Степногорск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-37/2 "2019-2021 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 6С-40/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 сәуірде № 7115 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-37/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7035 болып тіркелген, 2019 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 727 221,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 127 696,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 84 635 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 74 584 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 440 306 мың теңге;
2) шығындар – 6 702 905,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 324 508 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 590 864 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 266 356 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 300 192,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 300 192,2 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
Х.Шәкенов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ғ.Көпеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының әкімі Е.Баяхметов
Степногорск қалалық мәслихатының
2019 жылғы 29 наурыздағы
№ 6С-40/2 шешіміне
1-қосымша
Степногорск қалалық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-37/2 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған қала бюджеті
Санаты
мың теңге сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 24 декабря 2018 года № 6С-37/2 "О бюджете города на 2019-2021 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 29 марта 2019 года № 6С-40/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 апреля 2019 года № 7115
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджете города на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 6С-37/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7035, опубликовано 16 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 727 221,2 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 127 696,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 84 635 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 74 584 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 3 440 306 тысяч тенге;
2) затраты – 6 702 905,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 324 508 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 590 864 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 266 356 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 300 192,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 300 192,2 тысячи тенге.
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
городского маслихата
Х.Шакенов
Секретарь городского
маслихата
Г.Копеева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Степногорска Е.Баяхметов
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 29 марта
2019 года № 6С-40/2
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 24 декабря
2018 года № 6С-37/2
Бюджет города на 2019 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

242 629
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
234 744
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 635
009
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
250
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
54 187,7
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
49 354,7
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 833
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
32 599,7
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 347,7
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3 337
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
530
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
385
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
46 052,6
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 644,6
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 908
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 500
02
Қорғаныс
27 864
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
27 864
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4 156
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
23 408
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
300
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 034
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 034
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3 034
04
Білім беру
3 938 396,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 891 688
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 853,8
003
Жалпы білім беру
2 618 215,3
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

242 629
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
234 744
003
Капитальные расходы государственного органа
7 635
009
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
250
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
54 187,7
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
49 354,7
022
Капитальные расходы государственного органа
4 833
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
32 599,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
28 347,7
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3 337
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
530
015
Капитальные расходы государственного органа
385
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
46 052,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
36 644,6
013
Капитальные расходы государственного органа
6 908
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 500
02
Оборона
27 864
122
Аппарат акима района (города областного значения)
27 864
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4 156
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
23 408
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
300
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 034
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 034
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 034
04
Образование
3 938 396,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 891 688
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14 853,8
003
Общеобразовательное обучение
2 618 215,3
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)