2019-2020 оқу жылына жоғары білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № А-6/273 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 маусымда № 7245 болып тіркелді
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2019-2020 оқу жылына жоғары білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары А.Е. Мысырәлімоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Е.Маржықпаев
Ақмола облысы әкімдігінің
2019 жылғы 17 маусымдағы
№ А-6/273 қаулысына
қосымша
2019-2020 оқу жылына жоғары білімі бар кадрларды даярлауға
арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мамандық коды
Мамандықтың атауы
Гранттардың саны
(күндізгі оқу нысаны бойынша)
Толық оқу мерзімі
Қысқартылған оқу мерзімі
Оқу жылы ішінде 1 студентті оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар
(мың теңге)
қазақ тілінде оқыту
орыс тілінде оқыту
қазақ тілінде оқыту
орыс тілінде оқыту
2019
жылғы
4 айға
2020 жылғы
8 айға
Білім беру

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим образованием на 2019-2020 учебный год
Постановление акимата Акмолинской области от 17 июня 2019 года № А-6/273. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 июня 2019 года № 7245
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим образованием на 2019-2020 учебный год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Мусралимову А.Е.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области Е.Маржикпаев
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 17 июня 2019 года
№ А-6/273
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров
с высшим образованием на 2019-2020 учебный год
Код специаль
ности
Наименование специальности
Количество грантов
(по очной форме обучения)
Полные сроки обучения
Сокращенные сроки обучения
Средние расходы на обучение
1 студента
за учебный год
(в тысячах тенге)
с казахским языком обучения
с русским языком обучения
с казахским языком обучения
с русским языком обучения
на
4 месяца 2019 года
на
8 месяцев 2020 года
Образование