Степногорск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-37/2 "2019-2021 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2019 жылғы 29 қарашадағы № 6С-46/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 желтоқсанда № 7555 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-37/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7035 болып тіркелген, 2019 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 773 308,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 204 911,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 93 340,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 94 634 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 380 421,7 мың теңге;
2) шығындар – 8 748 992,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 100 839 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 367 195 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 266 356 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 076 523,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 076 523,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
Д.Балпанов
Қалалық мәслихаттың
хатшысының міндетің
атқарушы
О.Жағыпаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының әкімі Е.Баяхметов
Степногорск қалалық мәслихатының
2019 жылғы 29 қарашадағы
№ 6С-46/2 шешіміне
1-қосымша
Степногорск қалалық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-37/2 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған қала бюджеті
Санаты
мың теңге
сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 24 декабря 2018 года № 6С-37/2 "О бюджете города на 2019-2021 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 29 ноября 2019 года № 6С-46/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 декабря 2019 года № 7555
В соответствии пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджете города на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 6С-37/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7035, опубликовано 16 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 773 308,1 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 204 911,6 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 93 340,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 94 634 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 5 380 421,7 тысячи тенге;
2) затраты – 8 748 992,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 100 839 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 367 195 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 266 356 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 076 523,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –4 076 523,3 тысячи тенге.";
приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
городского маслихата
Д.Балпанов
Исполняющий обязанности
секретаря городского
маслихата
О.Джагпаров
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Степногорска Е.Баяхметов
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 29 ноября
2019 года № 6С-46/2
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 24 декабря
2018 года № 6С-37/2
Бюджет города на 2019 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

290 220,9
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
284 898,6
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 072,3
009
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
250
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
66 208,1
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
61 627,7
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 580,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
38 284,2
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 153,2
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3 207,5
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
279,7
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 007
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 636,8
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
7 433,7
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 277,7
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
856
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
300
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
99 869,9
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 052,4
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 817,5
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
30 000
02
Қорғаныс
152 168,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
152 168,4
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4 969
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
146 899,4
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
300
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқаруқызметі

290 220,9
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
284 898,6
003
Капитальные расходы государственного органа
5 072,3
009
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
250
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
66 208,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
61 627,7
022
Капитальные расходы государственного органа
4 580,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
38 284,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
31 153,2
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3 207,5
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
279,7
015
Капитальные расходы государственного органа
2 007
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 636,8
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
7 433,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
6 277,7
003
Капитальные расходы государственного органа
856
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
300
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
99 869,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
60 052,4
013
Капитальные расходы государственного органа
9 817,5
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
30 000
02
Оборона
152 168,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
152 168,4
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4 969
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
146 899,4
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
300
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность

2 845
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 845
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2 845
04
Білім беру
4 426 156,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 374 235,8
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 252,1
003
Жалпы білім беру
3 023 137,4
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
111 209,4
006
Балаларға қосымша білім беру
210 891,5
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
125
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
496 158,6
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
791,2
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
30 058,1
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
51 722
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
189,4
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
333 674
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
99 027,1
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт бөлімі
49 920,8
017
Балалар мен жас өспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
49 920,8
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
2 000
022
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 509 006,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
15 732
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
12 901,7
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
2 830,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 493 274,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 012,6
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
920 504,8
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек

2 845
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
2 845
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 845
04
Образование
4 426 156,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 374 235,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17 252,1
003
Общеобразовательное обучение
3 023 137,4
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
111 209,4
006
Дополнительное образование для детей
210 891,5
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
125
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
496 158,6
012
Капитальные расходы государственного органа
791,2
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
30 058,1
018
Организация профессионального обучения
51 722
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
189,4
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
333 674
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
99 027,1
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
49 920,8
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
49 920,8
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2 000
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 509 006,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
15 732
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
12 901,7
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
2 830,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 493 274,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
47 012,6
002
Программа занятости
920 504,8
005
Государственная адресная социальная помощь

5 337
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
10 356
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
176
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
15 059
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
52 625,6
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 080,3
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
20 901,2
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
12 328,1
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
316
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
77 537,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 210,8
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
2 210,8
460
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
75 326,5
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
36 287,6
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 544,9
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
803,1
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдық округтердiң, кенттердiң, ауылдардың шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 793,6
012
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 275
014
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 384,4
015
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
24 058
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2 179,9
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
56 223,5
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
56 223,5
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 474
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
34 207,5
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

