Ақмола облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 6С-27-2 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 22 қарашадағы № 6С-39-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 қарашада № 7510 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 6С-27-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6983 тіркелген, 2019 жылғы 03 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 230 856 190,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 108 740,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 667 521,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 200,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 207 067 728,2 мың теңге;
2) шығындар – 230 920 974,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9 358 015,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 11 487 802,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 129 786,6 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 535 900,0 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 540 000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 4 100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 958 700,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 958 700,0 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджетке 2 116 743,1 мың теңге сомасында бюджеттік несиелердi өтеу қарастырылғаны ескерiлсiн, оның ішінде: жергілікті атқарушы органның борышын өтеу – 410 198,0 мың теңге, жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу – 1 626 753,0 мың теңге, республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару – 67 798,5 мың теңге, республикалық бюджеттен берілген мақсатына сай пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару – 11 993,6 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 6С-27-2 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 22 ноября 2019 года № 6С-39-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 ноября 2019 года № 7510
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" от 13 декабря 2018 года № 6С-27-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6983, опубликовано 03 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 230 856 190,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 108 740,2 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 667 521,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 200,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 207 067 728,2 тысячи тенге;
2) затраты – 230 920 974,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 358 015,4 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 11 487 802,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 129 786,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 535 900,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 540 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 4 100,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 958 700,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 958 700,0 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть, что в областном бюджете на 2019 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в республиканский бюджет в сумме 2 116 743,1 тысяча тенге, в том числе: погашение долга местного исполнительного органа – 410 198,0 тысяч тенге, погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом – 1 626 753,0 тысячи тенге, возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета – 67 798,5 тысяч тенге, возврат, использованных не по целевому назначению бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета – 11 993,6 тысяч тенге.";

367 497,7
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 100,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
8 462 595,8
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
85 050,0
029
Әдістемелік жұмыс
93 459,5
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
1 514 920,7
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 186,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
198 492,2
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
530 326,4
075
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектеп білім беру нысандарын күрделі жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
692 656,4
078
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 609 167,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 907 019,8
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 582 942,4
079
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
6 100 129,1
099
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
482 813,3
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 785 106,9
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 424 753,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
360 353,9
05
Денсаулық сақтау
6 053 608,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 819 064,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
158 573,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
128 854,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
104 609,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
129 940,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету

367 497,7
013
Капитальные расходы государственного органа
1 100,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
8 462 595,8
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
85 050,0
029
Методическая работа
93 459,5
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1 514 920,7
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
3 186,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
198 492,2
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
530 326,4
075
Целевые текущие трансферты бюджетам районным (городов областного значения) бюджетам на капитальный ремонт объектов школьного образования
692 656,4
078
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
5 609 167,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 907 019,8
271
Управление строительства области
6 582 942,4
079
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
6 100 129,1
099
Строительство и реконструкция объектов технического, профессионального и послесреднего образования
482 813,3
285
Управление физической культуры и спорта области
1 785 106,9
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 424 753,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
360 353,9
05
Здравоохранение
6 053 608,0
253
Управление здравоохранения области
4 819 064,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
158 573,0
006
Услуги по охране материнства и детства
128 854,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
104 609,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
129 940,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение

1 957,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
22 791,0
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
33 000,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 179 131,9
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
96 534,9
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
3 485,4
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 624 568,2
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
32 808,7
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
302 393,9
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
417,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 234 544,0
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
1 234 544,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
12 003 334,5
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
10 323 846,8
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
127 501,8
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
762 589,8
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
466 637,6
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 100,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 348 982,5
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
239 781,8
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру

1 957,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
22 791,0
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
33 000,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 179 131,9
029
Областные базы специального медицинского снабжения
96 534,9
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
3 485,4
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 624 568,2
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
32 808,7
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
302 393,9
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
417,0
271
Управление строительства области
1 234 544,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 234 544,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
12 003 334,5
256
Управление координации занятости и социальных программ области
10 323 846,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
127 501,8
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
762 589,8
003
Социальная поддержка инвалидов
466 637,6
007
Капитальные расходы государственного органа
1 100,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 348 982,5
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
239 781,8
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

1 665,0
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 030 731,7
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
314,8
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
249 526,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
6 606,0
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 339 632,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
12 915,0
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
242 695,0
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 964,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
210 541,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
52 674,2
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
227 988,6
261
Облыстың білім басқармасы
954 862,5
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
898 545,3
037
Әлеуметтік сауықтандыру
56 317,2
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 113,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 113,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
408,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
408,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
96 103,2
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
93 708,7
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

1 665,0
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
2 030 731,7
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
314,8
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
249 526,0
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
6 606,0
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
4 339 632,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
12 915,0
054
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
242 695,0
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
1 964,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
210 541,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
52 674,2
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
227 988,6
261
Управление образования области
954 862,5
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
898 545,3
037
Социальная реабилитация
56 317,2
263
Управление внутренней политики области
28 113,0
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 113,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
408,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
408,0
270
Управление по инспекции труда области
96 103,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
93 708,7
003
Капитальные расходы государственного органа

2 394,5
271
Облыстың құрылыс басқармасы
600 001,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
600 001,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
29 862 005,9
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
88 500,6
043
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
88 500,6
271
Облыстың құрылыс басқармасы
9 627 025,4
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 476 622,4
015
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
28 500,0
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 901 491,0
140
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
220 412,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
20 146 479,9
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80 694,3
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600,0
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 564 691,3
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 881 759,4
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
1 352 026,8
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
1 500 000,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 076 751,4
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
455 675,8
129
Түркістан облысы Арыс қаласындағы төтенше жағдайлардың салдарын жою бойынша ағымдағы іс-шаралар өткізу
234 280,9
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
9 679 210,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
1 095 336,7
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

2 394,5
271
Управление строительства области
600 001,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
600 001,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
29 862 005,9
256
Управление координации занятости и социальных программ области
88 500,6
043
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
88 500,6
271
Управление строительства области
9 627 025,4
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
3 476 622,4
015
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
28 500,0
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 901 491,0
140
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
220 412,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
20 146 479,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
80 694,3
005
Капитальные расходы государственного органа
600,0
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
4 564 691,3
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
5 881 759,4
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
1 352 026,8
038
Развитие коммунального хозяйства
1 500 000,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
6 076 751,4
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
455 675,8
129
Проведение текущих мероприятий по ликвидации последствий чрезвычайной ситуации в городе Арысь Туркестанской области
234 280,9
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
9 679 210,0
263
Управление внутренней политики области
1 095 336,7
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне

2 673 309,0
070
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
168 146,9
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
191 405,5
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
39 226 374,9
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
54 849,0
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 249,0
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 643 395,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84 178,1
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
1 083 175,3
006
Жануарлар дүниесін қорғау
44 644,5
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
248 165,1
009
"Шортанды - Щучинск" учаскесінде "Астана – Щучинск" автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызу
182 132,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 100,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
36 100 267,2
001
Жергiлiкті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
169 500,7
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
469 236,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 670,0
018
Пестицидтердi (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 832,1
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
135 229,5
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
8 593 207,7
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
108 090,8
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
8 479,2
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 700 904,2
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
8 395 785,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
50 140,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 594 433,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау

2 673 309,0
070
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие газотранспортной системы
168 146,9
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
191 405,5
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
39 226 374,9
251
Управление земельных отношений области
54 849,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
54 249,0
010
Капитальные расходы государственного органа
600,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 643 395,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
84 178,1
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
1 083 175,3
006
Охрана животного мира
44 644,5
008
Мероприятия по охране окружающей среды
248 165,1
009
Создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги "Астана-Щучинск" на участках "Шортанды-Щучинск"
182 132,0
013
Капитальные расходы государственного органа
1 100,0
255
Управление сельского хозяйства области
36 100 267,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
169 500,7
002
Поддержка семеноводства
469 236,0
003
Капитальные расходы государственного органа
3 670,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 832,1
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
135 229,5
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
8 593 207,7
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
108 090,8
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
8 479,2
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 700 904,2
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
8 395 785,0
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
50 140,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 594 433,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость

95 000,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
4 243 054,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
6 735 153,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
787 351,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
9 201,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
317 544,4
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
317 544,4
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 051 625,8
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 793,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 930,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1 996,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
60 075,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
4 900,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
912 931,8
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
58 693,5
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 093,5
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 783 983,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 605 411,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 791,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
912,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
374 503,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері

95 000,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
4 243 054,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
6 735 153,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
787 351,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
9 201,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
317 544,4
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
317 544,4
719
Управление ветеринарии области
1 051 625,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
68 793,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 930,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 996,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
60 075,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
4 900,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
912 931,8
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
58 693,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
58 093,5
003
Капитальные расходы государственного органа
600,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 783 983,0
271
Управление строительства области
1 605 411,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
69 791,0
005
Капитальные расходы государственного органа
912,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
374 503,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов

1 160 205,0
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
127 314,2
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 049,1
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
88 665,1
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
51 257,8
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 210,8
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 047,0
12
Көлiк және коммуникация
15 923 011,7
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
15 923 011,7
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 138,4
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
107 300,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 097 797,1
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 434 536,3
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
984 729,4
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
3 525 148,6
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
5 784 669,4
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
926 092,5
13
Басқалар
24 895 967,5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
814 937,1
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
814 937,1
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
50 458,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
50 458,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
10 338 972,6
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
166 004,0
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 704 051,9
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
468 916,7
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
17 081,3
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

1 160 205,0
272
Управление архитектуры и градостроительства области
127 314,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
38 049,1
004
Капитальные расходы государственного органа
600,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
88 665,1
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
51 257,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
50 210,8
003
Капитальные расходы государственного органа
1 047,0
12
Транспорт и коммуникации
15 923 011,7
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
15 923 011,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
62 138,4
002
Развитие транспортной инфраструктуры
107 300,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 097 797,1
007
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие транспортной инфраструктуры
3 434 536,3
011
Капитальные расходы государственного органа
600,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
984 729,4
027
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
3 525 148,6
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
5 784 669,4
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
926 092,5
13
Прочие
24 895 967,5
253
Управление здравоохранения области
814 937,1
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
814 937,1
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
50 458,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
50 458,0
257
Управление финансов области
10 338 972,6
012
Резерв местного исполнительного органа области
166 004,0
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
9 704 051,9
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
468 916,7
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
17 081,3
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

17 081,3
261
Облыстың білім басқармасы
370 791,8
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
257 463,0
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
113 328,8
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 321 881,0
004
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
40 000,0
014
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 001 986,0
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
170 000,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
70 895,0
082
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
39 000,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 282 929,3
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 154 514,1
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
319 369,2
071
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 257 897,0
084
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
56 362,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
494 787,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 514 746,3
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
198 205,3

17 081,3
261
Управление образования области
370 791,8
076
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
257 463,0
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
113 328,8
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 321 881,0
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
40 000,0
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 001 986,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
170 000,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
70 895,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
39 000,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 282 929,3
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 154 514,1
053
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
319 369,2
071
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
3 257 897,0
084
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
56 362,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
494 787,0
271
Управление строительства области
2 514 746,3
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
198 205,3

44 029,0
261
Облыстың білім басқармасы
11 594 155,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
121 900,0
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
970 067,0
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
132 319,0
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
78 241,0
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
708 169,0
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
246 215,0
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
321 377,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
7 817 723,0
029
Әдістемелік жұмыс
107 962,0
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
948 305,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
141 877,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 445 647,0
079
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
2 445 647,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 474 586,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 158 641,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
315 945,0
05
Денсаулық сақтау
4 312 454,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 646 438,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
150 542,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
110 075,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
14 478,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 135,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
22 541,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
113 436,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
83 874,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 993 008,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі

44 029,0
261
Управление образования области
11 594 155,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
121 900,0
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
970 067,0
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
132 319,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
78 241,0
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
708 169,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
246 215,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
321 377,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
7 817 723,0
029
Методическая работа
107 962,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
948 305,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
141 877,0
271
Управление строительства области
2 445 647,0
079
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 445 647,0
285
Управление физической культуры и спорта области
1 474 586,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 158 641,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
315 945,0
05
Здравоохранение
4 312 454,0
253
Управление здравоохранения области
2 646 438,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
150 542,0
006
Услуги по охране материнства и детства
110 075,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
14 478,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 135,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
22 541,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
113 436,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
83 874,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 993 008,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами

101 744 888,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
57 330 721,0
оның iшiнде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
12 106 144,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
654 292,0
Төмен ақы төленетін қызметкерлердің жалақысының мөлшерін көтеру үшін олардың салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығасыларды өтеуге
1 444 436,0
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
874 576,0
Ішкі істер органдары қызметкерлерінің сыныптық біліктілігі үшін үстемеақы мөлшерлерін ұлғайтуға
42 198,0
Ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге
790 392,0
Жол-патрульдік полицияның саптық бөлімшелерінің қызметкерлеріне, учаскелік полиция инспекторларына және кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі учаскелік полиция инспекторларына тұрғын үйді жалдау (жалға алу) үшін өтемақы төлеуге
41 986,0
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 287 552,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге, оның ішінде:
3 941 552,0
республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
2 970 708,0
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
970 844,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
210 541,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
166 868,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
146 173,0
Ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге
19 801,0
Техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар Тiзбесiн кеңейтуге
66 029,0
Spina bifida диагнозымен мүгедек балаларды бір реттік қолданылатын катетерлермен қамтамасыз етуге
4 369,0
Кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге
12 915,0
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
1 964,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде:
1 717 340,0
республикалық бюджеттің қаражаты есебінен:
755 898,0
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
341 241,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
27 173,0
NEET санатындағы жастарға және табысы аз көпбалалы отбасыларға, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін гранттар

101 744 888,0
Целевые текущие трансферты
57 330 721,0
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
12 106 144,0
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
654 292,0
На компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы
1 444 436,0
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
874 576,0
На увеличение размеров надбавки за классную квалификацию сотрудников органов внутренних дел
42 198,0
На повышение должностных окладов сотрудников органов внутренних дел
790 392,0
На выплату компенсации за наем (аренду) жилья сотрудникам строевых подразделений дорожно-патрульной полиции, участковым инспекторам полиции и участковым инспекторам полиции по делам несовершеннолетних
41 986,0
Управление координации занятости и социальных программ области
6 287 552,0
На выплату государственной адресной социальной помощи, в том числе:
3 941 552,0
за счет республиканского бюджета
2 970 708,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
970 844,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
210 541,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
166 868,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
146 173,0
На оказание услуг специалиста жестового языка
19 801,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
66 029,0
На обеспечение катетерами одноразового использования детей инвалидов с диагнозом Spina bifida
4 369,0
На услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
12 915,0
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
1 964,0
На развитие рынка труда, в том числе:
1 717 340,0
за счет республиканского бюджет:
755 898,0
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
341 241,0
на оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством РК и работодателям, оказывающим содействие в переселении
27 173,0
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды

385 819,0
ақпараттық жұмысқа
1 665,0
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен:
961 442,0
жастарға және табысы аз көпбалалы отбасыларға, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін гранттар
151 500,0
еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
809 942,0
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
79 791,6
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
79 791,6
Облыстың бiлiм басқармасы
6 195 269,1
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
3 186,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
5 687 965,0
Жұмысшы біліктіліктері бойынша техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушыларға стипендия мөлшерін ұлғайтуға Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
129 250,0
Көпбалалы және аз қамтылған отбасылардың балалары үшін жоғары білімі бар мамандарды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруға Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
34 268,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
340 600,1
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 419 296,0
Медициналық ұйымның жыныстық құмарлықты төмендететін, сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын іс-шараларды өткізуіне
417,0
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
92 500,0
Вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
1 098 657,0
Саламатты өмір салтын насихаттауға
97 782,0
ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыруға
129 940,0
Облыстың ішкі саясат басқармасы
8 434,0
Жаңалық телебағдарламаларының трансляциясын сурдоаудармамен сүйемелдеуді қамтамасыз етуге
8 434,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 864 579,3
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға
238,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын құрылғылармен жарақтауға
170,0
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
6 824 980,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға

385 819,0
на информационную работу
1 665,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан:
961 442,0
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей для молодежи, членам малообеспеченных и многодетных семей, трудоспособным инвалидам
151 500,0
на обеспечение дополнительного охвата краткосрочным профессиональным обучением
809 942,0
Управление культуры, архивов и документации области
79 791,6
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
79 791,6
Управление образования области
6 195 269,1
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
3 186,0
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
5 687 965,0
На увеличение размера стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального образования по рабочим квалификациям за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
129 250,0
На размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием для детей из многодетных и малообеспеченных семей за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
34 268,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
340 600,1
Управление здравоохранения области
1 419 296,0
На проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемых на основании решения суда
417,0
На материально-техническое оснащение организаций здравоохранения на местном уровне
92 500,0
На закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов
1 098 657,0
На пропаганду здорового образа жизни
97 782,0
На реализацию мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД
129 940,0
Управление внутренней политики области
8 434,0
На обеспечение сопровождения сурдопереводом при транслировании новостных телепередач
8 434,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 864 579,3
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
238,0
На обустройство пешеходных переходов звуковыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
170,0
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
6 824 980,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

1 039 191,3
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
267 854,0
Орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың ауылдық жерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге
85 722,0
"Шортанды - Щучинск" учаскесінде "Астана – Щучинск" автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызу
182 132,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
335 089,0
Ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және оқшау жүйелерінен ауызсу беру жөніндегі көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялауға
227 809,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
107 280,0
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
19 519 132,0
Инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін
өтеуге
8 395 785,0
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру және сақтандыру шеңберінде субсидиялауға
50 140,0
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға
4 243 054,0
Ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға
6 735 153,0
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялауға
95 000,0
Облыстың құрылыс басқармасы
220 412,0
Аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
220 412,0
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
39 000,0
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беруге
39 000,0
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
14 864,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
14 864,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
34 853 212,0
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
15 703 438,0
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
5 156 237,0
Денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға
900 000,0
"Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға

1 039 191,3
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
267 854,0
На повышение должностных окладов гражданским служащим лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, работающих в сельской местности
85 722,0
Создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги "Астана-Щучинск" на участках "Шортанды-Щучинск"
182 132,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
335 089,0
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
227 809,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
107 280,0
Управление сельского хозяйства области
19 519 132,0
На возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
8 395 785,0
На субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
50 140,0
На субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
4 243 054,0
На субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
6 735 153,0
На субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
95 000,0
Управление строительства области
220 412,0
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
220 412,0
Управление предпринимательства и промышленности области
39 000,0
На предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
39 000,0
Управление физической культуры и спорта области
14 864,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
14 864,0
Целевые трансферты на развитие
34 853 212,0
в том числе:
Управление строительства области
15 703 438,0
На строительство и реконструкцию объектов образования
5 156 237,0
На строительство, реконструкцию объектов здравоохранения
900 000,0
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы жилищного строительства "Нұрлы жер"

