Атбасар ауданы әкімінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 11 "Атбасар ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімінің 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 16 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 7604 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Атбасар ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар ауданы әкімінің "Атбасар ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 11 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6948 болып тіркелген, 2018 жылғы 28 желтоқсанда "Халық ақпарат" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Е.Виншуге жүктелсін.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар ауданының
әкімі
А.Калжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Атбасар аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
Т.Боранбаев
Атбасар ауданы әкімінің
2019 жылғы "23"
желтоқсандағы
№ 16 шешіміне
қосымша
Атбасар ауданы әкімінің
2018 жылғы "14" желтоқсан
№ 11 шешіміне
1-қосымша
Атбасар ауданының сайлау учаскелері
1.
№ 199 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Покровка ауылы, Жастар көшесі, 6, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Покровка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Покровка ауылы.
2.
№ 200 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Полтавка ауылы, Семен Петренко көшесі, 41, "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны жанындағы Полтавка ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Полтавка ауылы.
3.
№ 201 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Титовка ауылы, Достық көшесі, 32, Титовка клубының ғимараты.
Шекарасы: Титовка ауылы.
4.
№ 202 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Борисовка ауылы, Семен Клименко көшесі, 40, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Борисовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Борисовка ауылы.
5.
№ 203 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Садовое ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 1А, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Садовая негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Садовое ауылы.
6.
№ 204 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Новосельское ауылы, Мәдениет көшесі, 25, Новосельское ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Новосельское ауылы.
7.
№ 205 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Шуйское ауылы, Стадионная көшесі, 2, "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны жанындағы Шуйское ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Шуйское ауылы, Макеевка ауылы.
8.
№ 206 сайлау учаскесі.

О внесении изменения в решение акима Атбасарского района от 14 декабря 2018 года № 11 "Об образовании избирательных участков в Атбасарском районе"
Решение акима Атбасарского района Акмолинской области от 23 декабря 2019 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 декабря 2019 года № 7604
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Атбасарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Атбасарского района "Об образовании избирательных участков в Атбасарском районе" от 14 декабря 2018 года № 11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6948, опубликовано 28 декабря 2018 года в газете "Халық ақпарат") следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Е.Виншу.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Атбасарского
района
А.Калжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Атбасарской
районной территориальной
избирательной комиссии
Т.Боранбаев
Приложение
к решению акима
Атбасарского района
от "23" декабря 2019 года
№ 16
приложение 1
к решению акима
Атбасарского района
от "14" декабря 2018 года
№ 11
Избирательные участки Атбасарского района
1.
Избирательный участок № 199.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Покровка, улица Жастар, 6, здание коммунального государственного учреждения "Покровская средняя школа отдела образования Атбасарского района".
Границы: село Покровка.
2.
Избирательный участок № 200.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Полтавка, улица Семена Петренко, 41, здание Полтавского сельского дома культуры при государственном казенном коммунальном предприятии "Атбасарский районный дом культуры".
Границы: село Полтавка.
3.
Избирательный участок № 201.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Титовка, улица Достык, 32, здание Титовского клуба.
Границы: село Титовка.
4.
Избирательный участок № 202.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Борисовка, улица Семена Клименко, 40, здание коммунального государственного учреждения "Борисовская средняя школа отдела образования Атбасарского района".
Границы: село Борисовка.
5.
Избирательный участок № 203.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Садовое, улица Ыбырая Алтынсарина, 1А, здание коммунального государственного учреждения "Садовая основная школа отдела образования Атбасарского района".
Границы: село Садовое.
6.
Избирательный участок № 204.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Новосельское, улица Мадениет, 25, здание Новосельского сельского дома культуры.
Границы: село Новосельское.
7.
Избирательный участок № 205.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Шуйское, улица Стадионная, 2, здание Шуйского сельского дома культуры при государственном казенном коммунальном предприятии "Атбасарский районный дом культуры".
Границы: село Шуйское, село Макеевка.
8.
Избирательный участок № 206.

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Бастау ауылы, Байғара көшесі, 31, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Бастау ауылы № 2 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бастау ауылы.
9.
№ 207 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Адыр станциясы, Есіл көшесі, 1, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Адыр негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Адыр станциясы.
10.
№ 208 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Мариновка ауылы, Жеңіс көшесі 61, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Мариновка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Мариновка ауылы:
30 лет Целины көшесі 1; 1а; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 16; 18; 20; 21; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 27; 29; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47;
Ирченко көшесі 1; 2; 3; 4; 5; 6; 8; 10; 12; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 43а; 45; 46; 47; 48; 49; 49а; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 83; 85; 86; 87; 88; 89; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 97; 98; 99; 100; 101; 102; 104; 105; 106; 107;
Хамит Ерғалиев көшесі 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 14; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 35; 37; 38; 40; 41; 42; 43; 44; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 65; 66; 67; 68; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 97; 98; 99; 100; 101; 103; 104; 105; 106; 107; 108; 109; 110; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 119; 120; 121; 122; 123; 125; 126; 127; 128; 129; 130; 131; 132; 133; 134; 135; 136; 137; 138; 139; 140; 141; 142; 143; 144; 145; 146; 147; 148; 149; 150; 151;
Жеңіс көшесі 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 27; 28; 29; 30; 33; 34; 35; 39; 40; 41; 42; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 52; 53; 54; 56; 57; 58; 60; 62; 64; 66; 68; 70; 72; 73; 76; 77; 79; 80; 82; 83; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 97; 98; 99; 100; 101; 102; 103; 104; 106; 108; 110; 112;
Парковая көшесі 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 43а; 44; 45; 46; 47; 49.
11.
№ 209 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Мариновка ауылы, Теміржолшылар көшесі, 50, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Мариновка қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Мариновка ауылы:

Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Бастау, улица Байгара, 31, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 2 села Бастау отдела образования Атбасарского района".
Границы: село Бастау.
9.
Избирательный участок № 207.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, станция Адыр, улица Есил, 1, здание коммунального государственного учреждения "Адырская основная школа отдела образования Атбасарского района".
Границы: станция Адыр.
10.
Избирательный участок № 208.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Мариновка, улица Женис, 61, здание коммунального государственного учреждения "Мариновская средняя школа отдела образования Атбасарского района".
Границы: село Мариновка:
улица 30 лет Целины 1; 1а; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 16; 18; 20; 21; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 27; 29; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47;
улица Ирченко 1; 2; 3; 4; 5; 6; 8; 10; 12; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 43а; 45; 46; 47; 48; 49; 49а; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 83; 85; 86; 87; 88; 89; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 97; 98; 99; 100; 101; 102; 104; 105; 106; 107;
улица Хамита Ергалиева 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 14; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 35; 37; 38; 40; 41; 42; 43; 44; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 65; 66; 67; 68; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 97; 98; 99; 100; 101; 103; 104; 105; 106; 107; 108; 109; 110; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 119; 120; 121; 122; 123; 125; 126; 127; 128; 129; 130; 131; 132; 133; 134; 135; 136; 137; 138; 139; 140; 141; 142; 143; 144; 145; 146; 147; 148; 149; 150; 151;
улица Женис 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 27; 28; 29; 30; 33; 34; 35; 39; 40; 41; 42; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 52; 53; 54; 56; 57; 58; 60; 62; 64; 66; 68; 70; 72; 73; 76; 77; 79; 80; 82; 83; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 97; 98; 99; 100; 101; 102; 103; 104; 106; 108; 110; 112;
улица Парковая 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 43а; 44; 45; 46; 47; 49.
11.
Избирательный участок № 209.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Мариновка, улица Темиржолшылар, 50, здание коммунального государственного учреждения "Мариновская казахская средняя школа отдела образования Атбасарского района".
Границы: село Мариновка:

Парковая көшесі 51; 53; 55; 56; 57; 58; 59; 61; 63; 64; 65; 66; 67; 69; 70; 71; 72; 73; 75; 77; 79; 81; 83; 85; 87;
Амангельды көшесі 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 66; 67; 68; 69; 71; 73; 75; 77; 79;
Теміржолшылар көшесі 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 30; 31; 32; 33; 34; 34а; 35; 36; 36а; 37; 38; 39; 40; 48; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62;
Болашақ көшесі 1; 1а; 1б; 2; 2а; 2б; 3; 3а; 4; 4а; 5; 5а; 6; 6а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21;
Ыбырай Алтынсарин көшесі 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 49; 50; 51;
Подстанция көшесі 1; 2.
12.
№ 211 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Бейіс Хазірет ауылы, Орталық көшесі, 17, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Бейісхазірет негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейіс Хазірет ауылы.
13.
№ 212 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Тельман ауылы, Бейбітшілік көшесі, 3/1, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Тельман орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Тельман ауылы.
14.
№ 213 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Поповка ауылы, Жеңіс көшесі,25, "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны жанындағы Поповка ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Поповка ауылы.
15.
№ 214 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Тимашевка ауылы, Гагарин көшесі, 1 а, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Тимашевка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Тимашевка ауылы.
16.
№ 215 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Калиновка ауылы, Еңбек көшесі, 1, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Родионовка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Калиновка ауылы, Родионовка ауылы.
17.
№ 216 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Магдалиновка ауылы, Орталық көшесі, 43, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Магдалиновка жалпы білім беретін бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Магдалиновка ауылы.
18.
№ 217 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Хрящевка ауылы, Мәдениет көшесі, 13, Хрящевка клубының ғимараты.
Шекарасы: Хрящевка ауылы.
19.
№ 218 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Сергеевка ауылы, Мектеп көшесі, 1, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Сергеевка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сергеевка ауылы, Ащыкөл ауылы.
20.
№ 219 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Самарка ауылы, Мектеп көшесі, 14, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Самарка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Самарка ауылы.
21.
№ 220 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Ақан Құрманов ауылы, Болашақ көшесі, 10, "Атбасар ауданының білім бөлімінің ауылы Ақан Құрманов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақан Құрманов ауылы, Қаракөл ауылы, Қосбармақ ауылы.
22.
№ 221 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Новомариновка ауылы, Целинная көшесі, 5, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Ново-Мариновка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Новомариновка ауылы.
23.
№ 222 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Сочинское ауылы, Бейбітшілік көшесі, 18, Сочинское ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Сочинское ауылы.
24.
№ 223 сайлау учаскесі.

