"Ақмола облысының қалалары мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандыру қағидаларын бекіту туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2017 жылғы 22 қарашадағы № 6С-16-7 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 21 маусымдағы № 6С-35-7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 маусымда № 7258 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақмола облысының қалалары мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандыру қағидаларын бекіту туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2017 жылғы 22 қарашадағы № 6С-16-7 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6204 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Ақмола облысының қалалары мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандыру қағидаларында:
31-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"31. Шағын аудандар мен орамдардың тұрғын үй аймақтары қолданыстағы заңнамаға сәйкес қоқыс контейнерлерін, кір кептіретін, демалатын, балалар ойнайтын, спортпен айналысатын, үй жануарларын серуендетуге арналған алаңдармен, автотұрақтармен, орынтұрақтармен, жасыл аймақтармен жабдықталады.".
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық
мәслихаты
сессиясының төрағасы
А.Гусев
Ақмола облыстық
мәслихатының
хатшысы
А.Баймағамбетов

О внесении изменения в решение Акмолинского областного маслихата от 22 ноября 2017 года № 6С-16-7 "Об утверждении Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Акмолинской области"
Решение Акмолинского областного маслихата от 21 июня 2019 года № 6С-35-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 июня 2019 года № 7258
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об утверждении Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Амолинской области" от 22 ноября 2017 года № 6С-16-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6204, опубликовано 14 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
в Правилах благоустройства территорий городов и населенных пунктов Акмолинской области, утвержденных указанным решением:
пункт 31 изложить в новой редакции:
"31. Жилые зоны микрорайонов и кварталов оборудуются площадками для мусорных контейнеров, сушки белья, отдыха, игр детей, занятий спортом, выгула домашних животных, автостоянками, парковками, зелеными зонами в соответствии с действующим законодательством.".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
А.Гусев
Секретарь
Акмолинского областного
маслихата
А.Баймагамбетов