Степногорск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-37/2 "2019-2021 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2019 жылғы 5 қарашадағы № 6С-45/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 қарашада № 7468 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-37/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7035 болып тіркелген, 2019 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 790 265,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 202 696,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 84 634,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 74 584 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 428 350,8 мың теңге;
2) шығындар – 8 765 950,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 324 508 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 590 864 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 266 356 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 300 192,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 300 192,3 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1, 4, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
Д.Балпанов
Қалалық мәслихаттың
хатшысының міндетің
атқарушы
О.Жағыпаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының әкімі Е.Баяхметов
Степногорск қалалық
мәслихатының
2019 жылғы 5 қарашадағы
№ 6С-45/2 шешіміне
1-қосымша
Степногорск қалалық
мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-37/2 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған қала бюджеті
Санаты
мың теңге
сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 24 декабря 2018 года № 6С-37/2 "О бюджете города на 2019-2021 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 5 ноября 2019 года № 6С-45/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 ноября 2019 года № 7468
В соответствии пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджете города на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 6С-37/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7035, опубликовано 16 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 790 265,9 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 202 696,2 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 84 634,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 74 584 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 5 428 350,8 тысячи тенге;
2) затраты – 8 765 950,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 324 508 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 590 864 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 266 356 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 300 192,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 300 192,3 тысячи тенге.
приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
городского маслихата
Д.Балпанов
Исполняющий обязанности
секретаря городского
маслихата
О.Джагпаров
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Степногорска Е.Баяхметов
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 5 ноября
2019 года № 6С-45/2
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 24 декабря
2018 года № 6С-37/2
Бюджет города на 2019 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

279 802,8
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
274 509,5
003
Мемлекеттікорганныңкүрделішығыстары
5 043,3
009
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
250
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
61 531,3
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
56 515,9
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 615,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
34 311,7
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 129,4
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3 207,5
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
331
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 007
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 636,8
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
7 492,1
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 403,1
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
390
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
699
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
100 930,5
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 341,8
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15 588,7
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
30 000
02
Қорғаныс
173 498,8
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
173 498,8
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4 402,8
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
168 796
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
300
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі

279 802,8
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
274 509,5
003
Капитальные расходы государственного органа
5 043,3
009
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
250
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
61 531,3
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
56 515,9
022
Капитальные расходы государственного органа
4 615,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
34 311,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
27 129,4
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3 207,5
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
331
015
Капитальные расходы государственного органа
2 007
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 636,8
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
7 492,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
6 403,1
003
Капитальные расходы государственного органа
390
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
699
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
100 930,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
55 341,8
013
Капитальные расходы государственного органа
15 588,7
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
30 000
02
Оборона
173 498,8
122
Аппарат акима района (города областного значения)
173 498,8
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4 402,8
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
168 796
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
300
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность

5 337
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
11 956
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
176
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
15 070,5
456
Ауданның (облыстықмаңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
51 181,5
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 610,2
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
20 901,2
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
12 362,1
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
308
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
77 309,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 717
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
2 717
460
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
74 592,7
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
36 836,3
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 580
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдық округтердiң, кенттердiң, ауылдардың шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 794
012
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 575
014
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 384,4
015
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
24 058
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2 365
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
55 074,4
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
55 074,4
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 324,9
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
34 207,5
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
542
12
Көлiк және коммуникация
388 399,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

5 337
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
11 956
014
Капитальные расходы государственного органа
176
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 070,5
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
51 181,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
17 610,2
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
20 901,2
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
12 362,1
006
Капитальные расходы государственного органа
308
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
77 309,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 717
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2 717
460
Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)
74 592,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений на территории района (города областного значения)
36 836,3
003
Капитальные расходы государственного органа
6 580
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 794
012
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 575
014
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 384,4
015
Проведение противоэпизоотических мероприятий
24 058
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
2 365
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
55 074,4
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
55 074,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства
20 324,9
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных
34 207,5
015
Капитальные расходы государственного органа
542
12
Транспорт и коммуникации
388 399,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

2 100
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 100
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
386 299,1
020
Көлік инфрақұрылымын дамыту
10 909,2
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
126 300
025
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
249 089,9
13
Басқалар
108 907,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 230
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3 230
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
15 671
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
4 412,6
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 735,4
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 523
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
19 006,6
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 006,6
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
71 000
085
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
71 000
14
Борышқа қызмет көрсету
2 315
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 315
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2 315
15
Трансферттер
252 163,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
252 163,3
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
1761,3
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
179 600
038
Субвенциялар
67 702
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
3 100
IІІ. Таза бюджеттік кредиттеу
4 324 508
Бюджеттік кредиттер
4 590 864
07
Тұрғынүй-коммуналдық шаруашылық
4 579 501
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

