Атбасар ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 31 мамырдағы № а-5/212 "Атбасар ауданының елді мекендерінде салық салу объектілерінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 19 маусымдағы № а-6/261 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 маусымда № 7242 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атбасар ауданы әкімдігінің "Атбасар ауданының елді мекендерінде салық салу объектілерінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" 2018 жылғы 31 мамырдағы № а-5/212 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6682 тіркелген, 2018 жылғы 29 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Қалжанов

О признании утратившим силу постановление акимата Атбасарского района от 31 мая 2018 года № а-5/212 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объектов налогообложения в населенных пунктах Атбасарского района"
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 19 июня 2019 года № а-6/261. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 июня 2019 года № 7242
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Атбасарского района "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объектов налогообложения в населенных пунктах Атбасарского района" от 31 мая 2018 года № а-5/212 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6682, опубликовано 29 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района А.Калжанов