улица Парковая 51; 53; 55; 56; 57; 58; 59; 61; 63; 64; 65; 66; 67; 69; 70; 71; 72; 73; 75; 77; 79; 81; 83; 85; 87;
улица Амангельды 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 66; 67; 68; 69; 71; 73; 75; 77; 79;
улица Темиржолшылар 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 30; 31; 32; 33; 34; 34а; 35; 36; 36а; 37; 38; 39; 40; 48; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62;
улица Болашак 1; 1а; 1б; 2; 2а; 2б; 3; 3а; 4; 4а; 5; 5а; 6; 6а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21;
улица Ыбырая Алтынсарина 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 49; 50; 51;
улица Подстанция 1; 2.
12.
Избирательный участок № 211.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Бейса Хазирета, улица Орталык, 17, здание коммунального государственного учреждения "Бейсхазретская основная школа отдела образования Атбасарского района".
Границы: село Бейс Хазирет.
13.
Избирательный участок № 212.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Тельмана, улица Бейбитшилик, 3/1, здание коммунального государственного учреждения "Тельманская средняя школа отдела образования Атбасарского района".
Границы: село Тельмана.
14.
Избирательный участок № 213.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Поповка, улица Женис, 25, здание Поповского сельского клуба при государственном казенном коммунальном предприятии "Атбасарский районный дом культуры".
Границы: село Поповка.
15.
Избирательный участок № 214.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Тимашевка, улица Гагарина, 1 а, здание коммунального государственного учреждения "Тимашевская средняя школа отдела образования Атбасарского района".
Границы: село Тимашевка.
16.
Избирательный участок № 215.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Калиновка, улица Енбек, 1, здание коммунального государственного учреждения "Родионовская основная школа отдела образования Атбасарского района".
Границы: село Калиновка, село Родионовка.
17.
Избирательный участок № 216.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Магдалиновка, улица Орталык, 43, здание государственного учреждения "Магдалиновкая начальная общеобразовательная школа отдела образования Атбасарского района".
Границы: село Магдалиновка.
18.
Избирательный участок № 217.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Хрящевка, улица Мадениет, 13, здание Хрящевского клуба.
Границы: село Хрящевка.
19.
Избирательный участок № 218.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Сергеевка, улица Мектеп, 1, здание коммунального государственного учреждения "Сергеевская средняя школа отдела образования Атбасарского района".
Границы: село Сергеевка, село Ащиколь.
20.
Избирательный участок № 219.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Самарка, улица Мектеп, 14, здание коммунального государственного учреждения "Самарская основная школа отдела образования Атбасарского района".
Границы: село Самарка.
21.
Избирательный участок № 220.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Акана Курманова, улица Болашак, 10, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Акана Курманова отдела образования Атбасарского района".
Границы: село Акана Курманова, село Караколь, село Косбармак.
22.
Избирательный участок № 221.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Новомариновка, улица Целинная, 5, здание коммунального государственного учреждения "Ново-Мариновская основная школа отдела образования Атбасарского района".
Границы: село Новомариновка.
23.
Избирательный участок № 222.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Сочинское, улица Бейбитшилик, 18, здание Сочинского сельского дома культуры.
Границы: село Сочинское.
24.
Избирательный участок № 223.

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Сепе ауылы, Орталық көшесі, 9, "Сепе-1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Сепе ауылы.
25.
№ 224 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Есенгелді ауылы, Тың көшесі, 32, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Есенкелді орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Есенгелді ауылы.
26.
№ 225 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Жеңіс көшесі, 88, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Атбасар қаласы № 1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атбасар қаласы:
КСМК кенті 3; 7; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30;
Пионерская көшесі 7; 9; 12а; 13а; 13б; 18; 22; 24а; 26;
П.Морозов көшесі 4а; 10а; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 20а; 21; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 27; 28; 28а; 30а;
Челюскин көшесі 3; 5; 5а; 6; 10; 17; 19; 20; 21; 28; 31; 33; 34; 39; 39а; 48; 48а; 50; 52; 54; 56; 58; 60; 62; 62а; 63а; 64; 65; 77; 79; 81; 83; 85; 87; 89; 91; 93; 95; 97;
Ибаррури көшесі 1; 1а; 3; 5; 7; 17; 26; 26б; 29а; 30; 31; 31а; 32; 34; 35; 40; 42; 46; 58а; 62; 62а; 64; 66; 67а; 70; 74; 75; 75а; 76; 77; 77а; 77б; 78; 79; 80; 82; 83; 83а; 84а; 85; 85а; 86; 86а; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 93а; 94; 94а; 95; 96; 96а; 97; 98; 99; 99а; 100; 101; 102; 103; 104; 105; 106; 107; 108; 109; 110; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 119; 121; 123; 125; 125а;
Р.Қайсарин көшесі 2; 2а; 3; 4; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 13; 15; 17; 19; 21а; 24; 25а; 26а; 28; 33; 33а; 34б; 43; 44; 48; 52; 58; 59а; 61; 66; 67; 68; 69; 69а; 71; 72; 73; 74; 75; 75а; 76; 77; 78; 79; 80; 80а; 81; 82; 82а; 82б; 83; 84; 84а; 85; 85а; 86; 86а; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 94; 94а; 95; 96; 97; 98; 98а; 99; 100; 100а; 101; 101а; 102; 103; 104; 105; 106; 107; 108; 109; 110; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 119; 120; 121; 122; 123; 124; 125; 126; 127; 130; 132;
Жеңіс көшесі 40; 40а; 42; 44; 46; 48а; 49; 51; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 58а; 59; 60; 61; 63; 65а; 67; 69; 71; 71а; 73; 75; 76б; 77; 79; 79а; 83; 85; 85а; 87; 88; 89; 89а; 90; 91; 91а; 92; 92а; 93; 94; 95; 96а; 97; 97а; 98; 98а; 99; 100; 101; 102; 103; 103а; 104; 105; 105а; 106; 106а; 107; 108; 108а; 109; 110; 110а; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 118а; 119; 119б; 120; 120а; 121; 122; 123; 124; 125; 126; 126а; 127; 128; 128а; 129; 129а; 130; 131; 131а; 132; 134; 136; 136а; 138; 140; 140а; 142; 144; 144а; 146;

Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Сепе, улица Орталык, 9, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "Сепе-1".
Границы: село Сепе.
25.
Избирательный участок № 224.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, село Есенгельды, улица Тын, 32, здание коммунального государственного учреждения "Есенгельдинская средняя школа отдела образования Атбасарского района".
Границы: село Есенгельды.
26.
Избирательный участок № 225.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Женис, 88, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 1 города Атбасар отдела образования Атбасарского района".
Границы: город Атбасар:
Поселок КСМК 3; 7; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30;
улица Пионерская 7; 9; 12а; 13а; 13б; 18; 22; 24а; 26;
улица П.Морозова 4а; 10а; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 20а; 21; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 27; 28; 28а; 30а;
улица Челюскина 3; 5; 5а; 6; 10; 17; 19; 20; 21; 28; 31; 33; 34; 39; 39а; 48; 48а; 50; 52; 54; 56; 58; 60; 62; 62а; 63а; 64; 65; 77; 79; 81; 83; 85; 87; 89; 91; 93; 95; 97;
улица Ибаррури 1; 1а; 3; 5; 7; 17; 26; 26б; 29а; 30; 31; 31а; 32; 34; 35; 40; 42; 46; 58а; 62; 62а; 64; 66; 67а; 70; 74; 75; 75а; 76; 77; 77а; 77б; 78; 79; 80; 82; 83; 83а; 84а; 85; 85а; 86; 86а; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 93а; 94; 94а; 95; 96; 96а; 97; 98; 99; 99а; 100; 101; 102; 103; 104; 105; 106; 107; 108; 109; 110; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 119; 121; 123; 125; 125а;
улица Р.Кайсарина 2; 2а; 3; 4; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 13; 15; 17; 19; 21а; 24; 25а; 26а; 28; 33; 33а; 34б; 43; 44; 48; 52; 58; 59а; 61; 66; 67; 68; 69; 69а; 71; 72; 73; 74; 75; 75а; 76; 77; 78; 79; 80; 80а; 81; 82; 82а; 82б; 83; 84; 84а; 85; 85а; 86; 86а; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 94; 94а; 95; 96; 97; 98; 98а; 99; 100; 100а; 101; 101а; 102; 103; 104; 105; 106; 107; 108; 109; 110; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 119; 120; 121; 122; 123; 124; 125; 126; 127; 130; 132;
улица Женис 40; 40а; 42; 44; 46; 48а; 49; 51; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 58а; 59; 60; 61; 63; 65а; 67; 69; 71; 71а; 73; 75; 76б; 77; 79; 79а; 83; 85; 85а; 87; 88; 89; 89а; 90; 91; 91а; 92; 92а; 93; 94; 95; 96а; 97; 97а; 98; 98а; 99; 100; 101; 102; 103; 103а; 104; 105; 105а; 106; 106а; 107; 108; 108а; 109; 110; 110а; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 118а; 119; 119б; 120; 120а; 121; 122; 123; 124; 125; 126; 126а; 127; 128; 128а; 129; 129а; 130; 131; 131а; 132; 134; 136; 136а; 138; 140; 140а; 142; 144; 144а; 146;

Ілияс Есенберлин көшесі 1; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12;
Қ.Мұқышев көшесі 1; 1а; 3; 4; 5; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 15а; 16; 16а; 16б; 17; 18; 18а; 19; 20; 20а; 20б; 21; 21а; 22; 23; 24; 24а; 26; 26а; 27; 28; 28а; 30; 30а; 32; 32а; 34; 36; 38; 40; 42; 44; 46; 46а; 47а; 48; 48а; 48б; 49; 49/1; 49а; 50; 51; 52; 54; 56; 58; 60; 62;
Источная көшесі 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 14а; 15; 16; 16а; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 25; 27; 29; 29а; 31; 32; 33; 35; 37; 39; 41; 41а; 41б; 43; 45;
С.Сейфуллина көшесі 2; 3; 3а; 3б; 5.
27.
№ 226 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, № 1-шағын ауданы, 12, Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, аграрлық-индустриялық колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Атбасар қаласы:
№ 1 шағын ауданы, 13; 13/3;
№ 1 шағын ауданы, 1 орам; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 8а; 9; 10; 10а; 11.
28.
№ 227 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Жеңіс көшесі, 61, Ақмола облысы білім басқармасының "Атбасар қаласы, ақыл-ой бұзушылықтары мен психикалық дамуы кеш балаларға арналған № 2 облыстық арнайы түзету мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атбасар қаласы:
С.Разин көшесі 1; 1а; 2а; 2б; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 14а; 15; 16; 16а; 16б; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 26; 29;
Свердлов көшесі 1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 5; 5а; 6; 7; 8; 8а; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 22; 22а; 23; 24; 25; 26; 28;
Щорс көшесі 1а; 2; 3; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 26а; 27; 27а; 28; 29; 29а; 30; 30а; 31; 32; 33; 34; 35; 37; 39; 41; 43; 43а; 45; 47;
Чапаев көшесі 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 23а; 24; 24а; 25; 26; 26а; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 31а; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 43а; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50;
Иван Дьяченко атындағы көшесі 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 25а; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 33а; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 45; 47; 49; 50; 51; 53;
Жақыпбек Жанғозин көшесі 1; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 29а; 29б; 30; 31; 31а; 32; 33; 35; 36; 37; 38; 39; 42; 43; 44; 48; 50; 50а;

улица Ильяса Есенберлина 1; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12;
улица К.Мукушева 1; 1а; 3; 4; 5; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 15а; 16; 16а; 16б; 17; 18; 18а; 19; 20; 20а; 20б; 21; 21а; 22; 23; 24; 24а; 26; 26а; 27; 28; 28а; 30; 30а; 32; 32а; 34; 36; 38; 40; 42; 44; 46; 46а; 47а; 48; 48а; 48б; 49; 49/1; 49а; 50; 51; 52; 54; 56; 58; 60; 62;
улица Источная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 14а; 15; 16; 16а; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 25; 27; 29; 29а; 31; 32; 33; 35; 37; 39; 41; 41а; 41б; 43; 45;
улица С.Сейфуллина 2; 3; 3а; 3б; 5.
27.
Избирательный участок № 226.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, микрорайон № 1, 12, здание государственного коммунального казенное предприятия "Аграрно-индустриальный колледж, город Атбасар, Атбасарский район" при управлении образования Акмолинской области.
Границы: город Атбасар:
Микрорайон № 1, 13; 13/3;
Микрорайон № 1, квартал 1; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 8а; 9; 10; 10а; 11.
28.
Избирательный участок № 227.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Женис, 61, здание коммунального государственного учреждения "Областная специальная коррекционная школа-интернат № 2 для детей с задержкой психического развития и интеллектуальными нарушениями, город Атбасар" управления образования Акмолинской области.
Границы: город Атбасар:
улица С.Разина 1; 1а; 2а; 2б; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 14а; 15; 16; 16а; 16б; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 26; 29;
улица Свердлова 1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 5; 5а; 6; 7; 8; 8а; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 22; 22а; 23; 24; 25; 26; 28;
улица Щорса 1а; 2; 3; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 26а; 27; 27а; 28; 29; 29а; 30; 30а; 31; 32; 33; 34; 35; 37; 39; 41; 43; 43а; 45; 47;
улица Чапаева 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 23а; 24; 24а; 25; 26; 26а; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 31а; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 43а; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50;
улица имени Ивана Дьяченко 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 25а; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 33а; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 45; 47; 49; 50; 51; 53;
улица Жакыпбека Жангозина 1; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 29а; 29б; 30; 31; 31а; 32; 33; 35; 36; 37; 38; 39; 42; 43; 44; 48; 50; 50а;

Н.Нұрсейітов көшесі 1; 1а; 1б; 1в; 1г; 2; 3; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17/1; 17/2; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 25а; 26; 26а; 27; 28; 28а; 29; 30; 31/1; 31а; 32; 33; 33/1; 34; 35; 36; 36а; 37; 38; 38а; 38/1; 40; 42; 44; 44/1; 46; 48; 48а; 49; 50; 51; 52; 52/2; 53; 55; 56;
Ремзаводская көшесі 1; 1а; 1б; 1г; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14/1; 15; 16; 16/2; 17; 18; 19;
Армандастар шағын ауданы 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12.
29.
№ 228 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Ш. Уәлиханов көшесі, 13, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Атбасар қаласы № 7 қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атбасар қаласы:
С.Омаров көшесі 1; 1а; 2; 2/1; 2/2; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 17; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 27а; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 42а; 43; 44; 45; 46; 47; 49; 49а; 49б; 51; 53; 55; 55а;
Т.Бегелдинов көшесі 3; 3а; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 9/1; 9а; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 16; 16а; 17; 18; 19; 20; 21; 21а; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 35; 38; 39; 39а; 40; 41; 42; 42а; 43; 43а; 44; 46; 47; 48; 50; 52;
Александр Затаевич көшесі 2; 2б; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 35а; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 42а; 43; 44; 45; 46; 48; 50; 50а; 52; 54; 54а; 56;
Ш.Уәлиханов көшесі 1;
Атбасарская көшесі 2; 3; 4; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 18а; 19; 20; 21; 21а; 22; 23; 24; 25; 26; 36; 36а; 39; 40; 41; 41б; 42; 43; 44; 45; 45а; 45в; 46; 46а; 46б; 47; 48; 48а; 49; 49б; 50; 51; 52; 54;
Ақан Құрманов атындағы көшесі 1; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 8а; 8б; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 13а; 14; 14а; 15; 15а; 16; 19; 19а; 20; 22; 22а; 25; 27; 27а; 28; 29а; 31; 31а; 32; 34; 35; 36; 36а; 37; 37а; 38; 38а; 39; 39а; 40; 41; 41а; 42; 42а; 43; 43а; 45; 47; 47а; 49;
Урицкий көшесі 1; 2; 2а; 2б; 3; 3а; 4; 4а; 4б; 5; 6; 6а; 6б; 7; 8; 8а; 8б; 9; 9а; 10; 10а; 11; 12; 12а; 12б; 13; 13а; 13б; 14; 14а; 14б; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 18б; 19; 20; 20а; 21; 21а; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 26а; 26б; 27; 28; 28а; 29; 29б; 30; 30а; 30б;
Ағыбай батыр көшесі 1; 2; 3; 5; 5а; 7; 9; 10; 11; 11а;
М.Мәметова көшесі 1; 2; 3; 4; 5; 6а; 7; 8; 8б; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 18б; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 24; 24а; 25; 26; 28; 28а;
Логовая көшес1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 10а; 11; 12; 12а; 13; 15; 17; 17а; 19; 21; 21а; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 26а; 27;

улица Н.Нурсеитова 1; 1а; 1б; 1в; 1г; 2; 3; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17/1; 17/2; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 25а; 26; 26а; 27; 28; 28а; 29; 30; 31/1; 31а; 32; 33; 33/1; 34; 35; 36; 36а; 37; 38; 38а; 38/1; 40; 42; 44; 44/1; 46; 48; 48а; 49; 50; 51; 52; 52/2; 53; 55; 56;
улица Ремзаводская 1; 1а; 1б; 1г; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14/1; 15; 16; 16/2; 17; 18; 19;
микрорайон Армандастар 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12.
29.
Избирательный участок № 228.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Ш.Уалиханова, 13, здание коммунального государственного учреждения "Казахская средняя школа № 7 отдела образования Атбасарского района".
Границы: город Атбасар:
улица С.Омарова 1; 1а; 2; 2/1; 2/2; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 17; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 27а; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 42а; 43; 44; 45; 46; 47; 49; 49а; 49б; 51; 53; 55; 55а;
улица Т.Бегельдинова 3; 3а; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 9/1; 9а; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 16; 16а; 17; 18; 19; 20; 21; 21а; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 35; 38; 39; 39а; 40; 41; 42; 42а; 43; 43а; 44; 46; 47; 48; 50; 52;
улица Александра Затаевича 2; 2б; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 35а; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 42а; 43; 44; 45; 46; 48; 50; 50а; 52; 54; 54а; 56;
улица Ш.Уалиханова 1;
улица Атбасарская 2; 3; 4; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 18а; 19; 20; 21; 21а; 22; 23; 24; 25; 26; 36; 36а; 39; 40; 41; 41б; 42; 43; 44; 45; 45а; 45в; 46; 46а; 46б; 47; 48; 48а; 49; 49б; 50; 51; 52; 54;
улица имени Акана Курманова 1; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 8а; 8б; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 13а; 14; 14а; 15; 15а; 16; 19; 19а; 20; 22; 22а; 25; 27; 27а; 28; 29а; 31; 31а; 32; 34; 35; 36; 36а; 37; 37а; 38; 38а; 39; 39а; 40; 41; 41а; 42; 42а; 43; 43а; 45; 47; 47а; 49;
улица Урицкого 1; 2; 2а; 2б; 3; 3а; 4; 4а; 4б; 5; 6; 6а; 6б; 7; 8; 8а; 8б; 9; 9а; 10; 10а; 11; 12; 12а; 12б; 13; 13а; 13б; 14; 14а; 14б; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 18б; 19; 20; 20а; 21; 21а; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 26а; 26б; 27; 28; 28а; 29; 29б; 30; 30а; 30б;
улица Агыбай батыра 1; 2; 3; 5; 5а; 7; 9; 10; 11; 11а;
улица М.Маметовой 1; 2; 3; 4; 5; 6а; 7; 8; 8б; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 18б; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 24; 24а; 25; 26; 28; 28а;
улица Логовая 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 10а; 11; 12; 12а; 13; 15; 17; 17а; 19; 21; 21а; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 26а; 27;