2 614 356,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
1 945 497,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға
2 679 064,0
әлеуметтік-осал топтар үшін тұрғын үй салуға
1 517 943,0
аз қамтылған көпбалалы отбасылар үшін тұрғын үй салуға
1 161 121,0
Индустриялық инфрақұрылымды дамыту
188 546,0
Шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
43 538,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
405 000,0
Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
1 771 200,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
13 311 414,0
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
4 050 966,0
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
5 079 174,0
Жылу-энергетика жүйесін дамытуға
251 218,0
Индустриялық инфрақұрылымды дамыту
767 042,0
Шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
197 652,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
494 459,0
Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
2 470 903,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 838 360,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
2 221 047,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
303 054,0
Шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
56 362,0
Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
3 257 897,0
Бюджеттік несиелер
9 560 955,0
оның iшiнде:
Облыстың экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы
874 912,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
874 912,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 355 832,0
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылысына
4 355 832,0
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
561 256,0
Облыс орталықтарында, Нұр-Сұлтан, Алматы, Шымкент, Семей қалаларында және моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге
561 256,0
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
3 768 955,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға
3 768 955,0
республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
3 063 955,0
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен

2 614 356,0
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 945 497,0
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 679 064,0
на строительство жилья для социально уязвимых слоев населения
1 517 943,0
на строительство жилья для малообеспеченных многодетных семей
1 161 121,0
На развитие индустриальной инфраструктуры
188 546,0
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
43 538,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
405 000,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
1 771 200,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
13 311 414,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в рамках Программы развития регионов до 2020 года
4 050 966,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках Программы развития регионов до 2020 года
5 079 174,0
На развитие теплоэнергетической системы
251 218,0
На развитие индустриальной инфраструктуры
767 042,0
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
197 652,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
494 459,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
2 470 903,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 838 360,0
На развитие транспортной инфраструктуры
2 221 047,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
303 054,0
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
56 362,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
3 257 897,0
Бюджетные кредиты
9 560 955,0
в том числе:
Управление экономики и бюджетного планирования области
874 912,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
874 912,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 355 832,0
На реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
4 355 832,0
Управление предпринимательства и промышленности области
561 256,0
На содействие развитию предпринимательства в областных центрах, городах Нур-Султане, Алматы, Шымкенте, Семее и моногородах
561 256,0
Управление сельского хозяйства области
3 768 955,0
На развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства, в том числе:
3 768 955,0
за счет республиканского бюджета
3 063 955,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

705 000,0
Ақмола облыстық мәслихатының
2019 жылғы 22 қарашадағы
№ 6С-39-2 шешіміне
4 қосымша
Ақмола облыстық мәслихатының
2018 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 6С-27-2 шешіміне
5 қосымша
2019 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
20 664 039,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
13 014 667,5
оның iшiнде:
Облыстың қаржы басқармасы
40 200,0
Бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңнын енгізуге
40 200,0
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
30 240,0
Көкшетау қаласының 2050 жылға дейінгі дамыту стратегиясын әзірлеуге
30 240,0
Облыстың мемлекеттік сатып алу және коммуналдық меншік басқармасы
199 316,0
Ғимарат сатып алуға
199 316,0
Облыс әкімінің аппараты

705 000,0
Приложение 4 к решению
Акмолинского областного
маслихата от 22 ноября
2019 года № 6С-39-2
Приложение 5 к решению
Акмолинского областного
маслихата от 13 декабря
2018 года № 6С-27-2
Целевые трансферты из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на 2019 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Всего
20 664 039,6
Целевые текущие трансферты
13 014 667,5
в том числе:
Управление финансов области
40 200,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
40 200,0
Управление экономики и бюджетного планирования области
30 240,0
На разработку стратегии развития города Кокшетау до 2050 года
30 240,0
Управление по государственным закупкам и коммунальной собственности области
199 316,0
На приобретение здания
199 316,0
Аппарат акима области

