Степногорск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-37/9 "2019-2021 жылдарға арналған Ақсу, Бестөбе, Заводской, Шаңтөбе кенттерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 6С-40/9 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 сәуірде № 7144 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Ақсу, Бестөбе, Заводской, Шаңтөбе кенттерінің бюджеттері туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-37/9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7045 болып тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Ақсу кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 509 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 460 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 312 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 29 737 мың теңге;
2) шығындар – 43 088,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 579,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 579,9 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Бестөбе кентінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер– 30 847 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 930 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8 917 мың теңге;
2) шығындар – 33 922 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 075 мың теңге;

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 6С-37/9 "О бюджетах поселков Аксу, Бестобе, Заводской, Шантобе на 2019-2021 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 12 апреля 2019 года № 6С-40/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 апреля 2019 года № 7144
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджетах поселков Аксу, Бестобе, Заводской, Шантобе на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 6С-37/9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7045, опубликовано 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Аксу на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 509 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 460 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 312 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 737 тысяч тенге;
2) затраты – 43 088,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 579,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 579,9 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Бестобе на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 847 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 930 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 917 тысяч тенге;
2) затраты – 33 922 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 3 075 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 075 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Заводской кентінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 311 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 503 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 682 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15 126 мың теңге;
2) шығындар – 29 061,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 750,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 750,9 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2019-2021 жылдарға арналған Шаңтөбе кентінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 192 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 231 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 539 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16 422 мың теңге;
2) шығындар – 22 700 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 508 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 508 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
Х.Шәкенов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ғ.Көпеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының әкімі Е.Баяхметов
Степногорск қалалық мәслихатының
2019 жылғы 12 сәуірдегі
№ 6С-40/9 шешіміне
1-қосымша
Степногорск қалалық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-37/9 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған Ақсу кентінің бюджеті
Санаты
мың теңге
сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 075 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет поселка Заводской на 2019-2021 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 311 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 503 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 682 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 126 тысяч тенге;
2) затраты – 29 061,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 750,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 750,9 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет поселка Шантобе на 2019-2021 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 192 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 231 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 539 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 422 тысячи тенге;
2) затраты – 22 700 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1 508 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 508 тысяч тенге.";
Приложения 1, 4, 7, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
городского маслихата
Х.Шакенов
Секретарь городского
маслихата
Г.Копеева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Степногорска Е.Баяхметов
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 12 апреля
2019 года № 6С-40/9
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 25 декабря
2018 года № 6С-37/9
Бюджет поселка Аксу на 2019 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