Красноармейская көшесі 12; 12а; 14; 14а; 16; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 22а; 24; 26; 26а.
30.
№ 229 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Макарин көшесі, 24, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Атбасар қаласы № 4 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атбасар қаласы:
Макарин көшесі 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 11б; 12; 14; 17; 19; 21; 27а; 29а; 33б; 35; 35а; 36; 37; 37б; 41; 45; 45в; 47; 47а; 49; 51а; 52; 55; 57; 57б; 59а; 60; 62; 63; 65; 65а; 67; 71; 73а; 73б; 76; 77а; 83; 83а; 85а;
Жеңіс көшесі 2; 2а; 7; 8; 8а; 9; 11; 11а; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 23; 23а; 24; 25; 26; 26а; 27; 27а; 29; 30; 30а; 31; 32; 33; 34; 34а; 36; 36а; 38; 39; 41; 43; 45; 47;
Ілияс Есенберлин көшесі 13; 14; 15; 15а; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 26а; 27; 29; 30; 31; 32; 33; 34а; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 40а; 41; 42; 42а; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53а; 55; 57; 58; 59; 60; 62; 64; 66; 68; 72; 74; 76; 77а; 78; 80; 82; 82а; 84; 86; 87а; 90; 92; 93; 94; 96а; 97; 98а; 102; 110;
С.Омаров көшесі 48; 50; 52; 52а; 54; 56; 57; 58; 58а; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 66а; 67; 68; 68а; 69; 69б; 70; 71; 72; 73; 74; 74а; 75; 76; 76а; 77; 77а; 78; 79; 79а; 80; 80а; 80б; 81; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 88а; 88б; 89; 90; 91; 91а; 92; 93; 93а; 94; 95; 95а; 96; 96а; 97; 98б; 99; 100; 100а; 101; 101а; 109а; 111; 127; 127а; 129; 131; 132; 136;
Т.Бегелдинов көшесі 49; 51; 53; 53а; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 59; 60; 61; 63; 64; 64а; 65; 66; 67; 68; 69; 69а; 69б; 70; 70а; 71; 72; 73; 74; 74а; 74б; 75; 76; 77; 78; 79б; 80; 81; 82; 83; 84; 84а; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 92а; 93; 94; 95; 96; 96а; 97; 98; 98а; 99; 99а; 100; 101; 102; 103; 103а; 103б; 105; 108;
Александр Затаевич көшесі 47; 47а; 49; 49а; 51; 53; 55; 55а; 55б; 57; 58; 59; 60; 60а; 61; 62; 62а; 63; 64; 65; 65а; 66; 66а; 67; 68; 68а; 69; 69а; 70; 70а; 71; 71а; 72; 72а; 72б; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 78; 78а; 79; 80; 81; 81а; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 90а; 92; 93; 93а; 93б; 94; 94а; 94б; 94в; 96; 96а; 97; 98б; 99; 104а;
Атбасарская көшесі 53; 53а; 55; 56; 57; 58; 58а; 59; 59а; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 65а; 66; 66а; 67; 68; 68а; 69; 70; 72; 73; 73а; 74; 74а; 74б; 75; 76; 76а; 77; 77а; 78; 79; 79б; 80; 81; 82; 82а; 83; 84; 85; 85а; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 91а; 92; 92а; 93; 93а; 94; 95; 95а; 95в; 96; 97; 97/1; 97а; 98; 98а; 100; 100а; 102; 102а; 104; 104а; 105; 106; 107; 107а; 108; 109; 109а; 110; 111; 112; 115; 115а; 115б; 117; 117/2;

улица Красноармейская 12; 12а; 14; 14а; 16; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 22а; 24; 26; 26а.
30.
Избирательный участок № 229.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Макарина, 24, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 4 города Атбасар отдела образования Атбасарского района".
Границы: город Атбасар:
улица Макарина 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 11б; 12; 14; 17; 19; 21; 27а; 29а; 33б; 35; 35а; 36; 37; 37б; 41; 45; 45в; 47; 47а; 49; 51а; 52; 55; 57; 57б; 59а; 60; 62; 63; 65; 65а; 67; 71; 73а; 73б; 76; 77а; 83; 83а; 85а;
улица Женис 2; 2а; 7; 8; 8а; 9; 11; 11а; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 23; 23а; 24; 25; 26; 26а; 27; 27а; 29; 30; 30а; 31; 32; 33; 34; 34а; 36; 36а; 38; 39; 41; 43; 45; 47;
улица Ильяса Есенберлина 13; 14; 15; 15а; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 26а; 27; 29; 30; 31; 32; 33; 34а; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 40а; 41; 42; 42а; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53а; 55; 57; 58; 59; 60; 62; 64; 66; 68; 72; 74; 76; 77а; 78; 80; 82; 82а; 84; 86; 87а; 90; 92; 93; 94; 96а; 97; 98а; 102; 110;
улица С.Омарова 48; 50; 52; 52а; 54; 56; 57; 58; 58а; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 66а; 67; 68; 68а; 69; 69б; 70; 71; 72; 73; 74; 74а; 75; 76; 76а; 77; 77а; 78; 79; 79а; 80; 80а; 80б; 81; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 88а; 88б; 89; 90; 91; 91а; 92; 93; 93а; 94; 95; 95а; 96; 96а; 97; 98б; 99; 100; 100а; 101; 101а; 109а; 111; 127; 127а; 129; 131; 132; 136;
улица Т.Бегельдинова 49; 51; 53; 53а; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 59; 60; 61; 63; 64; 64а; 65; 66; 67; 68; 69; 69а; 69б; 70; 70а; 71; 72; 73; 74; 74а; 74б; 75; 76; 77; 78; 79б; 80; 81; 82; 83; 84; 84а; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 92а; 93; 94; 95; 96; 96а; 97; 98; 98а; 99; 99а; 100; 101; 102; 103; 103а; 103б; 105; 108;
улица Александра Затаевича 47; 47а; 49; 49а; 51; 53; 55; 55а; 55б; 57; 58; 59; 60; 60а; 61; 62; 62а; 63; 64; 65; 65а; 66; 66а; 67; 68; 68а; 69; 69а; 70; 70а; 71; 71а; 72; 72а; 72б; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 78; 78а; 79; 80; 81; 81а; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 90а; 92; 93; 93а; 93б; 94; 94а; 94б; 94в; 96; 96а; 97; 98б; 99; 104а;
улица Атбасарская 53; 53а; 55; 56; 57; 58; 58а; 59; 59а; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 65а; 66; 66а; 67; 68; 68а; 69; 70; 72; 73; 73а; 74; 74а; 74б; 75; 76; 76а; 77; 77а; 78; 79; 79б; 80; 81; 82; 82а; 83; 84; 85; 85а; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 91а; 92; 92а; 93; 93а; 94; 95; 95а; 95в; 96; 97; 97/1; 97а; 98; 98а; 100; 100а; 102; 102а; 104; 104а; 105; 106; 107; 107а; 108; 109; 109а; 110; 111; 112; 115; 115а; 115б; 117; 117/2;

Заречная көшесі 1а; 3; 3в; 4; 5а; 6; 7; 9; 11; 11а; 12; 14; 14а; 15; 16; 16а; 19; 21; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 29; 30; 31; 32; 34; 34а; 38; 39; 40а; 42; 42а; 43а; 43б; 45; 46; 50;
Мельничная көшесі 2а; 21а; 23; 25; 27; 29;
Восточная көшесі 1а; 1б; 1в; 2а; 2б; 2в; 5а; 8б; 9; 12;
Ақан Құрманов атындағы көшесі 44; 46; 48; 51; 52; 53; 54; 54а; 55; 56; 57; 57а; 58; 58а; 59; 59а; 60; 61; 62; 62а; 63; 63а; 64; 65; 65а; 66; 67; 68; 69; 69а; 70; 71; 72; 73; 74; 74а; 75; 75а; 76; 76а; 77; 78; 79; 79а; 80; 81; 82; 83; 85; 86; 87; 88; 89; 89а; 90; 90а; 91; 91а; 92; 93; 94; 95; 95а; 95б; 96; 97; 97а; 98; 99; 99а; 100; 100а; 100б; 101; 101а; 102; 103; 104; 105; 107;
Урицкий көшесі 31; 32; 32а; 33; 33а; 34; 34а; 34б; 35; 35а; 36а; 37; 39; 39а; 40; 40а; 40б; 41; 41а; 42; 42а; 43; 44; 44а; 45; 46; 46а; 47; 47а; 47б; 48; 49; 50; 50а; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 59; 59а; 60; 61; 61а; 62; 62а; 63; 64; 64а; 65; 66; 66а; 66б; 67; 68; 69; 69а; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 75а; 76; 77; 78; 79; 79а; 79б; 81; 82; 83.
31.
№ 230 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Ш.Уәлиханов көшесі, 13, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Атбасар қаласы № 7 қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атбасар қаласы:
Ағыбай батыр көшесі 20; 21; 22; 23; 29; 30; 31; 32; 33; 35; 36; 37; 38; 39; 44; 45; 56; 57;
Ш.Уәлиханов көшесі 4; 4а; 6; 8; 10; 12; 14;
Солнечная көшесі 2; 2а; 2б; 3; 4; 10; 12; 16; 31;
Бауыржан Момышұлы атындағы көшесі 1; 1а; 2; 2б; 3; 3а; 4; 4а; 5; 6; 6б; 7; 8; 8а; 9; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 20; 21; 21а;
Лука Белаш көшесі 1; 2; 2а; 3; 3а; 4; 4а; 5; 5а; 7; 7а; 8; 8а; 9; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 19; 19/1; 19а;
Пролетарская көшесі 1; 2; 4; 6; 7; 8; 9; 9а; 11; 13; 13а; 14; 15; 15а; 17; 19; 19а; 25; 27; 28; 28а; 31; 33; 35;
О.Қуанышев көшесі 1.
32.
№ 231 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері:Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, К. Әмірова көшесі, 1Б, "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының "Ақмола магистральдық желі бөлімшесі" филиалы, Атбасар электрмен жабдықтау дистанциясының әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Атбасар қаласы:
Интернациональная көшесі 4; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 20; 21; 21а; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 26; 27; 28; 28а; 29; 30; 31; 32; 33; 34а;
Панфилов көшесі 1; 2; 5; 6; 8; 8а; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 22а; 22б; 23; 23а; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 30; 31; 31а; 33; 34; 35;
Стадионная көшесі 1; 1а; 1б; 2; 2а; 2в; 3; 3а; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 10а; 11; 11а; 12; 12а; 13; 13а; 14; 15; 15а; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35;

