"Ақмола облысы Көкшетау қаласының жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына бағалау аймақтарының шекаралары мен түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 26 қыркүйектегі № 5С-30-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 6 қыркүйектегі № 6С-37-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 қыркүйекте № 7363 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақмола облысы Көкшетау қаласының жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына бағалау аймақтарының шекаралары мен түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 26 қыркүйектегі № 5С-30-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4432 болып тіркелген, 2014 жылғы 19 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
реттік нөмірі 8 жолындағы "М. Горький көшесінің қиылысына дейін, М. Горький көшесінің бойымен" сөздері "Нұрсұлтан Назарбаев даңғылының қиылысына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылының бойымен" сөздерімен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 9 жолындағы "М. Горький көшесінің қиылысына дейін, М. Горький көшесінің бойымен" сөздері "Нұрсұлтан Назарбаев даңғылының қиылысына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылының бойымен" сөдерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Ғ.Бекмағамбетов
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Ә. Баймағамбетов

О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 26 сентября 2014 года № 5С-30-6 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Кокшетау Акмолинской области"
Решение Акмолинского областного маслихата от 6 сентября 2019 года № 6С-37-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 сентября 2019 года № 7363
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Кокшетау Акмолинской области" от 26 сентября 2014 года № 5С-30-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4432, опубликовано 19 ноября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
в строке, порядковый номер 8 слова "с улицей М. Горького, вдоль улицы М. Горького" заменить словами "с проспектом Нұрсұлтан Назарбаев, вдоль проспекта Нұрсұлтан Назарбаев";
в строке, порядковый номер 9 слова "с улицей М. Горького, по улице М. Горького" заменить словами "с проспектом Нұрсұлтан Назарбаев, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
Г.Бекмагамбетов
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
А.Баймагамбетов