90 750,7
"Smart Aqkol" коммуналдық мемлекеттік мекемесін ұстауға
61 415,5
Ақкөл ауданының материалдық-техникалық базасын нығайтуға
16 000,0
"Электрондық кезек" жүйесін сатып алуга
13 335,2
Облыстың білім басқармасы
2 013 917,6
Ерейментау ауданың мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
85 050,0
Мектептерде IT-сыныптарын ашуға
92 560,1
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
200 862,2
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
296 713,9
Степногорск қаласына мектеп автобусын сатып алуға
9 000,0
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізу (оның ішінде 5-7 сыныптарға өлкетану хрестоматиялар сатып алуға)
272 115,9
Астрахан ауданы Есіл орта мектебінің материалдық-техникалық базаны жарақтандыруға
7 310,4
Бiлiм беру объектілерінің жөндеуіне
225 539,3
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" Бағдарламасын енгізуге
45 990,0
Бурабай ауданы Щучинск қаласының № 9 мектеп гимназиясына "Үздік орта білім беру ұйымы" грантын беруге
24 313,6
Есіл ауданының Заречное ауылындағы "Айналайын" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын балабақшасының балалар алаңын абаттандыруға
10 000,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
21 847,8
Қоргалжын ауданының мектептеріне қазандықтарды сатып алуға
10 000,0
Целиноград ауданының мектептеріне парталар сатып алуға
10 000,0
Көкшетау қаласының білім беру қызметкерлеріне жалақы төлеуге
249 494,4
Көкшетау қаласының мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
418 264,0
Көкшетау қаласының М.Ғабдуллин атындағы № 3 орта мектебіне интерактивті жабдықтарды сатып алуға
6 190,0
Щучинск қаласында енгізілген IT-мектепті қамтамасыз етуге
28 666,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 087 923,4
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
5 835 931,9
Тұрғын үйлерін төлеп немесе сатып алуға
89 683,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін жөндеуге
151 136,5
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
11 172,0
Облыстың құрылыс басқармасы
374 503,0
Инженерлік желілерді төлеп немесе сатып алуға
374 503,0
Облыстың ветеринария басқармасы
912 931,8
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
839 106,4
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге

90 750,7
На содержание коммунального государственного учреждения "Smart Aqkol"
61 415,5
На укрепление материально-технической базы Аккольского района
16 000,0
На приобретение системы "Электронная очередь"
13 335,2
Управление образования области
2 013 917,6
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях Ерейментауского района
85 050,0
На открытие IT-классов в школах
92 560,1
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
200 862,2
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
296 713,9
На приобретение школьного автобуса городу Степногорск
9 000,0
На приобретение и доставку учебников для школ (в том числе на приобретение хрестоматий по краеведению для 5-7 классов)
272 115,9
На оснащение материально-технической базы Есильской средней школы Астраханского района
7 310,4
На ремонты объектов образования
225 539,3
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
45 990,0
На присуждение гранта "Лучшая организация среднего образования" школа гимназия № 9 города Щучинск Бурабайского района
24 313,6
На благоустройство детской площадки детского сада государственное коммунальное казенное предприятие "Айналайын" села Заречное Есильского района
10 000,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
21 847,8
На приобретение котлов для школ Коргалжынского района
10 000,0
На приобретение парт для школ Целиноградского района
10 000,0
На выплату заработной платы работникам образования города Кокшетау
249 494,4
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях города Кокшетау
418 264,0
На приобретение интерактивного оборудования средней школе № 3 им.М.Габдуллина города Кокшетау
6 190,0
На содержание введенной IT-школы города Щучинск
28 666,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 087 923,4
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
5 835 931,9
На приобретение или выкуп жилья
89 683,0
На ремонт системы водоснабжения и водоотведения
151 136,5
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
11 172,0
Управление строительства области
374 503,0
На приобретение или выкуп инженерных сетей
374 503,0
Управление ветеринарии области
912 931,8
На проведение противоэпизоотических мероприятий
839 106,4
Возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой

73 825,4
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
746 712,3
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
19 760,0
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс аясында арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге
75 827,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
246 234,8
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша демеу-қаржы шығындарын өтеуге
52 810,2
Еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде:
68 821,9
қоғамдық жұмысқа
26 906,9
NEET санатындағы жастарға және табысы аз көпбалалы отбасыларға, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін гранттар
41 915,0
Ауылдық жерлерде туратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек көрсетуге
12 840,4
Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылуының 30-жылдығына орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
79 588,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
108 080,0
Елорда аймағында тұратын азаматтардың анықталған санатына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
10 474,6
Көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардын балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
44 542,7
Көпбалалы отбасыларға табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінен аспайтын қиын өмірлік жағдай туындаған кезде бір жолғы әлеуметтік көмек көрсетуге
27 732,7
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 229 881,9
Жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
926 092,5
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
1 188 466,6
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
115 322,8
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
88 665,1
Тегжейлі жоспар жобасымен бас жоспарларды әзірлеуге
15 257,2
Даму және құрылыс салу схемаларын әзірлеуге
73 407,9
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
199 625,7
Мәдениет объектілерінің жөндеуіне
190 532,1
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
9 093,6
Нысаналы даму трансферттерi
7 649 372,1
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
4 368 596,5
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
943 892,1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салуға және реконструкциялауға
482 649,7
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға

73 825,4
Управление координации занятости и социальных программ области
746 712,3
Размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
19 760,0
На оказание специальных социальных услуг в рамках государственного социального заказа
75 827,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
246 234,8
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
52 810,2
На развитие рынка труда, в том числе:
68 821,9
на общественные работы
26 906,9
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
41 915,0
На оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности
12 840,4
На выплату единовременной материальной помощи к 30-летию вывода Советских войск из Афганистана
79 588,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
108 080,0
На обеспечение льготного проезда отдельной категории граждан пристоличной зоны
10 474,6
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
44 542,7
На оказание единовременной социальной помощи многодетным семьям по заявлению при наступлении трудной жизненной ситуации, доход которых не превышает величину прожиточного минимума
27 732,7
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 229 881,9
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
926 092,5
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 188 466,6
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
115 322,8
Управление архитектуры и градостроительства области
88 665,1
На разработку генеральных планов с проектом детальной планировки
15 257,2
На разработку схем развития и застройки
73 407,9
Управление культуры, архивов и документации области
199 625,7
На ремонт объектов культуры
190 532,1
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
9 093,6
Целевые трансферты на развитие
7 649 372,1
в том числе:
Управление строительства области
4 368 596,5
На строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
943 892,1
На строительство и реконструкцию объектов дошкольного воспитания и обучения
482 649,7
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда

873 109,5
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
1 359 434,4
Қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға
28 500,0
Спорт объектілерін дамытуға
517 751,6
Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
96 803,0
Көкшетау қаласын дамытуға
66 456,2
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 050 971,1
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
513 725,3
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
802 585,4
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға
87 475,3
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
168 146,9
Жылумен жабдықтау жүйесін дамытуға
322 849,3
Көкшетау қаласының дамытуын жайғастыруға
11 298,4
Атбасар қаласының дамытуын жайғастыруға
21 000,0
Жарғылық капиталын үлкейту
100 528,1
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
23 362,4
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 229 804,5
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
1 213 489,3
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
16 315,2

873 109,5
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 359 434,4
На развитие благоустройства городов и населенных пунктов
28 500,0
На развитие объектов спорта
517 751,6
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
96 803,0
На развитие города Кокшетау
66 456,2
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 050 971,1
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
513 725,3
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
802 585,4
На развитие теплоэнергетической системы
87 475,3
На развитие газотранспортной системы
168 146,9
На развитие системы теплоснабжения
322 849,3
На развитие обустройства города Кокшетау
11 298,4
На развитие обустройства города Атбасар
21 000,0
Увеличение уставного капитала
100 528,1
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
23 362,4
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 229 804,5
На развитие транспортной инфраструктуры
1 213 489,3
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
16 315,2