улица Заречная 1а; 3; 3в; 4; 5а; 6; 7; 9; 11; 11а; 12; 14; 14а; 15; 16; 16а; 19; 21; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 29; 30; 31; 32; 34; 34а; 38; 39; 40а; 42; 42а; 43а; 43б; 45; 46; 50;
улица Мельничная 2а; 21а; 23; 25; 27; 29;
улица Восточная 1а; 1б; 1в; 2а; 2б; 2в; 5а; 8б; 9; 12;
улица имени Акана Курманова 44; 46; 48; 51; 52; 53; 54; 54а; 55; 56; 57; 57а; 58; 58а; 59; 59а; 60; 61; 62; 62а; 63; 63а; 64; 65; 65а; 66; 67; 68; 69; 69а; 70; 71; 72; 73; 74; 74а; 75; 75а; 76; 76а; 77; 78; 79; 79а; 80; 81; 82; 83; 85; 86; 87; 88; 89; 89а; 90; 90а; 91; 91а; 92; 93; 94; 95; 95а; 95б; 96; 97; 97а; 98; 99; 99а; 100; 100а; 100б; 101; 101а; 102; 103; 104; 105; 107;
улица Урицкого 31; 32; 32а; 33; 33а; 34; 34а; 34б; 35; 35а; 36а; 37; 39; 39а; 40; 40а; 40б; 41; 41а; 42; 42а; 43; 44; 44а; 45; 46; 46а; 47; 47а; 47б; 48; 49; 50; 50а; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 59; 59а; 60; 61; 61а; 62; 62а; 63; 64; 64а; 65; 66; 66а; 66б; 67; 68; 69; 69а; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 75а; 76; 77; 78; 79; 79а; 79б; 81; 82; 83.
31.
Избирательный участок № 230.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Ш.Уалиханова, 13, здание коммунального государственного учреждения "Казахская средняя школа № 7 отдела образования Атбасарского района".
Границы: город Атбасар:
улица Агыбай батыра 20; 21; 22; 23; 29; 30; 31; 32; 33; 35; 36; 37; 38; 39; 44; 45; 56; 57;
улица Ш.Уалиханова 4; 4а; 6; 8; 10; 12; 14;
улица Солнечная 2; 2а; 2б; 3; 4; 10; 12; 16; 31;
улица имени Бауыржана Момышулы 1; 1а; 2; 2б; 3; 3а; 4; 4а; 5; 6; 6б; 7; 8; 8а; 9; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 20; 21; 21а;
улица Лука Белаш 1; 2; 2а; 3; 3а; 4; 4а; 5; 5а; 7; 7а; 8; 8а; 9; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 19; 19/1; 19а;
улица Пролетарская 1; 2; 4; 6; 7; 8; 9; 9а; 11; 13; 13а; 14; 15; 15а; 17; 19; 19а; 25; 27; 28; 28а; 31; 33; 35;
улица О.Куанышева 1.
32.
Избирательный участок № 231.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица К.Амировой, 1 Б, административное здание Атбасарской дистанции электроснабжения филиала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы"-"Акмолинское отделение магистральной сети".
Границы: город Атбасар:
улица Интернациональная 4; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 20; 21; 21а; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 26; 27; 28; 28а; 29; 30; 31; 32; 33; 34а;
улица Панфилова 1; 2; 5; 6; 8; 8а; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 22а; 22б; 23; 23а; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 30; 31; 31а; 33; 34; 35;
улица Стадионная 1; 1а; 1б; 2; 2а; 2в; 3; 3а; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 10а; 11; 11а; 12; 12а; 13; 13а; 14; 15; 15а; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35;

Фурманов көшесі 1; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 23; 24; 25; 26; 26а; 26б; 27; 27а; 28; 28а; 29; 30; 30а; 30б; 31; 31а; 32; 33; 34; 35; 35а; 37; 37а;
Желтоқсан көшесі 2; 3; 3а; 4; 5; 6; 8; 9; 9а; 10; 12; 12а; 13; 13а; 14; 14а; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 28а; 28б; 29; 30; 30а; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 38;40;
Буденный көшесі 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 5а; 5б; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 31а; 32; 32а; 33; 34; 35; 36; 37; 37а; 38;
Қанай би көшесі 1; 2; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 10а; 11; 12; 12а; 13; 14; 14а; 14б; 15; 16а; 16б; 17; 17а; 18; 18а; 19; 20; 21; 22; 23а; 24; 27; 27а; 28; 29; 29а; 30; 30а; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 36а; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 43а; 44; 45; 45а; 47; 48; 49; 50; 51; 53; 55; 57;
Железнодорожная көшесі 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 5; 5а; 6; 7; 8; 8а; 9; 9а; 9б; 10; 10а; 10б; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 17б; 18; 19; 19а; 20; 20а; 21; 21а; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 32а; 33; 34; 34а; 35; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 43; 43а; 44; 44а; 46; 46а;
Х.Қошанбаев көшесі 1; 2; 3; 3а; 4; 4а; 5; 6; 6а; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 11а; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 31а; 32; 32а; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 42/1; 43а; 44; 46; 46а;
Матросов көшесі 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 4а; 5; 5а; 6; 7; 7а; 8; 8а; 9; 10; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 18б; 19; 20; 21; 21а; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 34а; 35; 35а; 36; 36а; 38; 39; 39а; 40; 41а; 41б; 42; 43; 43а; 44; 44а; 51; 53;
К.Әмірова көшесі 1; 2; 2а; 3; 3а; 4; 4а; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 15а; 16; 17; 17а; 18; 18а; 18б; 20; 22а; 22; 23; 23/3; 24; 25; 25а; 25б; 26; 27; 27а; 28; 28а; 28б; 28в; 29; 29а; 30; 32; 34; 35; 36.
33.
№ 232 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Х.Қошанбаев көшесі, 94, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Атбасар қаласы мектеп жанындағы интернатымен № 8 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атбасар қаласы:
Стадионный көшесі 36; 37; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 48а; 48/1; 48/2; 49; 50; 51; 51а; 52; 52а; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71;
Фурманов көшесі 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 51а; 52а; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72;

улица Фурманова 1; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 23; 24; 25; 26; 26а; 26б; 27; 27а; 28; 28а; 29; 30; 30а; 30б; 31; 31а; 32; 33; 34; 35; 35а; 37; 37а;
улица Желтоксан 2; 3; 3а; 4; 5; 6; 8; 9; 9а; 10; 12; 12а; 13; 13а; 14; 14а; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 28а; 28б; 29; 30; 30а; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 38; 40;
улица Буденного 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 5а; 5б; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 31а; 32; 32а; 33; 34; 35; 36; 37; 37а; 38;
улица Канай би 1; 2; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 10а; 11; 12; 12а; 13; 14; 14а; 14б; 15; 16а; 16б; 17; 17а; 18; 18а; 19; 20; 21; 22; 23а; 24; 27; 27а; 28; 29; 29а; 30; 30а; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 36а; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 43а; 44; 45; 45а; 47; 48; 49; 50; 51; 53; 55; 57;
улица Железнодорожная 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 5; 5а; 6; 7; 8; 8а; 9; 9а; 9б; 10; 10а; 10б; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 17б; 18; 19; 19а; 20; 20а; 21; 21а; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 32а; 33; 34; 34а; 35; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 43; 43а; 44; 44а; 46; 46а;
улица Х.Кошанбаева 1; 2; 3; 3а; 4; 4а; 5; 6; 6а; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 11а; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 31а; 32; 32а; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 42/1; 43а; 44; 46; 46а;
улица Матросова 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 4а; 5; 5а; 6; 7; 7а; 8; 8а; 9; 10; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 18б; 19; 20; 21; 21а; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 34а; 35; 35а; 36; 36а; 38; 39; 39а; 40; 41а; 41б; 42; 43; 43а; 44; 44а; 51; 53;
улица К.Амировой 1; 2; 2а; 3; 3а; 4; 4а; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 15а; 16; 17; 17а; 18; 18а; 18б; 20; 22а; 22; 23; 23/3; 24; 25; 25а; 25б; 26; 27; 27а; 28; 28а; 28б; 28в; 29; 29а; 30; 32; 34; 35; 36.
33.
Избирательный участок № 232.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Х.Кошанбаева, 94, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 8 с пришкольным интернатом города Атбасар отдела образования Атбасарского района".
Границы: город Атбасар:
улица Стадионная 36; 37; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 48а; 48/1; 48/2; 49; 50; 51; 51а; 52; 52а; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71;
улица Фурманова 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 51а; 52а; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72;

Желтоқсан көшесі 42; 44; 45; 46; 47; 48; 48а; 49; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77;
Буденный көшесі 42; 43; 44; 45; 46; 46а; 47; 48; 49; 50; 51; 51а; 53; 54; 55; 55а; 56; 56а; 57; 57а; 58; 58а; 59; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 70а; 71; 72; 73; 73а;
Майкөтов көшесі 1; 2; 3; 3а; 3б; 5; 5а; 5/1; 5/3; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 33/1; 33/2; 34; 35; 35/1; 35/2; 36; 37; 37а; 38; 39; 39/1; 39/2; 40; 41; 41/1; 41/2; 43; 43/1; 43/2; 45; 45/1; 45/2;
Железнодорожная көшесі 45; 45а; 47; 48; 48а; 48б; 49; 49а; 51; 52; 52а; 53; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 58а; 59; 59а; 60; 60а; 61; 62; 63; 64; 64а; 65; 65а; 66; 66а; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 72а; 73; 73а; 74; 75; 75а; 75/1; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 82а; 83; 84; 86; 88; 90;
Х.Қошанбаев көшесі 45; 45а; 47; 48; 48а; 49; 49а; 50; 50а; 51; 52; 52а; 53; 54; 55; 57; 57а; 58; 59; 60; 60а; 61; 61а; 62; 63; 63а; 64; 65; 66; 67; 67а; 67б; 67в; 68; 69; 70; 71; 71/1; 72; 73а; 74; 74а; 76; 76а; 76б; 77; 78; 78а; 79; 80; 81; 82; 83; 84; 85; 85а; 86; 87; 88; 90; 90/2; 90а; 92;
Матросов көшесі 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 54; 54а; 56; 68; 70; 70а; 72; 74; 76; 78; 78а; 80; 82; 84; 86; 90; 92; 92а;
М.Әуезов көшесі 1; 1а; 1б; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8.
34.
№ 233 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, № 1 шағын аудан, 3 "Атбасар ауданының білім бөлімінің Атбасар қаласы № 3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атбасар қаласы:
Ағыбай батыр көшесі 49а; 49б; 53; 53а; 55; 58; 58/1; 59; 60; 60а; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 66а; 67; 67/1; 68; 69;
№ 1 шағын ауданы, 1; 2; 2/1; 3; 3/1; 4; 4/1; 4/2; 5; 6а; 6б; 6/1; 6/2; 6/3; 6/4; 7; 7а; 7/1; 7/2; 7/3; 7/4; 7/4а; 7/5; 8; 8/1; 8а; 18; 18/1;
О.Шмидт көшесі 2; 3; 4; 5; 6; 6а; 6/1; 6/2; 6/3; 6/4; 6/5; 6/6; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 14; 16; 16а; 17; 17б; 18; 19; 25;
Лука Белаш көшесі 20; 20а; 30; 32; 32а; 34; 36; 38; 38а; 39; 40; 41; 42а; 43; 44; 45; 46; 48а; 52; 56; 58; 60; 62; 64; 111; 113; 115; 117; 119; 121; 123; 127; 129; 131;
Рақымжан Қошқарбаев атындағы көшесі 11.
35.
№ 234 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Ағыбай батыр көшесі, 26, "Атбасар ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ғимараты.
Шекарасы: Атбасар қаласы:
Ш.Уәлиханов көшесі 17;

