2020-2022 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кентінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № С-40/19 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қаңтарда № 7635 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020–2022 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 1-1 және 1-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 071 671,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 562,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 455,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 047 654,9 мың теңге;
2) шығындар – 1 074 594,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 922,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 922,1 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 29.10.2020 № С-47/7 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020–2022 жылдарға арналған Станционный кентінің бюджеті тиісінше 2, 2-1 және 2-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 135 676,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 847,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 131 829,4 мың теңге;
2) шығындар – 138 569,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2893,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2893,0 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 29.10.2020 № С-47/7 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2020 жылға арналған Краснояр ауылдық округі бюджетінде республикалық және облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 3-қосымшасына сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
3-1. 2020 жылға арналған Станционный кенті бюджетінде қалалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.

О бюджете на 2020-2022 годы Красноярского сельского округа и поселка Станционный
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2019 года № С-40/19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 января 2020 года № 7635.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа на 2020–2022 годы согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 071 671,9 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 23 562,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 455,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге,
поступления трансфертов – 1 047 654,9 тысячи тенге;
2) затраты – 1 074 594,0 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 2922,1 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2922,1 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 29.10.2020 № С-47/7 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет поселка Станционный на 2020–2022 годы согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 135 676,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 847,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге,
поступления трансфертов – 131 829,4 тысяч тенге;
2) затраты – 138 569,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 2893,0 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2893,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 29.10.2020 № С-47/7 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Учесть, что в бюджете Красноярского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского и областного бюджета согласно приложению 3.
3-1. Учесть, что в бюджете поселка Станционный на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты из городского бюджета согласно приложению 4.

Ескерту. Шешім 3-1-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 09.04.2020 № С-42/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2020 жылға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кентінің бюджеті кірістерінің құрамында Көкшетау қаласының бюджетінен 227 361,0 мың теңге көлемінде бюджеттік субвенциялар ескерілсін, соның ішінде:
Краснояр ауылдық округіне 137 447,0 мың теңге сомасында;
Станционный кентініне 89 914,0 мың теңге сомасында.
5. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және тарифтiк ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтiк ставкалар қарастырылсын.
6. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қалалық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
С.Зиборов
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Ж.Абишев
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының әкімдігі
Көкшетау қалалық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№С-40/19 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті

Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 09.04.2020 № С-42/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Учесть, что в составе поступлений бюджета Красноярского сельского округа и поселка Станционный на 2020 год предусмотрены бюджетные субвенции из бюджета города Кокшетау в сумме 227 361,0 тысячи тенге, в том числе:
Красноярскому сельскому округу в сумме 137 447,0 тысяч тенге;
поселку Станционный в сумме 89 914,0 тысяч тенге.
5. Предусмотреть специалистам социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающим в сельской местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и тарифными ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
6. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Кокшетауского
городского маслихата
С.Зиборов
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
Ж.Абишев
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат города Кокшетау
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 25 декабря
2019 года № С-40/19
Бюджет на 2020 год Красноярского сельского округа

2780,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2780,0
III. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0,0
қаржы активтерін сатып алу
0,0
IV. Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
V. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0,0
Көкшетау қалалық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ С-40/19 шешіміне
3-қосымша
2020 жылға арналған Краснояр ауылдық округі бюджетіне, республикалық және облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 29.10.2020 № С-47/7 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сомасы
Барлығы
891 365,2
1
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
4 641,0
2
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру, соның ішінде:
886 724,2
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Красный Яр ауылында асфальт-бетон жабыны бар жолдарды орташа жөндеу
270 000,0
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Красный Яр ауылында Салахов, Абылай хан, Строителей және басқа көшелеріндегі асфальт-бетон жабыны бар жолдарды орташа жөндеу
148 635,0
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Красный Яр ауылында Вавилов, Абай көшелеріндегі асфальт-бетон жабыны бар жолдарды орташа жөндеу
150 295,5
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Красный Яр ауылы, "Нұрлы көш" тұрғын алабындағы асфальт-бетон жабыны бар жолдарды орташа жөндеу
40 500,0
Красный Яр ауылының "Көкше" мәдениет үйін күрделі жөндеу
208 708,0
Красный Яр ауылын абаттандыру
68 585,7
Көкшетау қалалық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ С-40/19 шешіміне
4-қосымша
2020 жылға арналған кент, ауылдық округ бюджетіне қалалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 4-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 09.04.2020 № С-42/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 29.10.2020 № С-47/7 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
60 758,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
60 758,1
оның iшiнде:
Краснояр ауылдық округі әкімінің аппараты
18 842,7
аппаратты қамтамасыз етуге
650,1
Краснояр ауылдық округін абаттандыруға
616,5
Краснояр ауылдық округінің санитариясына
5 000,0
Краснояр ауылдық округі автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге

2780,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
2780,0
III. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
приобретение финансовых активов
0,0
IV. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
V. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0,0
Приложение 3 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 25 декабря
2019 года № С-40/19
Целевые текущие трансферты из республиканского и областного бюджета в бюджет Красноярского сельского округа на 2020 год
Сноска. Приложение 3 – в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 29.10.2020 № С-47/7 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма
Всего
891 365,2
1
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
4 641,0
2
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі", в том числе:
886 724,2
Средний ремонт дорог с асфальтобетонным покрытием в селе Красный Яр, города Кокшетау, Акмолинской области
270 000,0
Средний ремонт дорог с асфальтобетонным покрытием в селе Красный Яр, города Кокшетау, Акмолинской области по улицам Салахова, Абылай хана, Строителей и другие
148 635,0
Средний ремонт дорог с асфальтобетонным покрытием в селе Красный Яр, города Кокшетау, Акмолинской области по улицам Вавилова, Абая
150 295,5
Средний ремонт дорог с асфальтобетонным покрытием в жилом массиве "Нурлы Кош" села Красный Яр, города Кокшетау, Акмолинской области
40 500,0
Капитальный ремонт дома культуры "Кокше" села Красный Яр
208 708,0
Благоустройство села Красный Яр
68 585,7
Приложение 4 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 25 декабря
2019 года № С-40/19
Целевые текущие трансферты из городского бюджета в бюджет поселка, сельского округа на 2020 год
Сноска. Решение дополнено приложением 4 в соответствии с решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 09.04.2020 № С-42/3 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 29.10.2020 № С-47/7 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
60 758,1
Целевые текущие трансферты
60 758,1
в том числе:
Аппарат акима Красноярского сельского округа
18842,7
На содержание аппарата
650,1
На благоустройство Красноярского сельского округа
616,5
На санитарию Красноярского сельского округа
5 000,0
На обеспечение функционирования автомобильных дорог Красноярского сельского округа

10 221,7
"Көкше" мәдениет үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын ғимаратына бейнебақылау жүйесін және өрт қауіпсіздігі жүйесін орнату
1494,6
"Көкше" мәдениет үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын ғимаратының логотипін және көлемді жарықтандырылған әріптерді құрастыру және әзірлеу
859,8
Станционный кенті әкімінің аппараты
41 915,4
аппаратты қамтамасыз етуге
2 295,5
Станционный кентін абаттандыруға және көгалдандыруға
14 342,0
Станционный кентінің жолдарын жөндеуге
10 395,4
Станционный кентін жарықтандыруға және санитарияға
14 882,5

10 221,7
На установку системы видеонаблюдения и системы пожарной безопасности для здания государственного коммунального казенного предприятия Дом культуры "Кокше"
1 494,6
На изготовление и монтаж объемно-световых букв и логотипа здания государственного коммунального казенного предприятия Дом культуры "Кокше"
859,8
Аппарат акима поселка Станционный
41 915,4
На содержание аппарата
2 295,5
На благоустройство и озеленение поселка Станционный
14 342,0
На ремонт дорог поселка Станционный
10 395,4
На освещение и санитарию поселка Станционный
14 882,5