2 100
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
2 100
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
386 299,1
020
Развитие транспортной инфраструктуры
10 909,2
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
126 300
025
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
249 089,9
13
Прочие
108 907,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 230
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
3 230
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
15 671
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
4 412,6
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
5 735,4
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
5 523
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
19 006,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
19 006,6
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
71 000
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
71 000
14
Обслуживание долга
2 315
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 315
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
2 315
15
Трансферты
252 163,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
252 163,3
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1 761,3
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
179 600
038
Субвенции
67 702
051
Трансферты органам местного самоуправления
3 100
IІІ. Чистое бюджетное кредитование
4 324 508
Бюджетные кредиты
4 590 864
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 579 501
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

4 579 501
053
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
4 579 501
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
11 363
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11 363
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
11 363
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
266 356
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
266 356
06
Мамандандырылған ұйымдарға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
266 356
ІV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-4 300 192,3
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
4 300 192,3
Степногорск қалалық
мәслихатының
2019 жылғы 5 қарашадағы
№ 6С-45/2 шешіміне
2-қосымша
Степногорск қалалық
мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-37/2 шешіміне
4-қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Атауы
мың теңге
сомасы
1
2
3
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын арттыруға
24 355
"Инватакси" қызметтерін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
4 233
Техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдар тізбесін кеңейтуге арналған
5 632
Ымдау тілі маманының қызметерін көрсетуге
2 138
Еңбекақыны жартылай субсидиялауға және жастар тәжірибесіне
44 047,5
Қысқа мерзімді кәсіби оқытуды іске асыруға
822 671
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдаушараларын көрсетуге
4 957
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге
11 644
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге (тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандары)
8 000
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
19 065
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
268 317
Жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыруға, соның ішінде NEET санатындағы жастарға, аз қамтылған көпбалалы отбасылар мүшелеріне, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектерге гранттар
17 675
Жеке жұмыспен қамту агенттіктері арқылы жұмысқа орналастыруға
1 050
Ауғанстаннан Кеңес әскерлерінің шығарылғанына 30 жыл толуына орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
10 504
Көп балалы аналар мен көп балалы отбасылардан шыққан балалардың жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге

4 579 501
053
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
4 579 501
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
11 363
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11 363
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
11 363
5
Погашение бюджетных кредитов
266 356
01
Погашение бюджетных кредитов
266 356
06
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета специализированным организациям
266 356
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
V. Дефицит (профицит) бюджета
- 4 300 192,3
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
4 300 192,3
Приложение 2 к решению
Степногорского городского
маслихата от 5 ноября
2019 года № 6С-45/2
Приложение 4 к решению
Степногорского городского
маслихата от 24 декабря
2018 года № 6С-37/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2019 год
Администратор бюджетных программ
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
3
Отдел занятости и социальных программ
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
24 355
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
4 233
На расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
5 632
На оказание услуг специалиста жестового языка
2 138
На частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
44 047,5
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
822 671
На оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям, оказывающим содействие в переселении
4 957
На возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
11 644
На оказание специальных социальных услуг в рамках государственного социального заказа (Жертвы бытового насилия)
8 000
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
19 065
На выплату государственной адресной социальной помощи
268 317
Гранты на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
17 675
На трудоустройство через частные агенства занятости
1 050
На выплату единовременной материальной помощи к 30-летию вывода Советских войск из Афганистана
10 504
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей

1 622,9
Жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесшілер мен көмекшілерді енгізуге
4 460
Білім бөлімі
Тіл курстары бойынша тәжірибеден өткен мұғалімдерге үстемеақы төлеуге
20 913
Негізгі қызметкерді оқыту кезеңінде орнын басқаны үшін мұғалімдерге үстемеақы төлеуге
1 500
Ұлттық біліктілік сынағынан өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберліктің біліктілігіне қосымша ақы төлеуге
45 552
Білім берудің жаңартылған мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджет қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
274 246
Мектептегі педагог-психологтарға лауазымдық жалақы мөлшерін ұлғайтуға
3 392
Мектептегі педагог-психологтарға педагогикалық шеберлік деңгейін арттыруға
3 829
Мектептерде IT-сыныптарды ашуға
3 810
Бестөбе кентінің № 1 орта мектебінің шатырын күрделі жөндеуге
34 836
Мектеп автобусын сатып алуға
9 000
Аз қамтылған отбасылардан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
10 127
Аз қамтылған отбасылардан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
14 477
Мектепке арналған оқулықтар сатып алуға және жеткізуге
12 914,4
А. Құнанбаев атындағы № 6 мектеп-гимназиясының корпусының жұмсақ шатырына, акт залына және спорт залына ағымдағы жөндеу жүргізуге
10 136
"Кәмелетке толмағандар арасында денсаулықты және өмірлік дағдыларды қалыптастыру және өзіне өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
3 102
Құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
Степногорск қаласының 20 шағынауданында жеке тұрғын үй құрылысына инженерлік инфрақұрылым құрылысы (2-кезек, 1-кезең) Электрмен жабдықтау
120 230
Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үйге су мен жабдықтау, кәріз, жылу мен жабдықтау және абаттандыру желілерінің құрылысы (3-позиция)
3 822
Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үйге электрмен жабдықтау желісінің құрылысы (3-позиция)
8 898
Халықтың әлеуметтік осал топтары үшін тұрғын үй салу
75 201
Аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін тұрғын үй салу
258 202
Степногорск қаласында 45-пәтерлі тұрғын үй құрылысына (3 позиция)
57 348
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
71 000
Ақсу кентінің құрылысын дамыту схемасын әзірлеуге
18 953,5
Заводской кентінің құрылысын дамыту схемасын әзірлеуге
6 678
Қарабұлақ ауылының құрылысын дамыту схемасын әзірлеуге
8 576
Аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін коммұналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға

1 622,9
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
4 460
Отдел образования
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
20 913
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
1 500
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
45 552
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местного бюджета
274 246
На увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
3 392
На доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ
3 829
На открытие IT-классов в школах
3 810
На капитальный ремонт кровли средней школы № 1 поселка Бестобе
34 836
На приобретение школьного автобуса
9 000
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
10 127
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
14 477
На приобретение и доставку учебников для школ
12 914,4
На проведение текущего ремонта мягкой кровли корпуса, актового зала и спортивного зала школы-гимназии № 6 им.А.Кунанбаева
10 136
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
3 102
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства
Строительство инженерной инфраструктуры к индивидуальному жилищному строительству 20 микрорайона города Степногорска (2 очередь 1 этап) Электроснабжение
120 230
Строительство сетей водоснабжения, канализации, теплоснабжения и благоустройства к сорокапяти квартирному жилому дому в городе Степногорск (позиция 3)
3 822
Строительство сетей электроснабжения к сорокапяти квартирному жилому дому в городе Степногорск (позиция 3)
8 898
Строительство жилья для социально-уязвимых слоев населения
75 201
Строительство жилья для малообеспеченных многодетных семей
258 202
На строительство 45-ти квартирного жилого дома в городе Степногорске (позиция 3)
57 348
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
71 000
На разработку схемы развития застройки поселка Аксу
18 953,5
На разработку схемы развития застройки поселка Заводской
6 678
На разработку схемы развития застройки села Карабулак
8 576
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей

31 976
Ауылшаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
24 058
Санитарлық союға жіберілген бруцеллезбен ауыратын ауыл шаруашылық малдардың (ірі және ұсақ қара мал) құнын қайтаруға
1 565
Мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт бөлімі
Степногорск қаласы "Ақсу кентінің мәденет үйі" МКҚК ғимаратының үй-жайын ағымдағы жөндеуге
9 744
Заводской кентінің клубындағы үй-жайды ағымдағы жөндеуге
1 469,8
Степногорск қаласының "Эстрада театры" мәдениетүйі" МКҚК жылу беру жүйесін ағымдағы жөндеуге
7 616
Степногорск қаласы "Орталықтандырылған кітапханалар желісі" КММ ғимаратының 1-қабатының терезелерін ағымдағы жөндеуге
3 980,8
Степногорск қаласы "Орталықтандырылған кітапханалар желісі" КММ ғимаратының еденін ағымдағы жөндеуге
385,2
Экономика және қаржы бөлімі
Ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
554 491,3
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
24 785
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге

31 976
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии и земельных отношений
На проведение противоэпизоотических мероприятий
24 058
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой
1 565
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта
На текущий ремонт помещений здания ГККП "Дом культуры поселка Аксу" города Степногорска
9 744
На текущий ремонт помещений клуба поселка Заводской
1 469,8
На текущий ремонт системы отопления ГККП "Дом культуры "Театр эстрады" города Степногорска
7 616
На текущий ремонт окон 1-го этажа здания КГУ "Централизованная библиотечная система" города Степногорска
3 980,8
На текущий ремонт пола здания КГУ "Централизованная библиотечная система" города Степногорска
385,2
Отдел экономики и финансов
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
554 491,3
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
24 785
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета

2 800
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
Көлік инфрақұрылымы жобаларын қаржыландыруға
140 560
Степногорск қаласын абаттандыруға
110 000
Қала көшелеріне ағымдағы жөндеу жүргізуге
15 000
Степногорск-Промзона 0-5,8 км автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеуге
50 000
Степногорск қаласының Бестөбе кентіндегі Қ. А. Айгужин көшесіндегі кентішілік жолға ағымдағы жөндеу жүргізуге

2 800
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
На финансирование проектов транспортной инфраструктуры
140 560
На благоустройство города Степногорска
110 000
На проведение текущего ремонта улиц города
15 000
На средний ремонт участка автомобильной дороги Степногорск-Промзона 0-5,8 км
50 000
На проведение текущего ремонта внутрипоселковой дороги по улице К.А. Айгужина в поселке Бестобе города Степногорска