Ақкөл аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № С 34-1 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 тамыздағы № С 44-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 қыркүйекте № 7378 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңынын 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың "2019-2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері туралы" 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № С 34-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6992 тіркелген, 2019 жылғы 4 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Ақкөл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 157 291,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 142 115,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15 176,0 мың теңге;
2) шығындар – 157 291,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге;";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Урюпинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 533,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 089,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9 444,0 мың теңге;
2) шығындар – 14 533,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге;".
келесі мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2019 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері түсімдерінің құрамында аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 7-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Белгіленген сомадағы нысаналы трансферттерді бөлу қала, ауылдық округ әкімінің шешімімен анықталады.";

О внесении изменений и дополнений в решение Аккольского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № С 34-1 "О бюджетах города районного значения, сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 29 августа 2019 года № С 44 - 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 сентября 2019 года № 7378
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О бюджетах города районного значения, сельского округа на 2019-2021 годы" от 21 декабря 2018 года № С 34-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6992, опубликовано 4 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Акколь на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 157 291,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 142 115,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 176,0 тысяч тенге;
2) затраты – 157 291,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Урюпинского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5, и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 533,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 089,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 444,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14 533,0 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в составе поступлений бюджетов города районного значения, сельского округа на 2019 год, предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, согласно приложению 7.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется решением акима города, сельского округа.";

келесі мазмұндағы 4-2 тармақпен толықтырылсын:
"4-2. 2019 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 8-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Белгіленген сомадағы нысаналы трансферттерді бөлу қала, ауылдық округ әкімінің шешімімен анықталады.";
келесі мазмұндағы 4-3 тармақпен толықтырылсын:
"4-3. 2019 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері түсімдерінің құрамында республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттер сомасы 9-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Белгіленген сомадағы нысаналы трансферттерді бөлу қала, ауылдық округ әкімінің шешімімен анықталады.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес, жаңа редакцияда баяндалсын.
осы шешімнің 3, 4, 5 - қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешім 7, 8, 9 - қосымшаларымен толықтырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Моор
Ақкөл аудандық мәслихат
хатшысы
Ж.Салыбекова
КЕЛІСІЛДІ
Ақкөл ауданының әкімі
Ақкөл аудандық мәслихаттың

дополнить пунктом 4-2 следующего содержания:
"4-2. Учесть, что в составе поступлений бюджетов города районного значения, сельского округа на 2019 год, предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 8.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется решением акима города, сельского округа.";
дополнить пунктом 4-3 следующего содержания:
"4-3. Учесть, что в составе поступлений бюджетов города районного значения, сельского округа на 2019 год, предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, согласно приложению 9.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется решением акима города, сельского округа.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложениями 7, 8, 9 согласно приложениям 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Аккольского районного
маслихата
А.Моор
Секретарь Аккольского
районного маслихата
Д.Салыбекова
СОГЛАСОВАНО
Аким Аккольского района
Приложение 1
к решению Аккольского
районного маслихата

№ С 34-1 шешіміне
8 - қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
600,0
Ақкөл қаласы әкімінің аппараты
300,0
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге берілген ағымдағы
300,0
Ақкөл ауданы Урюпинка ауылдық округі әкімінің аппараты
300,0
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге берілген ағымдағы
300,0
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 29 тамыздағы
№ С 44-3 шешіміне
5 - қосымша
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ С 34-1 шешіміне
9- қосымша
2019 жылға арналған республикалық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы

№ С 34 -1
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам города районного значения, сельского округа на 2019 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
600,0
Аппарат акима города Акколь
300,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
300,0
Аппарат акима Урюпинского сельского округа Аккольского района
300,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
300,0
Приложение 5
к решению Аккольского
районного маслихата
от 29 августа 2019 года
№ С 44 - 3
Приложение 9
к решению Аккольского
районного маслихата
от 21 декабря 2018 года
№ С 34 - 1
Целевые трансферты из республиканского бюджета бюджетам города районного значения, сельского округа на 2019 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего

3 458,0
Ақкөл қаласы әкімінің аппараты
1 876,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін
1 147,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін
729,0
Ақкөл ауданы Урюпинка ауылдық округі әкімінің аппараты
1 582,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін
880,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін
702,0

3 458,0
Аппарат акима города Акколь
1 876,0
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 147,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
729,0
Аппарат акима Урюпинского сельского округа Аккольского района
1 582,0
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
880,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
702,0