Ақмола облысы Қорғалжын ауданының Коммунар ауылдық округін қайта атау туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 қазандағы № А-11/504 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 25 қазандағы № 6С-38-13 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 қарашада № 7462 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес, Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 24 қазандағы қорытындысының, "Коммунар ауылдық округін Майшұқыр ауылдық округі атауына өзгерту жөнінде ұсыныс енгізу туралы" Қорғалжын ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 26 наурыздағы № А-3/54 қаулысы мен Қорғалжын аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 2/26 шешімінің негізінде Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Қорғалжын ауданының Коммунар ауылдық округі Ақмола облысы Қорғалжын ауданының Майшұқыр ауылдық округі деп қайта аталсын.
2. Осы бірлескен Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының
әкімі
Е.Маржықпаев
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Ғ.Бекмағамбетов
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Ә.Баймағамбетов

О переименовании Коммунарского сельского округа Коргалжынского района Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 25 октября 2019 года № А-11/504 и решение Акмолинского областного маслихата от 25 октября 2019 года № 6С-38-13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 ноября 2019 года № 7462
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 24 октября 2017 года, постановления акимата Коргалжынского района от 26 марта 2018 года № А-3/54 и решения Коргалжынского районного маслихата от 26 марта 2018 года № 2/26 "О внесении предложения о переименовании Коммунарского сельского округа в Майшукырский сельский округ", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать Коммунарский сельский округ Коргалжынского района Акмолинской области на Майшукырский сельский округ Коргалжынского района Акмолинской области.
2. Настоящее совместное постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Акмолинской области Е.Маржикпаев
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
Г.Бекмагамбетов
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
А.Баймагамбетов