Степногорск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-37/2 "2019-2021 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 6С-47/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 желтоқсанда № 7589 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-37/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7035 болып тіркелген, 2019 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 926 505,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 205 751,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 93 269,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 94 634 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 532 850,2 мың теңге;
2) шығындар – 8 902 189,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 100 839 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 367 195 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 266 356 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 076 523,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 076 523,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қалалық
мәслихат сессиясының
төрағасы
Д.Балпанов
Степногорск қалалық
мәслихат хатшысының
міндетің атқарушы
О.Джагпаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының әкімі Е.Баяхметов
Степногорск қалалық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 24 декабря 2018 года № 6С-37/2 "О бюджете города на 2019-2021 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 12 декабря 2019 года № 6С-47/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 декабря 2019 года № 7589
В соответствии пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджете города на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 6С-37/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7035, опубликовано 16 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 926 505,6 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 205 751,7 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 93 269,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 94 634 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 5 532 850,2 тысячи тенге;
2) затраты – 8 902 189,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 100 839 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 367 195 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 266 356 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 076 523,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –4 076 523,3 тысячи тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Степногорского городского
маслихата
Д.Балпанов
Исполняющий обязанности
секретаря Степногорского
городского маслихата
О.Джагпаров
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Степногорска Е.Баяхметов
Приложение 1
к решению Степногорского
городского маслихата

257 092,3
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
300
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқаруқызметі
2 845
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 845
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2 845
04
Білім беру
4 448 207,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 396 286,3
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 252,1
003
Жалпы білім беру
3 045 187,9
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
111 209,4
006
Балаларға қосымша білім беру
210 891,5
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
125
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
496 158,6
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
791,2
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
30 058,1
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
51 722
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
189,4
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
333 674
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
99 027,1
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт бөлімі
49 920,8
017
Балалар мен жас өспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
49 920,8
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
2 000
022
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 478 797,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
15 732
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
12 901,7
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
2 830,3

257 092,3
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
300
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 845
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
2 845
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 845
04
Образование
4 448 207,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 396 286,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17 252,1
003
Общеобразовательное обучение
3 045 187,9
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
111 209,4
006
Дополнительное образование для детей
210 891,5
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
125
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
496 158,6
012
Капитальные расходы государственного органа
791,2
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
30 058,1
018
Организация профессионального обучения
51 722
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
189,4
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
333 674
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
99 027,1
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
49 920,8
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
49 920,8
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2 000
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 478 797,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
15 732
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
12 901,7
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
2 830,3

401 952,8
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 973,4
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
257 272,8
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
75 081
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
13 697,6
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
5 337
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
10 356
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
176
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
15 059
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
52 625,6
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 080,3
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
20 901,2
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
12 328,1
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
316
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
77 517,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 051,5
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
2 051,5
460
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
75 465,9
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
36 287,6
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 544,9
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
803,1
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдық округтердiң, кенттердiң, ауылдардың шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 793,6
012
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 275
014
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 384,4
015
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
24 197,4
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2 179,9
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
56 223,5
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

401 952,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
24 973,4
003
Поддержка культурно-досуговой работы
257 272,8
006
Функционирование районных (городских) библиотек
75 081
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
13 697,6
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
5 337
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
10 356
014
Капитальные расходы государственного органа
176
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 059
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
52 625,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
19 080,3
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
20 901,2
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
12 328,1
006
Капитальные расходы государственного органа
316
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
77 517,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 051,5
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2 051,5
460
Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)
75 465,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений на территории района (города областного значения)
36 287,6
003
Капитальные расходы государственного органа
6 544,9
006
Организация санитарного убоя больных животных
803,1
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 793,6
012
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2 275
014
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 384,4
015
Проведение противоэпизоотических мероприятий
24 197,4
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
2 179,9
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
56 223,5
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

56 223,5
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 474
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
34 207,5
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
542
12
Көлiк және коммуникация
386 952,3
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 100
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 100
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
384 852,3
020
Көлік инфрақұрылымын дамыту
9 209,9
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
126 552,5
025
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
249 089,9
13
Басқалар
133 556
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 230
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3 230
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11 442,1
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 097,1
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 345
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
18 983,9
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 983,9
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
43 538
085
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
43 538
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
56 362
085
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
56 362
14
Борышқа қызмет көрсету
2 243,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 243,9
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

56 223,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства
21 474
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных
34 207,5
015
Капитальные расходы государственного органа
542
12
Транспорт и коммуникации
386 952,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 100
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
2 100
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
384 852,3
020
Развитие транспортной инфраструктуры
9 209,9
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
126 552,5
025
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
249 089,9
13
Прочие
133 556
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 230
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
3 230
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11 442,1
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
6 097,1
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
5 345
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
18 983,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
18 983,9
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
43 538
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
43 538
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
56 362
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
56 362
14
Обслуживание долга
2 243,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 243,9
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета

12 653,5
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге (тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандары)
8 000
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
20 397
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
268 317
Жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыруға, соның ішінде NEET санатындағы жастарға, аз қамтылған көпбалалы отбасылар мүшелеріне, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектерге гранттар
26 472,5
Жеке жұмыспен қамту агенттіктері арқылы жұмысқа орналастыруға
1 050
Ауғанстаннан Кеңес әскерлерінің шығарылғанына 30 жыл толуына орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
10 504
Көп балалы аналар мен көп балалы отбасылардан шыққан балалардың жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге
1 160,9
Жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесшілер мен көмекшілерді енгізуге
5 557
Білім бөлімі
Тіл курстары бойынша тәжірибеден өткен мұғалімдерге үстемеақы төлеуге
20 913
Негізгі қызметкерді оқыту кезеңінде орнын басқаны үшін мұғалімдерге үстемеақы төлеуге
1 500
Ұлттық біліктілік сынағынан өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберліктің біліктілігіне қосымша ақы төлеуге
45 552
Білім берудің жаңартылған мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджет қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
274 246
Мектептегі педагог-психологтарға лауазымдық жалақы мөлшерін ұлғайтуға
3 392
Мектептегі педагог-психологтарға педагогикалық шеберлік деңгейін арттыруға
26 783,5
Мектептерде IT-сыныптарды ашуға
3 810
Бестөбе кентінің № 1 орта мектебінің шатырын күрделі жөндеуге
34 836
Мектеп автобусын сатып алуға
9 000
Аз қамтылған отбасылардан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
10 127
Аз қамтылған отбасылардан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
13 643
Мектепке арналған оқулықтар сатып алуға және жеткізуге
12 914,4
А. Құнанбаев атындағы № 6 мектеп-гимназиясының корпусының жұмсақ шатырына, акт залына және спорт залына ағымдағы жөндеу жүргізуге
10 136
"Кәмелетке толмағандар арасында денсаулықты және өмірлік дағдыларды қалыптастыру және өзіне өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
3 032
Құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
Степногорск қаласының 20 шағын ауданында жеке тұрғын үй құрылысына инженерлік инфрақұрылым құрылысы (2-кезек, 1-кезең) Электрмен жабдықтау

12 653,5
На оказание специальных социальных услуг в рамках государственного социального заказа (Жертвы бытового насилия)
8 000
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
20 397
На выплату государственной адресной социальной помощи
268 317
Гранты на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
26 472,5
На трудоустройство через частные агентства занятости
1 050
На выплату единовременной материальной помощи к 30-летию вывода Советских войск из Афганистана
10 504
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
1 160,9
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
5 557
Отдел образования
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
20 913
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
1 500
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
45 552
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местного бюджета
274 246
На увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
3 392
На доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ
26 783,5
На открытие IT-классов в школах
3 810
На капитальный ремонт кровли средней школы № 1 поселка Бестобе
34 836
На приобретение школьного автобуса
9 000
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
10 127
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
13 643
На приобретение и доставку учебников для школ
12 914,4
На проведение текущего ремонта мягкой кровли корпуса, актового зала и спортивного зала школы-гимназии № 6 им.А.Кунанбаева
10 136
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
3 032
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства
Строительство инженерной инфраструктуры к индивидуальному жилищному строительству 20 микрорайона города Степногорска (2 очередь 1 этап) Электроснабжение