5 337
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
10 356
014
Капитальные расходы государственного органа
176
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 059
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
52 625,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
19 080,3
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
20 901,2
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
12 328,1
006
Капитальные расходы государственного органа
316
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
77 537,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 210,8
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2 210,8
460
Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)
75 326,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений на территории района (города областного значения)
36 287,6
003
Капитальные расходы государственного органа
6 544,9
006
Организация санитарного убоя больных животных
803,1
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 793,6
012
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2 275
014
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 384,4
015
Проведение противоэпизоотических мероприятий
24 058
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
2 179,9
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
56 223,5
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
56 223,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства
21 474
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных
34 207,5
015
Капитальные расходы государственного органа

492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4 355 832
053
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
4 355 832
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
11 363
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11 363
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
11 363
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
266 356
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
266 356
06
Мамандандырылған ұйымдарға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
266 356
ІV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-4 076 523,3
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
4 076 523,3
Степногорск қалалық мәслихатының
2019 жылғы 29 қарашадағы
№ 6С-46/2 шешіміне
2-қосымша
Степногорск қалалық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-37/2 шешіміне
4-қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Атауы
мың теңге
сомасы
1
2
3
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын арттыруға
24 355
"Инватакси" қызметтерін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
4 233
Техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдар тізбесін кеңейтуге арналған
5 632
Ымдау тілі маманының қызметерін көрсетуге
2 138
Еңбек ақыны жартылай субсидиялауға және жастар тәжірибесіне
36 216,5
Қысқа мерзімді кәсіби оқытуды іске асыруға
822 671
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдаушараларын көрсетуге
5 584,1
Қонысаударушылар мен оралмандарүшінтұрғынүйдіжалдау (жалғаалу) бойыншашығындардыөтеуге
11 644
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге (тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандары)
8 000
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
20 397
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
268 317
Жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыруға, соның ішінде NEET санатындағы жастарға, аз қамтылған көпбалалы отбасылар мүшелеріне, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектерге гранттар
23 987,5
Жеке жұмыспен қамту агенттіктері арқылы жұмысқа орналастыруға

492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
4 355 832
053
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
4 355 832
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
11 363
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11 363
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
11 363
5
Погашение бюджетных кредитов
266 356
01
Погашение бюджетных кредитов
266 356
06
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета специализированным организациям
266 356
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
V. Дефицит (профицит) бюджета
- 4 076 523,3
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
4 076 523,3
Приложение 2 к решению
Степногорского городского
маслихата от 29 ноября
2019 года № 6С-46/2
Приложение 4 к решению
Степногорского городского
маслихата от 24 декабря
2018 года № 6С-37/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2019 год
Администратор бюджетных программ
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
3
Отдел занятости и социальных программ
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
24 355
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
4 233
На расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
5 632
На оказание услуг специалиста жестового языка
2 138
На частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
36 216,5
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
822 671
На оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям, оказывающим содействие в переселении
5 584,1
На возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
11 644
На оказание специальных социальных услуг в рамках государственного социального заказа (Жертвы бытового насилия)
8 000
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
20 397
На выплату государственной адресной социальной помощи
268 317
Гранты на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
23 987,5
На трудоустройство через частные агенства занятости

1 050
Ауғанстаннан Кеңес әскерлерінің шығарылғанына 30 жыл толуына орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
10 504
Көп балалы аналар мен көп балалы отбасылардан шыққан балалардың жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге
1 622,9
Жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесшілер мен көмекшілерді енгізуге
5 557
Білім бөлімі
Тіл курстары бойынша тәжірибеден өткен мұғалімдерге үстемеақы төлеуге
20 913
Негізгі қызметкерді оқыту кезеңінде орнын басқаны үшін мұғалімдерге үстемеақы төлеуге
1 500
Ұлттық біліктілік сынағынан өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберліктің біліктілігіне қосымша ақы төлеуге
45 552
Білім берудің жаңартылған мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджет қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
274 246
Мектептегі педагог-психологтарға лауазымдық жалақы мөлшерін ұлғайтуға
3 392
Мектептегі педагог-психологтарға педагогикалық шеберлік деңгейін арттыруға
3 829
Мектептерде IT-сыныптарды ашуға
3 810
Бестөбе кентінің № 1 орта мектебінің шатырын күрделі жөндеуге
34 836
Мектеп автобусын сатып алуға
9 000
Аз қамтылған отбасылардан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
10 127
Аз қамтылған отбасылардан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
14 477
Мектепке арналған оқулықтар сатып алуға және жеткізуге
12 914,4
А. Құнанбаев атындағы № 6 мектеп-гимназиясының корпусының жұмсақ шатырына, акт залына және спорт залына ағымдағы жөндеу жүргізуге
10 136
"Кәмелетке толмағандар арасында денсаулықты және өмірлік дағдыларды қалыптастыру және өзіне өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
3 102
Құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
Степногорск қаласының 20 шағын ауданында жеке тұрғын үй құрылысына инженерлік инфрақұрылым құрылысы (2-кезек, 1-кезең) Электрмен жабдықтау
74 164
Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үйге су мен жабдықтау, кәріз, жылу мен жабдықтау және абаттандыру желілерінің құрылысы (3-позиция)
3 822
Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үйге электрмен жабдықтау желісінің құрылысы (3-позиция)
8 898
Халықтың әлеуметтік осал топтары үшін тұрғын үй салу
75 201
Аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін тұрғын үй салу
258 202
Степногорск қаласында 45-пәтерлі тұрғын үй құрылысына (3 позиция)
57 348
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру

1 050
На выплату единовременной материальной помощи к 30-летию вывода Советских войск из Афганистана
10 504
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
1 622,9
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
5 557
Отдел образования
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
20 913
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
1 500
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
45 552
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местного бюджета
274 246
На увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
3 392
На доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ
3 829
На открытие IT-классов в школах
3 810
На капитальный ремонт кровли средней школы № 1 поселка Бестобе
34 836
На приобретение школьного автобуса
9 000
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
10 127
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
14 477
На приобретение и доставку учебников для школ
12 914,4
На проведение текущего ремонта мягкой кровли корпуса, актового зала и спортивного зала школы-гимназии № 6 им.А.Кунанбаева
10 136
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
3 102
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства
Строительство инженерной инфраструктуры к индивидуальному жилищному строительству 20 микрорайона города Степногорска (2 очередь 1 этап) Электроснабжение
74 164
Строительство сетей водоснабжения, канализации, теплоснабжения и благоустройства к сорокапятиквартирному жилому дому в городе Степногорск (позиция 3)
3 822
Строительство сетей электроснабжения к сорокапятиквартирному жилому дому в городе Степногорск (позиция 3)
8 898
Строительство жилья для социально-уязвимых слоев населения
75 201
Строительство жилья для малообеспеченных многодетных семей
258 202
На строительство 45-ти квартирного жилого дома в городе Степногорске (позиция 3)
57 348
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в моногородах

71 000
Ақсу кентінің құрылысын дамыту схемасын әзірлеуге
18 953,5
Заводской кентінің құрылысын дамыту схемасын әзірлеуге
6 678
Қарабұлақ ауылының құрылысын дамыту схемасын әзірлеуге
8 576
Аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін коммұналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
31 976
Ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
24 058
Санитарлық союға жіберілген бруцеллезбен ауыратын ауыл шаруашылық малдардың (ірі және ұсақ қара мал) құнын қайтаруға
1 565
Мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт бөлімі
Степногорск қаласы "Ақсу кентінің мәденет үйі" МКҚК ғимаратының үй-жайын ағымдағы жөндеуге
9 744
Заводской кентінің клубындағы үй-жайды ағымдағы жөндеуге
1 469,8
Степногорск қаласының "Эстрада театры" мәдениет үйі" МКҚК жылу беру жүйесін ағымдағы жөндеуге
7 616
Степногорск қаласы "Орталықтандырылған кітапханалар желісі" КММ ғимаратының 1-қабатының терезелерін ағымдағы жөндеуге
3 980,8
Степногорск қаласы "Орталықтандырылған кітапханалар желісі" КММ ғимаратының еденін ағымдағы жөндеуге
385,2
Экономика және қаржы бөлімі
Ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
554 491,3
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
21 384,3
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге

71 000
На разработку схемы развития застройки поселка Аксу
18 953,5
На разработку схемы развития застройки поселка Заводской
6 678
На разработку схемы развития застройки села Карабулак
8 576
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
31 976
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии и земельных отношений
На проведение противоэпизоотических мероприятий
24 058
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой
1 565
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта
На текущий ремонт помещений здания ГККП "Дом культуры поселка Аксу" города Степногорска
9 744
На текущий ремонт помещений клуба поселка Заводской
1 469,8
На текущий ремонт системы отопления ГККП "Дом культуры "Театр эстрады" города Степногорска
7 616
На текущий ремонт окон 1-го этажа здания КГУ "Централизованная библиотечная система" города Степногорска
3 980,8
На текущий ремонт пола здания КГУ "Централизованная библиотечная система" города Степногорска
385,2
Отдел экономики и финансов
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
554 491,3
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
21 384,3
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета