Көкшетау қаласының әкімшілік шекараларында жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 25 сәуірдегі № А-4/785 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 сәуірде № 7154 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңының 9-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген Көкшетау қаласының әкімшілік шекараларында жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары Ұ.С. Сарқұловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қаласының әкімі А.Смайылов
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 25 сәуірдегі
№ А-4/785 қаулысымен
бекітілген

Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ в административных границах города Кокшетау
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 25 апреля 2019 года № А-4/785. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 апреля 2019 года № 7154
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемую схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ в административных границах города Кокшетау.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кокшетау Саркулова У.С.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Кокшетау А.Смаилов
Утверждена
постановлением акимата
города Кокшетау
от 25 апреля 2019 года
№ А-4/785