74 164
Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үйге сумен жабдықтау, кәріз, жылу мен жабдықтау және абаттандыру желілерінің құрылысы (3-позиция)
2 823
Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үйге электрмен жабдықтау желісінің құрылысы (3-позиция)
8 898
Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үйге электрмен жабдықтау желісінің құрылысы (4-позиция)
3 945,3
Халықтың әлеуметтік осал топтары үшін тұрғын үй салу
75 201
Аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін тұрғын үй салу
258 202
Степногорск қаласында 45-пәтерлі тұрғын үй құрылысына (3 позиция)
38 255,6
Степногорск қаласында 45-пәтерлі тұрғын үй құрылысына (4 позиция)
37 500
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
43 538
Ақсу кентінің құрылысын дамыту схемасын әзірлеуге
18 953,5
Заводской кентінің құрылысын дамыту схемасын әзірлеуге
6 678
Қарабұлақ ауылының құрылысын дамыту схемасын әзірлеуге
8 576
Аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін коммұналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
31 976
Ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
24 197,4
Санитарлық союға жіберілген бруцеллезбен ауыратын ауыл шаруашылық малдардың (ірі және ұсақ қара мал) құнын қайтаруға
1 565
Мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт бөлімі
Степногорск қаласы "Ақсу кентінің мәденет үйі" МКҚК ғимаратының үй-жайын ағымдағы жөндеуге
9 744
Заводской кентінің клубындағы үй-жайды ағымдағы жөндеуге
1 469,8
Степногорск қаласының "Эстрада театры" мәдениет үйі" МКҚК жылу беру жүйесін ағымдағы жөндеуге
7 616
Степногорск қаласы "Орталықтандырылған кітапханалар желісі" КММ ғимаратының 1-қабатының терезелерін ағымдағы жөндеуге
3 980,8
Степногорск қаласы "Орталықтандырылған кітапханалар желісі" КММ ғимаратының еденін ағымдағы жөндеуге
385,2
Экономика және қаржы бөлімі
Ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
554 491,3
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
21 384,3
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
2 800
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
Көлік инфрақұрылымы жобаларын қаржыландыруға
140 560
Степногорск қаласын абаттандыруға
110 000
Қала көшелеріне ағымдағы жөндеу жүргізуге

74 164
Строительство сетей водоснабжения, канализации, теплоснабжения и благоустройства к сорокапятиквартирному жилому дому в городе Степногорск (позиция 3)
2 823
Строительство сетей электроснабжения к сорокапятиквартирному жилому дому в городе Степногорск (позиция 3)
8 898
Строительство сетей электроснабжения к сорокапятиквартирному жилому дому в городе Степногорск (позиция 4)
3 945,3
Строительство жилья для социально-уязвимых слоев населения
75 201
Строительство жилья для малообеспеченных многодетных семей
258 202
На строительство 45-ти квартирного жилого дома в городе Степногорске (позиция 3)
38 255,6
На строительство 45-ти квартирного жилого дома в городе Степногорске (позиция 4)
37 500
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
43 538
На разработку схемы развития застройки поселка Аксу
18 953,5
На разработку схемы развития застройки поселка Заводской
6 678
На разработку схемы развития застройки села Карабулак
8 576
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
31 976
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии и земельных отношений
На проведение противоэпизоотических мероприятий
24 197,4
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой
1 565
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта
На текущий ремонт помещений здания ГККП "Дом культуры поселка Аксу" города Степногорска
9 744
На текущий ремонт помещений клуба поселка Заводской
1 469,8
На текущий ремонт системы отопления ГККП "Дом культуры "Театр эстрады" города Степногорска
7 616
На текущий ремонт окон 1-го этажа здания КГУ "Централизованная библиотечная система" города Степногорска
3 980,8
На текущий ремонт пола здания КГУ "Централизованная библиотечная система" города Степногорска
385,2
Отдел экономики и финансов
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
554 491,3
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
21 384,3
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
2 800
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
На финансирование проектов транспортной инфраструктуры
140 560
На благоустройство города Степногорска
110 000
На проведение текущего ремонта улиц города

15 000
Степногорск-Промзона 0-5,8 км автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеуге
50 000
Степногорск қаласының Бестөбе кентіндегі Қ. А. Айгужин көшесіндегі кентішілік жолға ағымдағы жөндеу жүргізуге
20 000
Степногорск қаласының Целиноград көшесіне шығатын Сары Арқа көшесінің жолын қайта жаңарту
56 362
Қала әкімінің аппараты
Жылумен қамтамасыз ететін кәсіпорындарға жылу беру маусымына дайындауға
257 092,3
БАРЛЫҒЫ
3 576 944,2

15 000
На средний ремонт участка автомобильной дороги Степногорск-Промзона 0-5,8 км
50 000
На проведение текущего ремонта внутрипоселковой дороги по улице К.А. Айгужина в поселке Бестобе города Степногорска
20 000
Реконструкция дороги улицы Сары Арка с выходом на улицу Целиноградскую города Степногорска
56 362
Аппарат акима города
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
257 092,3
ИТОГО
3 576 944,2