2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № С 49-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қаңтарда № 7650 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1- тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 591 857,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 477 806,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 78 396,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 39 148,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 996 507,2 мың теңге;
2) шығындар – 7 743 858,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 94 071,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 103 914,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9 843,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 122 587,3 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 122 587,3 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 1 368 659,5 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 368 659,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 11.12.2020 № С 63-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенция көлемі 184 220,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Ақкөл қаласы 80 693,0 мың теңге;
Урюпин ауылдық округіне 11 507,0 мың теңге;
Кеңес ауылдық округіне 16 367,0 мың теңге;
Наумов ауылдық округіне 13 250,0 мың теңге;
Қарасай ауылдық округіне 13 394,0 мың теңге;
Новорыбин ауылдық округіне 11 516,0 мың теңге;
Еңбек ауылдық округіне 13 036,0 мың теңге;
Жалғызқарағай ауылдық округіне 12 548,0 мың теңге;
Азат ауылы 11 909,0 мың теңге.
3. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2020 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің белгіленген сомаларының бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.
4. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2020 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің белгіленген сомаларының бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.

О районном бюджете на 2020-2022 годы
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2019 года № С 49-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 января 2020 года № 7650.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 591 857,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 477 806,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 78 396,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 39 148,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 996 507,2 тысяч тенге;
2) затраты – 7 743 858,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 94 071,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 103 914,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 843,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 122 587,3 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 122 587,3 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 368 659,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 368 659,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 11.12.2020 № С 63-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам города районного значения, села, сельских округов в сумме 184 220,0 тысяч тенге, в том числе:
город Акколь 80 693,0 тысяч тенге;
Урюпинскому сельскому округу 11 507,0 тысяч тенге;
Кенесскому сельскому округу 16 367,0 тысяч тенге;
Наумовскому сельскому округу 13 250,0 тысяч тенге;
Карасайскому сельскому округу 13 394,0 тысяч тенге;
Новорыбинскому сельскому округу 11 516,0 тысяч тенге;
Енбекскому сельскому округу 13 036,0 тысяч тенге;
Жалгызкарагайскому сельскому округу 12 548,0 тысяч тенге;
село Азат 11 909,0 тысяч тенге.
3. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2020 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
4. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2020 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета согласно приложению 5.

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 05.11.2020 № С 61-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Аудандық бюджетте 2020 жылға арналған жергілікті атқарушы органның жоғары бюджеттің алдында 9 843,2 мың теңге сомасында қарыз өтелуі ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 11.12.2020 № С 63-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2020 жылға арналған облыстық бюджеттен субвенция 3 144 044,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
7. Ауданның 2020 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 14 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 05.11.2020 № С 61-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу процесінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 6- қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2020 жылға арналған облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауылдық округтер бюджеттеріне 7-қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін.
9-1. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округтер бюджеттеріне 8-қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін.
Ескерту.Шешім 9-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 24.04.2020 № С 56-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық
мәслихаты сессиясының
төрайымы
А.Мананбаева
Ақкөл аудандық
мәслихат хатшысы
Д.Салыбекова
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақкөл ауданының әкімі
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С 49 - 1 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет

Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 05.11.2020 № С 61-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрено погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом в сумме 9 843,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 11.12.2020 № С 63-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2020 год предусмотрена субвенция из областного бюджета в сумме 3 144 044,0 тысяч тенге.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 14 000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 05.11.2020 № С 61-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год, согласно приложению 6.
9. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2020 год, предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета бюджетам города районного значения, села, сельских округов согласно приложению 7.
9-1. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2020 год, предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета бюджетам города районного значения, села, сельских округов согласно приложению 8.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 24.04.2020 № С 56-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Аккольского районного
маслихата
А.Мананбаева
Секретарь Аккольского
районного маслихата
Д.Салыбекова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Аккольского района
Приложение 1 к решению
Аккольского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № С 49 - 1
Районный бюджет на 2020 год

12 467,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
6 428,6
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
16 477,8
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
57 516,2
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 860,2
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2 100,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
48 556,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
63 271,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5 457,2
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
5 457,2
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
39 057,2
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 057,2
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14 402,6
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 452,6
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
1 000,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3 950,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
4 354,4
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 054,4
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
300,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
41 271,5
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
20 552,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 552,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
20 719,5
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 858,8
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
12 860,7
12
Көлiк және коммуникация
104 578,2
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
104 578,2
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

12 467,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
6 428,6
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
16 477,8
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
57 516,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
6 860,2
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2 100,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
48 556,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
63 271,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5 457,2
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5 457,2
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
39 057,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
39 057,2
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14 402,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 452,6
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
1 000,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3 950,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
4 354,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
4 054,4
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
300,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
41 271,5
467
Отдел строительства района (города областного значения)
20 552,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
20 552,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
20 719,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
7 858,8
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
12 860,7
12
Транспорт и коммуникации
104 578,2
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
104 578,2
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог

218 764,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
25 106,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
25 106,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
139 220,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
139 220,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
34 929,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 163,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 036,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
365,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
365,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
11 064,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 064,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
8 445,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 445,0
02
Қорғаныс
8 064,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8 064,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6 214,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 550,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
300,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3 000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3 000,0
04
Бiлiм беру
2 471 681,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 422 659,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 019,0
003
Жалпы білім беру
1 909 521,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру

218 764,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
25 106,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
25 106,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
139 220,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
139 220,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
34 929,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
33 163,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 036,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
365,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
365,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
11 064,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
11 064,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
8 445,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
8 445,0
02
Оборона
8 064,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8 064,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6 214,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 550,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
300,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
3 000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 000,0
04
Образование
2 471 681,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 422 659,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9 019,0
003
Общеобразовательное обучение
1 909 521,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)

10 000,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
23 400,0
006
Балаларға қосымша білім беру
64 678,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
11 470,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
14 997,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
33 489,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
478,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
336 937,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
8 670,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
49 022,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
49 022,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
205 875,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
188 725,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 780,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
30 435,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5 000,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31 962,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
800,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 675,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
43 960,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
12 594,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
20 465,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5 554,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
17 150,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
17 150,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
154 997,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
40 000,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

10 000,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
23 400,0
006
Дополнительное образование для детей
64 678,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
11 470,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14 997,0
018
Организация профессионального обучения
33 489,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
478,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
336 937,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 670,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
49 022,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
49 022,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
205 875,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
188 725,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
35 780,0
002
Программа занятости
30 435,0
005
Государственная адресная социальная помощь
5 000,0
006
Оказание жилищной помощи
500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31 962,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
800,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 675,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
43 960,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12 594,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
20 465,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5 554,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
17 150,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
17 150,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
154 997,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
40 000,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

4 544,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде:
57 439,7
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
19 733,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
760,9
NEET санатындағы жастарға және табысы аз көпбалалы отбасыларға, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін гранттар
10 945,8
қоғамдық жұмыс
26 000,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
9 674,0
төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге берілетін
48 360,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
15 278,5
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
15 278,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
4 276,0
Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
4 276,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
492 301,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
492 301,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
228 955,0
Елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
263 346,0
Бюджеттік кредиттер
15 350,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
15 350,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
15 350,0
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С 49-1 шешіміне
5-қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен аудан бюджетiне нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 11.12.2020 № С 63-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
1 545 424,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 138 917,9
оның iшiнде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
160 000,0
"Smart Aqkol" коммуналдық мемлекеттік мемемесін қамтамасыз етуге
160 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
566 200,4
Мектепке дейінгі және орта білім беру ұйымдарын бейнебақылау жүйелермен қамтамасыз ету

4 544,0
На развитие рынка труда, в том числе:
57 439,7
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
19 733,0
на оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям, оказывающим содействие в переселении
760,9
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
10 945,8
общественные работы
26 000,0
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
9 674,0
на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
48 360,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
15 278,5
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
15 278,5
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
4 276,0
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта
4 276,0
Целевые трансферты на развитие
492 301,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
492 301,0
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
228 955,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
263 346,0
Бюджетные кредиты
15 350,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
15 350,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
15 350,0
Приложение 5 к решению
Аккольского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № С 49-1
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета бюджету района на 2020 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 11.12.2020 № С 63-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
1 545 424,1
Целевые текущие трансферты
1 138 917,9
в том числе:
Аппарат акима района (города областного значения)
160 000,0
На содержание коммунального государственного учреждения "Smart Aqkol"
160 000,0
Отдел образования района (города областного значения)
566 200,4
На обеспечение системами видеонаблюдения организаций дошкольного и среднего образования

7 287,5
Ақкөл ауданын мектеп қазандықтары үшін жабдықтар сатып алуға және қазандықтарды орнатуға
26 505,9
Ақкөл ауданының мектептеріне көмір сатып алу
36 699,1
Бiлiм беру объектілеріне мектеп автобустарын сатып алуға берілетін ағымдағы
13 065,0
Мектептерде IT-сыныптарын ашуға
4 677,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
3 918,7
1-сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
4 251,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
11 005,0
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге берілген ағымдағы
2 076,0
Мектептерге компьютерлерді сатып алуға
16 274,0
Робототехника кабинеттерді сатып алуға
3 871,9
Ресурстық орталықтарды жарақтандыруға
5 519,9
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
8 665,2
Жаңартылған білім беру мазмұн жағдайында бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге
320 737,0
Мектеп педагог-психологтарына лауазымдық жалақысы мөлшерін ұлғайтуға
3 813,0
Жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы төлеуге
4 391,0
Магистр дәрежесі бар мұғалімдерге үшін қосымша ақы төлеуге
2 344,0
Жас мұғалімдерге тәлімгерлік үшін мұғалімдерге үшін қосымша ақы төлеуге
2 884,9
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне сынып жетекшілігі үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
7 393,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне дәптер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақы төлеуге
4 357,0
Білім беру объектілерін жөндеуге
76 464,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30 621,5
Көпбалалы аналарды және көпбалалы отбасылардын балаларын жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге берілген ағымдағы
7 295,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75-жылдығына орай бір жолғы материалдық көмекке төлеуге ағымдағы
1 000,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
11 179,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
8 001,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша демеу-қаржы шығындарын өтеуге
1 077,5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
2 069,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 450,0
Бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңнын енгізуге
2 450,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
12 860,7
Даму және құрылыс салу схемаларын әзірлеуге
12 860,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

