Атбасар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С 27/2 "2019-2021 жылдарға арналған Атбасар қаласының және Мариновка ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 тамыздағы № 6С 33/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 қыркүйекте № 7352 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Атбасар қаласының және Мариновка ауылдық округтің бюджеттері туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С 27/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7027 тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 559 890,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 268 933,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 237,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 667,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 285 053,0 мың теңге;
2) шығындар – 570 938,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 048,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 048,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 048,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Безверхова Н.А.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Борұмбаев Б.А.
"Келісілді"
Атбасар ауданының әкімі А.Қалжанов
2019 жылғы 28 тамыздағы
№ 6С 33/3 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
1 қосымша
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С 27/2 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған Атбасар қаласының бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 6С 27/2 "О бюджетах города Атбасар и Мариновского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 28 августа 2019 года № 6С 33/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 сентября 2019 года № 7352
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджетах города Атбасар и Мариновского сельского округа на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 6С 27/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7027, опубликовано 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Атбасар на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 559 890,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 268 933,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 237,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 667,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 285 053,0 тысячи тенге;
2) затраты – 570 938,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -11 048,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 048,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 048,3 тысяч тенге.";
приложения 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Безверхова Н.А.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Борумбаев Б.А.
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Атбасарского района А.Калжанов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 28 августа
2019 года № 6С 33/3
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 6С 27/2
Бюджет города Атбасар на 2019 год
Категория
Сумма,
тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы