2020-2022 жылдарға арналған Аршалы ауданының кент, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 49/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қаңтарда № 7653 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Аршалы кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 167 140,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 775,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 90,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 137 275,6 мың теңге;
2) шығындар – 178 864,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 11 724,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 724,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 25.11.2020 № 67/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020-2022 жылдарға арналған Ижев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 006,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 303,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 264,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16 439,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 006,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 000,0 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 25.11.2020 № 67/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2020-2022 жылдарға арналған Жібек жолы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 459,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 28 992,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 124,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4 343,0 мың теңге;
2) шығындар – 38 135,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 676,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 676,0 мың теңге.

О бюджетах поселка, сельских округов Аршалынского района на 2020-2022 годы
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2019 года № 49/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 января 2020 года № 7653.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Аршалы на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 167 140,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 775,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 90,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 137 275,6 тысяч тенге;
2) затраты – 178 864,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 11 724,1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 724,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 25.11.2020 № 67/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Ижевского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 006,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 303,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –264,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 439,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22 006,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 2 000,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 25.11.2020 № 67/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет сельского округа Жибек жолы на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 459,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 28 992,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 124,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 343,0 тысяч тенге;
2) затраты – 38 135,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 4 676,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 676,0 тысяч тенге.

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 25.11.2020 № 67/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2020-2022 жылдарға арналған Анар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11,12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 596,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 670,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 22 926,0 мың теңге;
2) шығындар – 24 596,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 25.11.2020 № 67/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2020-2022 жылдарға арналған Бірсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 266,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 749,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20 517,9 мың теңге;
2) шығындар – 21 266,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 25.11.2020 № 67/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2020-2022 жылдарға арналған Түрген ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 133,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 593,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16 540,0 мың теңге;
2) шығындар – 18 133,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 25.11.2020 № 67/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2020-2022 жылдарға арналған Константинов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 760,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 896,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 275,0 мың теңге;

Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 25.11.2020 № 67/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Утвердить бюджет Анарского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 596,4тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 670,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22 926,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24 596,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 25.11.2020 № 67/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить бюджет Берсуатского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 266,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 749,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 517,9 тысяч тенге;
2) затраты – 21 266,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 25.11.2020 № 67/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Утвердить бюджет сельского округа Турген на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 133,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 593,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 540,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18 133,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 25.11.2020 № 67/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Утвердить бюджет Константиновского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 760,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 896,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 275,0 тысяч тенге;

11. 2020-2022 жылдарға арналған Сараба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32, 33 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 289,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 055,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16 234,8 мың теңге;
2) шығындар – 17 289,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 25.11.2020 № 67/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2020-2022 жылдарға арналған Бұлақсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35, 36 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 004,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 854,0мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15 150,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 004,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 25.11.2020 № 67/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2020-2022 жылдарға арналған Ақбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38, 39 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 987,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 652,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 24 307,0 мың теңге;
2) шығындар – 24 987,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 25.11.2020 № 67/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. 2020 жылға арналған кент, ауылдық округтер бюджет түсімдерінің құрамында аудандық бюджеттен 189 677,0 мың теңге сомасында субвенция қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Аршалы кентіне – 14 617,0 мың теңге;
Ижев ауылдық округіне – 16 425,0 мың теңге;
Жібек жолы ауылдық округіне – 1 478,0 мың теңге;
Анар ауылдық округіне – 18 444,0 мың теңге;
Бірсуат ауылдық округіне – 14 979,0 мың теңге;

11. Утвердить бюджет Сарабинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 31, 32, 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 289,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 055,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 234,8 тысяч тенге;
2) затраты – 17 289,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 25.11.2020 № 67/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Утвердить бюджет Булаксайского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 34, 35, 36 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 004,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 854,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 150,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 004,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 25.11.2020 № 67/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
13. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 37, 38, 39 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 987,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 652,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 307,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24 987,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 25.11.2020 № 67/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
14. Учесть, что в составе поступлений бюджета поселка, сельских округов на 2020 год предусмотрена субвенция из районного бюджета в сумме 189 677,0 тысяч тенге, в том числе:
поселку Аршалы – 14 617,0 тысяч тенге;
Ижевскому сельскому округу – 16 425,0 тысяч тенге;
сельскому округу Жибек жолы – 1 478,0 тысяч тенге;
Анарскому сельскому округу – 18 444,0 тысяч тенге;
Берсуатскому сельскому округу – 14 979,0 тысяч тенге;

Түрген ауылдық округіне – 14 805,0 мың теңге;
Константинов ауылдық округіне – 23 528,0 мың теңге;
Михайлов ауылдық округіне – 19 549,0 мың теңге;
Волгодонов ауылдық округіне – 13 854,0 мың теңге;
Арнасай ауылдық округіне – 10 579,0 мың теңге;
Сараба ауылдық округіне – 13 307,0 мың теңге;
Бұлақсай ауылдық округіне – 13 721,0 мың теңге;
Ақбұлақ ауылдық округіне – 14 391,0 мың теңге.
15. 2020 жылға арналған кент, ауылдық округ бюджеті түсімдерінің құрамында 40 қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
16. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Байгожин
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
К.Шедербеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы ауданының әкімдігі
Аршалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 49/2 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған Аршалы кентінің бюджеті

сельскому округу Турген – 14 805,0 тысяч тенге;
Константиновскому сельскому округу – 23 528,0 тысяч тенге;
Михайловскому сельскому округу – 19 549,0 тысяч тенге;
Волгодоновскому сельскому округу – 13 854,0 тысяч тенге;
сельскому округу Арнасай – 10 579,0 тысяч тенге;
Сарабинскому сельскому округу – 13 307,0 тысяч тенге;
Булаксайскому сельскому округу – 13 721,0 тысяч тенге;
Акбулакскому сельскому округу – 14 391,0 тысяч тенге.
15. Учесть, что в составе поступлений бюджета поселка, сельских округов на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 40.
16. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Байгожин
Секретарь районного
маслихата
К.Шедербеков
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Аршалынского района
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 49/2
Бюджет поселка Аршалы на 2020 год

Ескерту. 40-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 25.11.2020 № 67/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
179456,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
179456,8
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3500,0
Облыстық бюджеттен "Парус" бағдарламалық қамтамасыз етуді сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3500,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
10522,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
10522,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
160434,8
Кентішілік жолдарды тазалауға және ауылдық округтерде қарды шығаруға
10000,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде кентішілік жолдарды асфальтбетонды жамылғысымен орташа жөндеуге (6,1 шақырым) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
10939,6
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ақмола облысы Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1000,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ақмола облысы Аршалы ауданы Арнасай ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1000,0
Республикалық бюджеттен "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
98455,0
Сумен жабдықтау жүйесін ұстауға және ағымдағы жөндеуге
14689,7
Арнасай ауылындағы кентішілік жолдарды техникалық қарауға және зерттеуге
150,5
Жолдарды күтіп ұстауға және ағымдағы жөндеуге
15000,0
Аршалы кентінде санитарияны қамтамасыз ету бойынша іс-шараларды іске асыруға
6200,0
Аршалы кентінде бейнебақылау орнатуға
3000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
5000,0
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
5000,0

Сноска. Приложение 40 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 25.11.2020 № 67/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
179456,8
Целевые текущие трансферты
179456,8
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3500,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на приобретение программного обеспечения "Парус"
3500,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
10522,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
10522,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
160434,8
На очистку внутрипоселковых дорог и вывоз снега в сельских округах
10000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог (6,1 км) в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области
10939,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Жалтырколь Аршалынского района Акмолинской области
1000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно- сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Арнасай Аршалынского района Акмолинской области
1000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл Ел бесігі"
98455,0
На содержание и текущий ремонт систем водоснабжения
14689,7
На техническое заключение и обследование внутрипоселковых дорог села Арнасай
150,5
На содержание и текущий ремонт дорог
15000,0
На реализацию мероприятий по обеспечению санитарии в поселке Аршалы
6200,0
На установку видеонаблюдения в поселке Аршалы
3000,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
5000,0
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5000,0