7 287,5
На приобретение оборудования и установку котлов для котельных школ Аккольского района
26 505,9
На приобретение угля для школ Аккольского района
36 699,1
На приобретение школьных автобусов для объектов образования
13 065,0
На открытие IT-классов в школах
4 677,0
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
3 918,7
На обеспечение горячим питанием учащихся 1-классов
4 251,0
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
11 005,0
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
2 076,0
На приобретение компьютеров для школ
16 274,0
На приобретение кабинетов робототехники
3 871,9
На оснащение ресурсных центров
5 519,9
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дня педагогических работников до 56 дней государственных организаций дошкольного образования
8 665,2
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
320 737,0
На увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
3 813,0
На доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления
4 391,0
На доплату учителям со степенью магистра
2 344,0
На доплаты учителям за наставничество молодым учителям
2 884,9
На увеличение доплаты за классное руководство работникам организаций начального, основного и общего среднего образования
7 393,0
На увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования
4 357,0
На ремонты объектов образования
76 464,3
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30 621,5
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
7 295,0
На выплату единовременной материальной помощи к 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
1 000,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
11 179,0
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
8 001,0
на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
1 077,5
На выплату государственной адресной социальной помощи
2 069,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 450,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
2 450,0
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
12 860,7
На разработку схем развития и застройки
12 860,7
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

54 221,7
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
89 128,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
115 875,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
115 875,0
Бюджеттік кредиттер
88 564,8
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
88 564,8
Ақкөл ауданының автомобиль жолдарын күтіп ұстау
88 564,8
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С 49 – 1 шешіміне
6-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу процесінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
1
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С 49-1 шешіміне
7-қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округтер бюджеттерiне нысаналы трансферттер

54 221,7
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
89 128,2
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
115 875,0
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
115 875,0
Бюджетные кредиты
88 564,8
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
88 564,8
Текущий ремонт дорог Аккольского района
88 564,8
Приложение 6
к решению Аккольского
районного маслихата
от 24 декабря 2019 года
№ С 49 – 1
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год
Наименование
1
Образование
Общеобразовательное обучение
Приложение 7 к решению
Аккольского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № С 49-1
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам города районного значения, села, сельских округов на 2020 год

Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 05.11.2020 № С 61-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
203 125,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
203 125,4
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 450,0
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге берілген ағымдағы
2 450,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
200 675,4
Су тасқынына қарсы іс-шаралар жүргізу
10 000,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін жөндеуге
95 000,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
66 642,2
Автомобиль жолдарын жөндеуге әзірлеуге
29 033,2
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С 49-1 шешіміне
8 - қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округтер бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Ескерту.Шешім 8-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 25.08.2020 № С 60-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 05.11.2020 № С 61-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
172 551,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
164 251,3
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
160 907,3
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
8 000,0
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
11 975,7
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
23 414,0
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
2 237,6
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
66 290,0
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
48 990,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 344,0
Мемлекеттік органдардың қызметін қолдау
3 344,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
8 300,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8 300,0
Көлік инфрақұрылымын дамыту
8 300,0

Сноска. Приложение 7 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 05.11.2020 № С 61-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
203 125,4
Целевые текущие трансферты
203 125,4
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 450,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
2 450,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
200 675,4
На проведение противопаводковых мероприятий
10 000,0
На ремонт системы водоснабжения и водоотведения
95 000,0
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
66 642,2
На ремонт автомобильных дорог
29 033,2
Приложение 8 к решению
Аккольского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № С 49-1
Целевые трансферты из районного бюджета бюджетам города районного значения, села, сельских округов на 2020 год
Сноска. Решение дополнено приложением 8 в соответствии с решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 25.08.2020 № С 60-1 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 05.11.2020 № С 61-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
172 551,3
Целевые текущие трансферты
164 251,3
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
160 907,3
Организация сохранения государственного жилищного фонда
8 000,0
Освещение улиц населенных пунктах
11 975,7
Обеспечение санитарии населенных пунктов
23 414,0
Организация водоснабжения населенных пунктов
2 237,6
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
66 290,0
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
48 990,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 344,0
Обеспечение деятельности государственных органов
3 344,0
Целевые трансферты на развитие
8 300,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
8 300,0
Развитие транспортной инфраструктуры
8 300,0