улица Желтоксан 42; 44; 45; 46; 47; 48; 48а; 49; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77;
улица Буденного 42; 43; 44; 45; 46; 46а; 47; 48; 49; 50; 51; 51а; 53; 54; 55; 55а; 56; 56а; 57; 57а; 58; 58а; 59; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 70а; 71; 72; 73; 73а;
улица Майкутова 1; 2; 3; 3а; 3б; 5; 5а; 5/1; 5/3; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 33/1; 33/2; 34; 35; 35/1; 35/2; 36; 37; 37а; 38; 39; 39/1; 39/2; 40; 41; 41/1; 41/2; 43; 43/1; 43/2; 45; 45/1; 45/2;
улица Железнодорожная 45; 45а; 47; 48; 48а; 48б; 49; 49а; 51; 52; 52а; 53; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 58а; 59; 59а; 60; 60а; 61; 62; 63; 64; 64а; 65; 65а; 66; 66а; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 72а; 73; 73а; 74; 75; 75а; 75/1; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 82а; 83; 84; 86; 88; 90;
улица Х.Кошанбаева 45; 45а; 47; 48; 48а; 49; 49а; 50; 50а; 51; 52; 52а; 53; 54; 55; 57; 57а; 58; 59; 60; 60а; 61; 61а; 62; 63; 63а; 64; 65; 66; 67; 67а; 67б; 67в; 68; 69; 70; 71; 71/1; 72; 73а; 74; 74а; 76; 76а; 76б; 77; 78; 78а; 79; 80; 81; 82; 83; 84; 85; 85а; 86; 87; 88; 90; 90/2; 90а; 92;
улица Матросова 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 54; 54а; 56; 68; 70; 70а; 72; 74; 76; 78; 78а; 80; 82; 84; 86; 90; 92; 92а;
улица М.Ауэзова 1; 1а; 1б; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8.
34.
Избирательный участок № 233.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, микрорайон № 1, 3, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 3 города Атбасар отдела образования Атбасарского района".
Границы: город Атбасар:
улица Агыбай батыра 49а; 49б; 53; 53а; 55; 58; 58/1; 59; 60; 60а; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 66а; 67; 67/1; 68; 69;
Микрорайон № 1 1; 2; 2/1; 3; 3/1; 4; 4/1; 4/2; 5; 6а; 6б; 6/1; 6/2; 6/3; 6/4; 7; 7а; 7/1; 7/2; 7/3; 7/4; 7/4а; 7/5; 8; 8/1; 8а; 18; 18/1;
улица О.Шмидта 2; 3; 4; 5; 6; 6а; 6/1; 6/2; 6/3; 6/4; 6/5; 6/6; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 14; 16; 16а; 17; 17б; 18; 19; 25;
улица Лука Белаш 20; 20а; 30; 32; 32а; 34; 36; 38; 38а; 39; 40; 41; 42а; 43; 44; 45; 46; 48а; 52; 56; 58; 60; 62; 64; 111; 113; 115; 117; 119; 121; 123; 127; 129; 131;
улица имени Рахимжана Кошкарбаева 11.
35.
Избирательный участок № 234.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Агыбай батыра, 26, здание государственного казенного коммунального предприятия "Атбасарский районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Атбасарского района.
Границы: город Атбасар:
улица Ш.Уалиханова 17;

Ағыбай батыр көшесі 26; 49;
О.Қуанышев көшесі 3;
Лука Белаш көшесі 18; 26; 26а; 29а; 33; 35; 39; 40; 40а; 41; 42; 42а; 43; 44а; 44г; 45; 47; 49; 51; 52а; 53; 54; 54а; 54б; 54в; 55; 56; 57; 59; 61; 63; 65; 67; 69; 71; 73; 75; 77; 79; 81; 83; 85; 87; 95; 97; 99; 101; 101а; 103; 103а; 105; 107а; 109;
Пролетарская көшесі 34; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 81а; 82; 83; 83а; 84; 85; 85а; 86; 86а; 87; 87а; 88; 89; 90; 91; 91а; 92; 92а; 93; 94; 94а; 95; 96; 96а; 97; 98; 98а; 100;
Интернациональная көшесі 35; 35а; 36; 37; 38; 39; 39а; 40; 40а; 41; 42; 43; 43а; 44; 45; 45а; 46; 47; 48; 48а; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 76/1; 77;
Рақымжан Қошқарбаев атындағы көшесі 1;
Панфилов көшесі 36; 36а; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72;
Т.Рысқұлов көшесі 1; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 37а; 38; 39; 39а; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 53а; 54; 55; 55а; 57; 58; 59; 59а; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 70а; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 78; 80; 82;
Целинная көшесі 3; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 42а; 44; 44а; 45; 45а; 47; 47а; 48а; 49; 53; 56; 57; 58; 58а; 59; 60; 61; 62; 64.
36.
№ 235 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Виденеев көшесі, 100, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Атбасар қаласының № 2 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атбасар қаласы:
Панфилов көшесі 74; 76; 78; 80;
Поселок Машинистов көшесі 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28, 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 50; 51; 51а; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 70а; 70б; 71; 71а; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 78; 78а; 79; 80; 81; 82; 83; 84;
Майкөтов көшесі 42; 47;47а; 49; 49а; 49б; 51; 51а; 54; 54а; 54б; 55; 55а; 56; 57; 57а; 58; 63; 63а; 63/1; 63/2; 63/3; 63/4;
Железнодорожная көшесі 87; 89; 91а; 92; 94;
Х.Қошанбаев көшесі 91; 93; 95; 95а; 97; 98; 98/1; 99; 99а; 101; 101а; 102; 103; 103а; 104; 105; 107;

улица Агыбай батыра 26; 49;
улица О.Куанышева 3;
улица Лука Белаш 18; 26; 26а; 29а; 33; 35; 39; 40; 40а; 41; 42; 42а; 43; 44а; 44г; 45; 47; 49; 51; 52а; 53; 54; 54а; 54б; 54в; 55; 56; 57; 59; 61; 63; 65; 67; 69; 71; 73; 75; 77; 79; 81; 83; 85; 87; 95; 97; 99; 101; 101а; 103; 103а; 105; 107а; 109;
улица Пролетарская 34; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 81а; 82; 83; 83а; 84; 85; 85а; 86; 86а; 87; 87а; 88; 89; 90; 91; 91а; 92; 92а; 93; 94; 94а; 95; 96; 96а; 97; 98; 98а; 100;
улица Интернациональная 35; 35а; 36; 37; 38; 39; 39а; 40; 40а; 41; 42; 43; 43а; 44; 45; 45а; 46; 47; 48; 48а; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 76/1; 77;
улица имени Рахимжана Кошкарбаева 1;
улица Панфилова 36; 36а; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72;
улица Т.Рыскулова 1; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 37а; 38; 39; 39а; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 53а; 54; 55; 55а; 57; 58; 59; 59а; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 70а; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 78; 80; 82;
улица Целинная 3; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 42а; 44; 44а; 45; 45а; 47; 47а; 48а; 49; 53; 56; 57; 58; 58а; 59; 60; 61; 62; 64.
36.
Избирательный участок № 235.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Виденеева, 100, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 2 города Атбасар отдела образования Атбасарского района".
Границы: город Атбасар:
улица Панфилова 74; 76; 78; 80;
улица поселок Машинистов 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28, 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 50; 51; 51а; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 70а; 70б; 71; 71а; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 78; 78а; 79; 80; 81; 82; 83; 84;
улица Майкутова 42; 47; 47а; 49; 49а; 49б; 51; 51а; 54; 54а; 54б; 55; 55а; 56; 57; 57а; 58; 63; 63а; 63/1; 63/2; 63/3; 63/4;
улица Железнодорожная 87; 89; 91а; 92; 94;
улица Х.Кошанбаева 91; 93; 95; 95а; 97; 98; 98/1; 99; 99а; 101; 101а; 102; 103; 103а; 104; 105; 107;

М.Әуезов көшесі 9; 11; 13; 13а; 15; 15а; 21; 21а; 23; 25; 25а; 27; 27а; 29; 31; 31а; 31б; 33; 33а.
37.
№ 236 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, М.Әуезов көшесі, 5, "Аждар и К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Атбасар қаласы:
Островский көшесі 1; 2; 3; 4; 4а; 4б; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 27; 28; 29; 31; 32; 33; 34; 34а; 35; 35а; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 42а; 42б; 43; 44; 46; 47; 48; 49; 49а; 50; 51; 52; 52а; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 60; 62; 64; 64а;
Фрунзе көшесі 1; 2; 3; 4; 6; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 15а; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 29а; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 38а; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 48а; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 56а; 58; 60; 62;
Абай көшесі 1; 2; 3; 5; 5а; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 11а; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 19; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 42; 44; 46; 48; 50; 52; 54; 56; 56а;
М.Горький көшесі 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 6; 8; 8а; 9; 10; 11; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 20; 22; 23; 24; 25; 26; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 37а; 38; 39а; 40; 41; 42; 43; 45; 46; 47; 48; 50;
Вокзальная көшесі 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12; 14; 18; 20; 22; 24; 26; 28; 30; 32; 34; 38; 40; 42; 46; 50; 52;
Пушкин көшесі 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 21а; 22; 23; 24; 26; 29; 29а; 30; 30а; 31; 32; 33; 33а; 34; 35; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 43; 44; 46; 48; 50; 52; 56; 56а; 58; 60;
Х.Қошанбаев көшесі 109; 109а; 111; 111а; 112; 113; 113а; 113б; 114; 115; 116; 116 а; 116б; 117; 118; 118а; 119; 120; 121; 121а; 121б; 122; 122/1; 122а;
М.Әуезов көшесі 26; 28; 35; 35а; 37; 37а; 39; 39а; 41; 41а; 41б; 41в; 43; 45; 45а; 45б; 45в; 45г; 45д; 45е.
38.
№ 237 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, М.Әуезов көшесі, 1, "Қамқор Локомотив" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "Атбасар электровоз жөндеу зауыты" филиалының әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Атбасар қаласы:
Т.Рысқұлов көшесі 84;
Островский көшесі 57а; 59; 59а; 61; 65; 66; 66/1; 66/2; 68; 68а; 68/1; 68/2; 68/3; 69; 70; 71; 72; 73; 73а; 73/3; 74; 75; 76; 89; 89/1; 89/2;
Фрунзе көшесі 57; 59; 61; 61а; 63; 63а; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 69а; 70; 71; 72; 73; 73а; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 82а; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 93а; 94; 95; 96; 96а; 97; 98; 99; 100; 101; 102; 104; 106; 108; 110; 112;

