Көкшетау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № С-27/2 "2019-2021 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 28 тамыздағы № С-36/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 қыркүйекте № 7365 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кентінің бюджеті туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № С-27/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7039 болып тіркелген, 2019 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019–2021 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 1-1 және 1-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 183 486,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 31 526,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 370,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –151 590,8 мың теңге;
2) шығындар – 186 833,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 347,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 347,0 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2019–2021 жылдарға арналған Станционный кентінің бюджеті тиісінше 2, 2-1 және 2-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66 495,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 585,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 184,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 62 726,0 мың теңге;
2) шығындар – 67 109,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 24 декабря 2018 года № С-27/2 "О бюджете на 2019-2021 годы Красноярского сельского округа и поселка Станционный"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 28 августа 2019 года № С-36/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 сентября 2019 года № 7365
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О бюджете на 2019-2021 годы Красноярского сельского округа и поселка Станционный" от 24 декабря 2018 года № С-27/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7039, опубликовано 17 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа на 2019–2021 годы согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 183 486,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 31 526,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 370,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге,
поступления трансфертов – 151 590,8 тысяч тенге;
2) затраты – 186 833,8 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -3 347,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 347,0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Станционный на 2019–2021 годы согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 495,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 585,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 184,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге,
поступления трансфертов – 62 726,0 тысяч тенге;
2) затраты – 67 109,3 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) – -614,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 614,3 мың теңге.";
3-2-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3-2. 2019 жылға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кенті бюджетінде азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.";
келесі мазмұндағы 3-3 тармағымен толықтырылсын:
"3-3. 2019 жылға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кенті бюджетінде мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес, көрсетілген шешім 5-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының
36–шы кезектен тыс
сессиясының төрайымы
Ә.Шаримова
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының
хатшысы
Ж.Абишев
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының әкімдігі
Көкшетау қалалық мәслихатының
2019 жылғы 28 тамыздағы
№ С-36/3 шешіміне
1 қосымша
Көкшетау қалалық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-27/2 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

4) дефицит (профицит) бюджета – -614,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 614,3 тысяч тенге.";
пункт 3-2 изложить в новой редакции:
"3-2. Учесть, что в бюджете Красноярского сельского округа и поселка Станционный на 2019 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий согласно приложению 4.";
дополнить пунктом 3-3 следующего содержания:
"3-3. Учесть, что в бюджете Красноярского сельского округа и поселка Станционный на 2019 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих согласно приложению 5.";
приложения 1, 2, 3, 4 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 5 согласно приложению 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель 36-ой внеочередной
сессии Кокшетауского городского
маслихата шестого созыва
А.Шаримова
Секретарь
Кокшетауского городского
маслихата шестого созыва
Ж.Абишев
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат города Кокшетау
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 28 августа
2019 года № С-36/3
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 24 декабря
2018 года № С-27/2
Бюджет на 2019 год Красноярского сельского округа
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы