер қатынастарын реттеу салаларындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
409 608,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
160 345,0
345
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегиялық және бюджеттік жоспарлау басқармасы
561 411,0
001
Жергілікті деңгейде экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
555 411,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 000,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
227 072,0
001
Жергілікті бюджетті атқару және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
226 072,0
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000,0
379
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тексеру комиссиясы
291 026,0
001
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тексеру комиссиясының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
286 856,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 170,0
02
Қорғаныс
1 301 382,0
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
816 106,0
010
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегi iс-шаралар
160 951,0
011
Аумақтық қорғанысты даярлау және республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумақтық қорғаныс
43 279,0
012
Жұмылдыру дайындығы және республикалық маңызы бар қаланы, астананы жұмылдыру

201 036,0
002
Капитальные расходы государственного органа
1 700,0
005
Услуги по организации взаимодействия населения с государственными органами, коммунальными предприятиями и организациями по вопросам обеспечения жизнедеятельности и безопасности населения
1 097 611,0
341
Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
2 956 613,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства и жилищной политики на местном уровне
375 338,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 400,0
061
Развитие объектов государственных органов
2 079 875,0
129
Проведение текущих мероприятий по ликвидации последствий чрезвычайной ситуации в городе Арысь Туркестанской области
500 000,0
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
327 867,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
326 467,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 400,0
344
Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города республиканского значения, столицы
569 953,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере архитектуры, градостроительства в области регулирования земельных отношений на местном уровне
409 608,0
005
Капитальные расходы государственного органа
160 345,0
345
Управление стратегического и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
561 411,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования на местном уровне
555 411,0
004
Капитальные расходы государственного органа
6 000,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
227 072,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения местного бюджета и управления коммунальной собственностью
226 072,0
014
Капитальные расходы государственного органа
1 000,0
379
Ревизионная комиссия города республиканского значения, столицы
291 026,0
001
Услуги по обеспечению деятельности ревизионной комиссии города республиканского значения, столицы
286 856,0
003
Капитальные расходы государственного органа
4 170,0
02
Оборона
1 301 382,0
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
816 106,0
010
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
160 951,0
011
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона города республиканского значения, столицы
43 279,0
012
Мобилизационная подготовка и мобилизация города республиканского значения, столицы

6 385 022,0
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
6 341 827,0
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
43 195,0
342
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет және спорт басқармасы
2 345 372,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 345 372,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
12 077,0
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
12 077,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
83 686 328,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
442 683,0
003
Жалпы білім беру
43 378 988,0
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
1 394 810,0
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
1 436 193,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
3 390 724,0
008
Балаларға қосымша білім беру
2 592 883,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
142 241,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 800,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
114 527,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
574 489,0
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
27 336,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
174 699,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
6 970 055,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
11 470,0
029
Әдістемелік жұмыс
413 196,0
034
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
577 016,0
036
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
15 986 390,0
038
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау

6 385 022,0
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
6 341 827,0
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
43 195,0
342
Управление культуры и спорта города республиканского значения, столицы
2 345 372,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 345 372,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
12 077,0
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
12 077,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
83 686 328,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
442 683,0
003
Общеобразовательное обучение
43 378 988,0
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
1 394 810,0
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 436 193,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
3 390 724,0
008
Дополнительное образование для детей
2 592 883,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
142 241,0
011
Капитальные расходы государственного органа
1 800,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
114 527,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
574 489,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
27 336,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
174 699,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
6 970 055,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 470,0
029
Методическая работа
413 196,0
034
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
577 016,0
036
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
15 986 390,0
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

1 522 500,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
679 583,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3 854 745,0
05
Денсаулық сақтау
12 088 687,0
339
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
12 084 687,0
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
254 998,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
455 178,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
186 261,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
136 092,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
2 000,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
70 935,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 784 656,0
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн күтіп-ұстау
657 619,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
116 810,0
030
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 700,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
5 839 080,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және
Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
198 398,0
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
2 380 960,0
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
4 000,0
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
4 000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
18 948 285,0
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
17 897 784,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
525 475,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
779 849,0
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы

1 522 500,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
679 583,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
3 854 745,0
05
Здравоохранение
12 088 687,0
339
Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
12 084 687,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
254 998,0
006
Услуги по охране материнства и детства
455 178,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
186 261,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
136 092,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
2 000,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
70 935,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 784 656,0
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
657 619,0
029
Базы специального медицинского снабжения города республиканского значения, столицы
116 810,0
030
Капитальные расходы государственного органа
1 700,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5 839 080,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
198 398,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
2 380 960,0
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
4 000,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
18 948 285,0
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
17 897 784,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения на местном уровне
525 475,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
779 849,0
003
Программа занятости

3 051 921,0
004
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 576 398,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
22 784,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
4 105 626,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
841 515,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
29 357,0
015
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
987 436,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
162 878,0
018
Қарттарға, мүгедектерге және мүгедек балаларға әлеуметтік қызмет көрсету орталығында және үйде арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
463 463,0
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
214 554,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 171 824,0
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
782 443,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 481,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
95 904,0
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
431 848,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
20 500,0
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
515 598,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
111 930,0
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
3 000,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
1 050 501,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
656 564,0
017
Білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанының оқушылары мен тәрбиеленушілерін әлеуметтік қолдау
369 632,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
24 305,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
110 502 590,0

3 051 921,0
004
Государственная адресная социальная помощь
3 576 398,0
007
Оказание жилищной помощи
22 784,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
4 105 626,0
009
Социальная поддержка инвалидов
841 515,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
29 357,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
987 436,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
162 878,0
018
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов и детей-инвалидов в центрах социального обслуживания и на дому
463 463,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
214 554,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 171 824,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
782 443,0
026
Капитальные расходы государственного органа
3 481,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
95 904,0
030
Обеспечение деятельности центров занятости
431 848,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
20 500,0
045
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
515 598,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
111 930,0
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
3 000,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
1 050 501,0
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
656 564,0
017
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения
369 632,0
037
Социальная реабилитация
24 305,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
110 502 590,0