улица М.Ауэзова 9; 11; 13; 13а; 15; 15а; 21; 21а; 23; 25; 25а; 27; 27а; 29; 31; 31а; 31б; 33; 33а.
37.
Избирательный участок № 236.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица М.Ауэзова, 5, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "Аждар и К".
Границы: город Атбасар:
улица Островского 1; 2; 3; 4; 4а; 4б; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 27; 28; 29; 31; 32; 33; 34; 34а; 35; 35а; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 42а; 42б; 43; 44; 46; 47; 48; 49; 49а; 50; 51; 52; 52а; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 60; 62; 64; 64а;
улица Фрунзе 1; 2; 3; 4; 6; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 15а; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 29а; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 38а; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 48а; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 56а; 58; 60; 62;
улица Абая 1; 2; 3; 5; 5а; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 11а; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 19; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 42; 44; 46; 48; 50; 52; 54; 56; 56а;
улица М.Горького 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 6; 8; 8а; 9; 10; 11; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 20; 22; 23; 24; 25; 26; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 37а; 38; 39а; 40; 41; 42; 43; 45; 46; 47; 48; 50;
улица Вокзальная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12; 14; 18; 20; 22; 24; 26; 28; 30; 32; 34; 38; 40; 42; 46; 50; 52;
улица Пушкина 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 21а; 22; 23; 24; 26; 29; 29а; 30; 30а; 31; 32; 33; 33а; 34; 35; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 43; 44; 46; 48; 50; 52; 56; 56а; 58; 60;
улица Х.Кошанбаева 109; 109а; 111; 111а; 112; 113; 113а; 113б; 114; 115; 116; 116а; 116б; 117; 118; 118а; 119; 120; 121; 121а; 121б; 122; 122/1; 122а;
улица М.Ауэзова 26; 28; 35; 35а; 37; 37а; 39; 39а; 41; 41а; 41б; 41в; 43; 45; 45а; 45б; 45в; 45г; 45д; 45е.
38.
Избирательный участок № 237.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица М.Ауэзова, 1, административное здание филиала "Атбасарский электровозоремонтный завод" товарищества с ограниченной ответственностью "Қамқор Локомотив".
Границы: город Атбасар:
улица Т.Рыскулова 84;
улица Островского 57а; 59; 59а; 61; 65; 66; 66/1; 66/2; 68; 68а; 68/1; 68/2; 68/3; 69; 70; 71; 72; 73; 73а; 73/3; 74; 75; 76; 89; 89/1; 89/2;
улица Фрунзе 57; 59; 61; 61а; 63; 63а; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 69а; 70; 71; 72; 73; 73а; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 82а; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 93а; 94; 95; 96; 96а; 97; 98; 99; 100; 101; 102; 104; 106; 108; 110; 112;

Абай көшесі 39; 41; 43; 43а; 47; 51; 51а; 53; 55; 57; 58; 58а; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 73а; 74; 75; 75а; 76; 77а; 78; 80; 81; 81а; 82; 83; 84; 84а; 85; 86; 86а; 88; 88а; 90; 92; 94; 94а; 96; 98; 100; 100а; 102; 104; 106; 108; 108а; 110;
М.Горький көшесі 49; 49а; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 71/2; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 77б; 78; 79; 80; 81; 81а; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 90; 92; 92а; 94; 96; 96а; 100; 100а; 102;
Вокзальная көшесі 11; 13; 15; 17; 54; 56; 58; 60; 64; 66; 68; 70; 76; 82; 84; 86; 88; 90;
Пушкин көшесі 45; 47; 49; 51; 53; 55; 57; 59; 61; 62; 63; 64; 66; 66а; 67; 68; 68а; 69; 70; 71; 72; 73; 75; 76; 77; 78; 78а; 79; 79а; 80; 81; 81/1; 82; 83; 83б; 84; 85; 86; 86а; 86б; 87; 89; 91; 92; 94; 96; 98; 100;
М.Әуезов көшесі 30; 32; 34; 38; 40; 42; 42б; 44; 46; 46/1; 47; 49; 50; 51; 52; 53; 55; 55а; 56; 57; 64; 65; 67; 67а; 69; 71; 73; 75; 77; 77а; 79; 81; 83; 85; 87; 89; 93;
Рабочий поселок көшесі 1; 1а; 2; 2/2; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 12; 13; 19; 19а; 20; 24; 25; 31; 33; 35; 39; 41; 41а; 43; 43а; 47; 48; 53; 57; 58; 61; 63; 66; 67; 69; 70; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 79; 79а; 80; 81; 82; 85; 86; 86б; 87; 88; 88а; 89; 90; 91; 93; 93а.
39.
№ 238 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Элеваторная көшесі, 1, "Нан абройы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Атбасар қаласы:
Урлахер көшесі 1; 1а; 1б; 2; 2а; 2б; 3; 3а; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 11; 13; 13а; 14; 15; 17; 19; 20; 20а; 21; 21а; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 33; 33а; 34; 35; 35а; 36; 37; 38; 43; 43а; 44; 45; 45а; 46; 47; 50; 51; 52; 53; 53/1; 54; 54/1; 55;
Шәріпов көшесі 1; 1а; 2; 2а; 3; 3/3; 3а; 3б; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 17; 18; 19; 20; 21а; 21б; 21в; 21; 22; 24а; 24б; 25; 25а; 26; 27; 27а; 28; 28а; 28г; 29; 29а; 30; 31; 32; 33; 35; 37; 38; 39; 39а; 40; 40а; 41; 52; 52а; 55; 56; 57; 58; 59;
Казахстанская көшесі 1; 1б; 1в; 1/1; 2; 2/1; 2а; 2а/1; 3; 3а; 4; 5; 5а; 5/1; 5/2; 6; 7; 8; 9; 10; 10а; 12; 14; 16; 18; 20; 22; 24; 26; 26а; 26б; 27а; 28; 30; 32;
Набережная көшесі 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 8а; 8б;
Элеваторная көшесі 1; 2; 3; 3/1; 4; 4а; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 17а; 19; 20; 21; 22; 23; 27;
Каменный карьер көшесі 1; 2; 3; 4; 5; 7; 10; 11; 13; 14; 15; 16;
Ынтымақ көшесі 1; 1а; 2; 2а; 2б; 3; 3а; 4; 5а; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 20; 22; 24; 25; 25а; 26;
М.Аюханов көшесі 1; 2а; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 21; 22; 23; 23а; 24; 24а; 25; 26; 26а; 28; 30;

улица Абая 39; 41; 43; 43а; 47; 51; 51а; 53; 55; 57; 58; 58а; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 73а; 74; 75; 75а; 76; 77а; 78; 80; 81; 81а; 82; 83; 84; 84а; 85; 86; 86а; 88; 88а; 90; 92; 94; 94а; 96; 98; 100; 100а; 102; 104; 106; 108; 108а; 110;
улица М.Горького 49; 49а; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 71/2; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 77б; 78; 79; 80; 81; 81а; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 90; 92; 92а; 94; 96; 96а; 100; 100а; 102;
улица Вокзальная 11; 13; 15; 17; 54; 56; 58; 60; 64; 66; 68; 70; 76; 82; 84; 86; 88; 90;
улица Пушкина 45; 47; 49; 51; 53; 55; 57; 59; 61; 62; 63; 64; 66; 66а; 67; 68; 68а; 69; 70; 71; 72; 73; 75; 76; 77; 78; 78а; 79; 79а; 80; 81; 81/1; 82; 83; 83б; 84; 85; 86; 86а; 86б; 87; 89; 91; 92; 94; 96; 98; 100;
улица М.Ауэзова 30; 32; 34; 38; 40; 42; 42б; 44; 46; 46/1; 47; 49; 50; 51; 52; 53; 55; 55а; 56; 57; 64; 65; 67; 67а; 69; 71; 73; 75; 77; 77а; 79; 81; 83; 85; 87; 89; 93;
улица Рабочий поселок 1; 1а; 2; 2/2; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 12; 13; 19; 19а; 20; 24; 25; 31; 33; 35; 39; 41; 41а; 43; 43а; 47; 48; 53; 57; 58; 61; 63; 66; 67; 69; 70; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 79; 79а; 80; 81; 82; 85; 86; 86б; 87; 88; 88а; 89; 90; 91; 93; 93а.
39.
Избирательный участок № 238.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Элеваторная, 1, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "Нан абройы".
Границы: город Атбасар:
улица Урлахера 1; 1а; 1б; 2; 2а; 2б; 3; 3а; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 11; 13; 13а; 14; 15; 17; 19; 20; 20а; 21; 21а; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 33; 33а; 34; 35; 35а; 36; 37; 38; 43; 43а; 44; 45; 45а; 46; 47; 50; 51; 52; 53; 53/1; 54; 54/1; 55;
улица Шарипова 1; 1а; 2; 2а; 3; 3/3; 3а; 3б; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 17; 18; 19; 20; 21а; 21б; 21в; 21; 22; 24а; 24б; 25а; 26; 27; 27а; 28; 28а; 28г; 29; 29а; 30; 31; 32; 33; 35; 37; 38; 39; 39а; 40; 40а; 41; 52; 52а; 55; 56; 57; 58; 59; улица Казахстанская 1; 1б; 1в; 1/1; 2; 2/1; 2а; 2а/1; 3; 3а; 4; 5; 5а; 5/1; 5/2; 6; 7; 8; 9; 10; 10а; 12; 14; 16; 18; 20; 22; 24; 26; 26а; 26б; 27а; 28; 30; 32;
улица Набережная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 8а; 8б;
улица Элеваторная 1; 2; 3; 3/1; 4; 4а; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 17а; 19; 20; 21; 22; 23; 27;
улица Каменный карьер 1; 2; 3; 4; 5; 7; 10; 11; 13; 14; 15; 16;
улица Ынтымак 1; 1а; 2; 2а; 2б; 3; 3а; 4; 5а; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 20; 22; 24; 25; 25а; 26;
улица М.Аюханова 1; 2а; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 21; 22; 23; 23а; 24; 24а; 25; 26; 26а; 28; 30;

