Мал шаруашылығы саласындағы субсидиялар көлемдерін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № А-5/199 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 мамырда № 7168 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 4 ақпандағы № А-2/47 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 04.02.2020 № А-2/47 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 15 наурыздағы № 108 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18404 болып тіркелген) сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері бекітілсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері бекітілсін.
3. Осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 15 наурыздағы № 108 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18404 болып тіркелген) қолданысқа енгізілгенге дейін алдыңғы жылы мақұлданған өтінімдер бойынша субсидиялар көлемдері бекітілсін.

Об утверждении объемов субсидий в области животноводства
Постановление акимата Акмолинской области от 29 апреля 2019 года № А-5/199. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 мая 2019 года № 7168. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 4 февраля 2020 года № А-2/47
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 04.02.2020 № А-2/47 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2019 года № 108 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 18404), акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить объемы субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить объемы субсидий по направлениям субсидирования на повышение продуктивности и качества продукции животноводства согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Утвердить объемы субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства по заявкам, одобренным в предыдущем году до введения в действие приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2019 года № 108 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 18404), согласно приложению 3 к настоящему постановлению.

4. "Мал шаруашылығы саласындағы субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 5 ақпандағы № А-2/50 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7063 болып тіркелген, 2019 жылғы 12 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржықпаев
Ақмола облысы әкімдігінің

4. Признать утратившим силу постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении объемов субсидий в области животноводства" от 5 февраля 2019 года № А-2/50 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7063, опубликовано 12 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области

2019 жылғы 29 сәуірдегі
№ А-5/199 қаулысына
1-қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы әкімдігінің 25.12.2019 № А-12/644 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
Субсидиялаудың көлемі
Субсидиялаудың сомасы, мың теңге
Етті және етті-сүтті мал шаруашылығы
1.
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу
1.1
ірі қара малдың тауарлық аналық басы
бас/шағылыстыру маусымы

от 29 апреля 2019 года
№ А-5/199
Объемы субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства
Сноска. Приложение 1 – в редакции постановления акимата Акмолинской области от 25.12.2019 № А-12/644 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Направление субсидирования
Единица измерения
Субсидируемый объем
Сумма субсидий, тысяч тенге
Мясное и мясо-молочное скотоводство
1.
Ведение селекционной и племенной работы
1.1
товарное маточное поголовье крупного рогатого скота
голова/случной сезон

1 026 943,268005
Мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві қаражатынан бөлінген субсидиялар көлемдері
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
Субсидиялаудың көлемі
Субсидиялаудың сомасы, мың теңге
Етті және етті-сүтті мал шаруашылығы
1.
Сыйымдылығы бір уақытта кемінде 1000 бас болатын бордақылау алаңдарына бордақылау үшін өткізілген немесе ауыстырылған бұқашықтардың құнын арзандату
тірідей салмағы, килограмм

1 026 943,268005
Объемы субсидий по направлениям субсидирования на повышение продуктивности и качества продукции животноводства, выделенных из средств резерва Правительства Республики Казахстан
Направление субсидирования
Единица измерения
Субсидируемый объем
Сумма субсидий, тысяч тенге
Мясное и мясо-молочное скотоводство
1.
Удешевление стоимости бычков, реализованных или перемещенных на откорм в откормочные площадки вместимостью не менее 1000 голов единовременно
килограмм живого веса