260 544,0
003
Көлік инфрақұрылымын дамыту
32 191 425,0
004
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5 348 500,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 300,0
010
Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
5 900 107,0
011
Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
405 593,0
336
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы
154 690,0
020
Нұр-Сұлтан қаласының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде Есіл өзенінің кеме қатынасы учаскесінде су жолы жұмыстарын жүргізуді қамтамасыз ету
154 690,0
13
Басқалар
14 530 217,0
334
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы
9 467 757,0
001
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бәсекеге қабілеттілігінің тұрақты өсуін қамтамасыз ету және имиджін арттыру бойынша және кәсіпкерлік және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
358 611,0
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
106 886,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 500,0
005
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инновациялық және инвестициялық қызметтерін дамытуды камтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1 292 088,0
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
128 000,0
017
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
3 542 868,0
018
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
328 000,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
40 000,0
082
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
75 000,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
3 594 804,0
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
849 707,0
071
Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту
206 000,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
643 707,0
341
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы

260 544,0
003
Развитие транспортной инфраструктуры
32 191 425,0
004
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
5 348 500,0
007
Капитальные расходы государственного органа
1 300,0
010
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним сообщениям
5 900 107,0
011
Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
405 593,0
336
Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы
154 690,0
020
Обеспечение проведения путевых работ на судоходном участке реки Есиль в пределах административно-территориальной границы города Нур-Султана
154 690,0
13
Прочие
14 530 217,0
334
Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города республиканского значения, столицы
9 467 757,0
001
Услуги по реализации государственной политики по обеспечению устойчивого роста конкурентоспособности и повышению имиджа города республиканского значения, столицы и в области развития предпринимательства и промышленности
358 611,0
003
Поддержка предпринимательской деятельности
106 886,0
004
Капитальные расходы государственного органа
1 500,0
005
Услуги по обеспечению развития инновационной и инвестиционной деятельности города республиканского значения, столицы
1 292 088,0
015
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
128 000,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
3 542 868,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса – 2020"
328 000,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
40 000,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
75 000,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
3 594 804,0
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
849 707,0
071
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
206 000,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
643 707,0
341
Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы

471 429,0
071
Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту
471 429,0
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 487 303,0
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
537 818,0
071
Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту
1 949 485,0
345
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегиялық және бюджеттік жоспарлау басқармасы
275 952,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
275 952,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
696 628,0
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
696 628,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
281 441,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
281 441,0
14
Борышқа қызмет көрсету
326 849,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
326 849,0
005
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
319 071,0
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
7 778,0
15
Трансферттер
32 334 543,9
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
32 334 543,9
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
115 435,9
007
Бюджеттік алып коюлар
30 039 508,0
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
2 175 808,0
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
3 792,0
III. Таза бюджеттік кредиттеу
10 476 238,0
Бюджеттік кредиттер
10 476 244,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 473 265,0
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
9 473 265,0
046
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялау және салу үшін кредит беру
9 473 265,0
13
Басқалар
1 002 979,0
334
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы

471 429,0
071
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
471 429,0
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
2 487 303,0
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
537 818,0
071
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
1 949 485,0
345
Управление стратегического и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
275 952,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
275 952,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
696 628,0
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
696 628,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
281 441,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
281 441,0
14
Обслуживание долга
326 849,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
326 849,0
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов
319 071,0
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
7 778,0
15
Трансферты
32 334 543,9
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
32 334 543,9
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
115 435,9
007
Бюджетные изъятия
30 039 508,0
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
2 175 808,0
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
3 792,0
III. Чистое бюджетное кредитование
10 476 238,0
Бюджетные кредиты
10 476 244,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 473 265,0
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
9 473 265,0
046
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
9 473 265,0
13
Прочие
1 002 979,0
334
Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города республиканского значения, столицы

341
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
061
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
02
Қорғаныс
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
030
Жұмылдыру дайындығы және төтенше жағдайлар объектілерін дамыту
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
341
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
004
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
04
Бiлiм беру
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
341
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
336
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы
017
Қаланы абаттандыруды дамыту
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
013
Қаланы абаттандыруды дамыту
024
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
341
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
013
Қаланы абаттандыруды дамыту
017
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
019
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
005
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
007
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
008
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
018
Қаланы абаттандыруды дамыту
046
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялау және салу үшін кредит беру
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы

341
Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
061
Развитие объектов государственных органов
02
Оборона
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
030
Развитие объектов мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
341
Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
004
Развитие объектов органов внутренних дел
04
Образование
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
341
Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
05
Здравоохранение
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
336
Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы
017
Развитие благоустройства города
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
012
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
013
Развитие благоустройства города
024
Развитие коммунального хозяйства
341
Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
013
Развитие благоустройства города
017
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
019
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
005
Развитие коммунального хозяйства
007
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
008
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
018
Развитие благоустройства города
046
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы

012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
029
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
336
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
12
Көлік және коммуникация
335
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
003
Көлік инфрақұрылымын дамыту
011
Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
015
"Жаңа көлік жүйесі" жобасын іске асыру үшін заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайту
13
Басқалар
332
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың активтер және мемлекеттік сатып алу басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
335
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы

012
Развитие теплоэнергетической системы
029
Развитие газотранспортной системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
336
Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
12
Транспорт и коммуникации
335
Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
003
Развитие транспортной инфраструктуры
011
Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
015
Увеличение уставного капитала юридических лиц для реализации проекта
"Новая транспортная система"
13
Прочие
332
Управление активов и государственных закупок города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
335
Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы