Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Ақкөл ауданының Азат ауылының, Жалғызқарағай ауылдық округінің, Кеңес ауылдық округінің, Новорыбинка ауылдық округінің, Қарасай ауылдық округінің Қарасай ауылы және Сазды бұлақ ауылының жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 13 маусымдағы № А-6/167 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 маусымда № 7248 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 29 шілдедегі № А-7/210 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 29.07.2021 № А-7/210 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Жайылымдар туралы" 2017 жылғы 20 ақпандағы Заңының 9-бабы 1 тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Ақкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Ақкөл ауданының Азат ауылының жайылым айналымдарының схемасы 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Ақкөл ауданының Жалғызқарағай ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Ақкөл ауданының Кеңес ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы 3-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Ақкөл ауданының Новорыбинка ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Ақкөл ауданының Қарасай ауылдық округінің Қарасай ауылы және Сазды бұлақ ауылының жайылым айналымдарының схемасы 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары В.В. Елисеевке жүктелсін.
7. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Қайыржанов
Ақкөл ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "13" маусымдағы
№ А-6/167 қаулысына
1-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Ақкөл ауданының Азат ауылының жайылым айналымдарының схемасы
Ақкөл ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "13" маусымдағы
№ А-6/167 қаулысына
2-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Ақкөл ауданының Жалғызқарағай ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы
Ақкөл ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "13" маусымдағы
№ А-6/167 қаулысына
3-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Ақкөл ауданының Кеңес ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы
Ақкөл ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "13" маусымдағы
№ А-6/167 қаулысына
4-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Ақкөл ауданының Новорыбинка ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы
Ақкөл ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "13" маусымдағы
№ А-6/167 қаулысына
5-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Ақкөл ауданының Қарасай ауылдық округінің Қарасай ауылы және Сазды бұлақ ауылының жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ cела Азат, Жалгызкарагайского сельского округа, Кенесского сельского округа, Новорыбинского сельского округа, села Карасай и села Сазды булак Карасайского сельского округа Аккольского района
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 13 июня 2019 года № А-6/167. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 июня 2019 года № 7248. Утратило силу постановлением акимата Аккольского района Акмолинской области от 29 июля 2021 года № А-7/210
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аккольского района Акмолинской области от 29.07.2021 № А-7/210 (вступает в силу со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Азат Аккольского района, согласно приложению 1.
2. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Жалгызкарагайского сельского округа Аккольского района, согласно приложению 2.
3. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Кенесского сельского округа Аккольского района, согласно приложению 3.
4. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Новорыбинского сельского округа Аккольского района, согласно приложению 4.
5. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Карасай и села Сазды булак Карасайского сельского округа Аккольского района, согласно приложению 5.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Елисеева В.В.
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района А.Каиржанов
Приложение 1 к постановлению
акимата Аккольского района
от "13" июня 2019 года
№ А-6/167
Схема на основании геоботанического обследования пастбищ села Азат Аккольского района
Приложение 2 к постановлению
акимата Аккольского района
от "13" июня 2019 года
№ А-6/167
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Жалгызкарагайского сельского округа Аккольского района
Приложение 3 к постановлению
акимата Аккольского района
от "13" июня 2019 года
№ А-6/167
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Кенесского сельского округа Аккольского района
Приложение 4 к постановлению
акимата Аккольского района
от "13" июня 2019 года
№ А-6/167
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Новорыбинского сельского округа Аккольского района
Приложение 5 к постановлению
акимата Аккольского района
от "13" июня 2019 года
№ А-6/167
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Карасай и села Сазды булак Карасайского сельского округа Аккольского района