Атбасар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С 27/2 "2019-2021 жылдарға арналған Атбасар қаласының және Мариновка ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 сәуірдегі № 6С 30/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 сәуірде № 7152 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Атбасар қаласының және Мариновка ауылдық округтің бюджеттері туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С 27/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7027 тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 548 110,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 268 933,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 237,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 667,2 теңге;
трансферттер түсімі – 273 273,0 мың теңге;
2) шығындар – 559 158,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 11 048,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 048,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 048,3 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Мариновка ауылдық округтің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 086,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 343,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 5 743,0 мың теңге;
2) шығындар – 15 086,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 6С 27/2 "О бюджетах города Атбасар и Мариновского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 24 апреля 2019 года № 6С 30/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 апреля 2019 года № 7152
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджетах города Атбасар и Мариновского сельского округа на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 6С 27/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7027, опубликовано 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Атбасар на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 548 110,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 268 933,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 237,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 667,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 273 273,0 тысячи тенге;
2) затраты – 559 158,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 11 048,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 048,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 048,3 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Мариновского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 086,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 343,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 5 743,0 тысячи тенге;
2) затраты – 15 086,0 тысяч тенге;