Линейная көшесі 1; 2; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 18; 19; 20; 21; 21б; 23; 23а; 30; 34; 34а; 34б; 34г; 34/1; 36;
Строительная көшесі 1; 2; 2а; 3; 4; 5; 7; 8; 9; 10; 12; 14; 16; 18; 20; 22; 23; 24;
Южная көшесі 1; 3; 4; 5; 5а; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 34; 35; 36; 37; 38; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 51; 53; 55; 57.
40.
№ 239 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Озерная көшесі, 18, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Атбасар қаласы № 5 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атбасар қаласы:
Степная көшесі 1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 38; 39; 40; 42; 44; 46; 48; 49; 50; 51; 52а; 52; 54; 56; 58; 60;
Озерная көшесі 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16;
Электростанционная көшесі 1; 1а; 1б; 1в; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 27; 28; 29; 30; 35; 37; 38; 39; 41; 43; 43а; 45; 45а; 51; 53; 57; 61; 63;
Ульянов көшесі 1; 3; 4; 4а; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 12б; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 25а; 26; 27; 28а; 29; 30; 33; 37; 39;
Достық көшесі 1; 3; 3а; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 9а; 10; 14; 14а; 15; 16; 16а; 18; 18а; 18б; 20; 22; 24; 25; 26; 27; 27а; 28; 29; 29а; 31; 32; 33; 34; 34а; 35; 35а; 36; 36а; 37; 38; 41; 42; 43; 43а; 44; 44а; 45; 45а; 49;
Жамбыл көшесі 1; 2а; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 14; 15; 19а; 20; 20а; 21а; 22; 23; 23а; 24; 24а; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 31а; 32; 33; 33а; 34; 34а; 35; 36; 37; 38; 39; 39а; 41; 42; 43; 45; 46а; 47; 48; 52;
Кенті ЖБК 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 9; 11/1; 12; 16; 17; 18.
41.
№ 240 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Перевалочная көшесі, 1В, "ХПП Лана" жауапкершілігі шектеулі серіктестінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Атбасар қаласы:
Заправочная көшесі 1; 2; 3; 4; 4а; 4б; 5; 8;
Перевалочная көшесі 1; 1а; 1/1; 2; 3; 3а; 4; 4а; 5; 5а; 6; 6а; 7; 7а; 8; 8а; 9; 9а; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18;
Поселковая көшесі 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27;
Әлия Молдағұлова көшесі 1а; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14а; 14е; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 19а; 20; 21; 21а; 22; 23; 23б; 23в; 24; 25; 25а; 25б; 26; 27; 28; 29; 29а; 30; 31; 31а; 32; 33; 34;

улица Линейная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 18; 19; 20; 21; 21б; 23; 23а; 30; 34; 34а; 34б; 34г; 34/1; 36;
улица Строительная 1; 2; 2а; 3; 4; 5; 7; 8; 9; 10; 12; 14; 16; 18; 20; 22; 23; 24;
улица Южная 1; 3; 4; 5; 5а; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 34; 35; 36; 37; 38; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 51; 53; 55; 57.
40.
Избирательный участок № 239.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Озерная, 18, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 5 города Атбасар отдела образования Атбасарского района".
Границы: город Атбасар:
улица Степная 1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 38; 39; 40; 42; 44; 46; 48; 49; 50; 51; 52а; 52; 54; 56; 58; 60;
улица Озерная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16;
улица Электростанционная 1; 1а; 1б; 1в; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 27; 28; 29; 30; 35; 37; 38; 39; 41; 43; 43а; 45; 45а; 51; 53; 57; 61; 63;
улица Ульянова 1; 3; 4; 4а; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 12б; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 25а; 26; 27; 28а; 29; 30; 33; 37; 39;
улица Достык 1; 3; 3а; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 9а; 10; 14; 14а; 15; 16; 16а; 18; 18а; 18б; 20; 22; 24; 25; 26; 27; 27а; 28; 29; 29а; 31; 32; 33; 34; 34а; 35; 35а; 36; 36а; 37; 38; 41; 42; 43; 43а; 44; 44а; 45; 45а; 49;
улица Жамбула 1; 2а; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 14; 15; 19а; 20; 20а; 21а; 22; 23; 23а; 24; 24а; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 31а; 32; 33; 33а; 34; 34а; 35; 36; 37; 38; 39; 39а; 41; 42; 43; 45; 46а; 47; 48; 52;
Поселок ЖБК 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 9; 11/1; 12; 16; 17; 18.
41.
Избирательный участок № 240.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Перевалочная, 1В, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "ХПП Лана".
Границы: город Атбасар:
улица Заправочная 1; 2; 3; 4; 4а; 4б; 5; 8;
улица Перевалочная 1; 1а; 1/1; 2; 3; 3а; 4; 4а; 5; 5а; 6; 6а; 7; 7а; 8; 8а; 9; 9а; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18;
улица Поселковая 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27;
улица Алии Молдагуловой 1а; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14а; 14е; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 19а; 20; 21; 21а; 22; 23; 23б; 23в; 24; 25; 25а; 25б; 26; 27; 28; 29; 29а; 30; 31; 31а; 32; 33; 34;

Транспортная көшесі 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 5; 7; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 16; 17; 18; 20; 21; 22; 23; 25; 26; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 39; 40; 42; 43; 46; 47; 48; 50; 51; 52; 52а; 54; 56; 58; 60; 62; 64; 66; 68; 70; 72а; 74; 76; 78; 80; 82; 86; 88;
8 Март көшесі 1; 3; 5; 6; 7; 9; 11; 13; 15; 27;
Сары-арқа көшесі 1; 1б; 1в; 3а; 3в; 5; 5а; 6; 8; 11; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 20; 21; 22; 24; 25; 26; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 32; 34; 34а; 36; 36а; 40; 41а; 42; 43; 45; 45а; 47; 47а; 49; 49а; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 55а; 56; 57; 57а; 58; 60; 61; 62; 63; 63а; 64; 65; 65а; 67; 68; 68б; 69; 70; 72; 72а; 73; 74; 75; 76; 76а; 77; 77а; 78; 79; 80; 80а; 82; 84; 88; 90; 90а; 92; 92а; 94; 96;
86 разъезд 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21.
42.
№ 241 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Әлия Молдағұлова көшесі, 1, "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының "Орталық" Өңірлік қолбасшылығы 5510 әскери бөлімінің" 2 атқыштар ботальоны 4 атқыштар ротасының әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Атбасар қаласы, Әлия Молдағұлова көшесі 1.
43.
№ 242 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Мира көшесі, 5, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Атбасар қаласы № 6 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Атбасар қаласы:
Мир көшесі 1; 1/2; 2; 2/1; 3; 4; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 11а; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 19; 21; 22; 28; 29;
Комсомольская көшесі 1; 1/1; 1/2; 2; 3; 5; 7; 9; 11; 12;
Куйбышев көшесі 1; 1/1; 1/2; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 19; 21;
ПЧ-8 көшесі 2; 5; 6; 7; 8; 9; 10;
Пригородная көшесі 1; 1а; 1б; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 10; 10а; 12; 13; 15; 16; 17; 18;
Гвардейская көшесі 1; 1а; 2; 2а; 2б; 3; 4; 4а; 4б; 6; 7; 8; 8а; 9; 9а; 10; 10а; 11; 12; 12а; 13; 14; 14а; 15; 15а; 16; 16а; 16б; 17; 17а; 18; 19; 20; 20б; 22; 22а; 24; 24а; 26; 26а; 26б; 26г; 27; 27а; 28; 28а; 29; 29а; 30;
Маяковский көшесі 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 16б;
Краснознаменная көшесі 1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 11; 11а; 12; 12а; 13; 14; 16; 16/1; 17; 17а; 19; 19а; 21; 23; 24.
44.
№ 243 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, 1-шағын аудан, 12, Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, аграрлық-индустриялық колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Атбасар қаласы:

улица Транспортная 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 5; 7; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 16; 17; 18; 20; 21; 22; 23; 25; 26; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 39; 40; 42; 43; 46; 47; 48; 50; 51; 52; 52а; 54; 56; 58; 60; 62; 64; 66; 68; 70; 72а; 74; 76; 78; 80; 82; 86; 88;
улица 8 Марта 1; 3; 5; 6; 7; 9; 11; 13; 15; 27;
улица Сары-арка 1; 1б; 1в; 3а; 3в; 5; 5а; 6; 8; 11; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 20; 21; 22; 24; 25; 26; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 32; 34; 34а; 36; 36а; 40; 41а; 42; 43; 45; 45а; 47; 47а; 49; 49а; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 55а; 56; 57; 57а; 58; 60; 61; 62; 63; 63а; 64; 65; 65а; 67; 68; 68б; 69; 70; 72; 72а; 73; 74; 75; 76; 76а; 77; 77а; 78; 79; 80; 80а; 82; 84; 88; 90; 90а; 92; 92а; 94; 96;
86 разъезд 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21.
42.
Избирательный участок № 241.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Алии Молдагуловой, 1, административное здание "Воинская часть 5510 Национальной гвардии Республики Казахстан Регионального командования "Орталық" 2 стрелкового батальона 4 стрелковой роты.
Границы: город Атбасар, улица Алии Молдагуловой 1.
43.
Избирательный участок № 242.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Мира, 5, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 6 города Атбасар отдела образования Атбасарского района".
Границы: город Атбасар:
улица Мира 1; 1/2; 2; 2/1; 3; 4; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 11а; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 19; 21; 22; 28; 29;
улица Комсомольская 1; 1/1; 1/2; 2; 3; 5; 7; 9; 11; 12;
улица Куйбышева 1; 1/1; 1/2; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 19; 21;
улица ПЧ-8 2; 5; 6; 7; 8; 9; 10;
улица Пригородная 1; 1а; 1б; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 10; 10а; 12; 13; 15; 16; 17; 18;
улица Гвардейская 1; 1а; 2; 2а; 2б; 3; 4; 4а; 4б; 6; 7; 8; 8а; 9; 9а; 10; 10а; 11; 12; 12а; 13; 14; 14а; 15; 15а; 16; 16а; 16б; 17; 17а; 18; 19; 20; 20б; 22; 22а; 24; 24а; 26; 26а; 26б; 26г; 27; 27а; 28; 28а; 29; 29а; 30;
улица Маяковского 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 16б;
улица Краснознаменная 1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 11; 11а; 12; 12а; 13; 14; 16; 16/1; 17; 17а; 19; 19а; 21; 23; 24.
44.
Избирательный участок № 243.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, микрорайон № 1, 12, здание государственного коммунального казенное предприятия "Аграрно-индустриальный колледж, город Атбасар, Атбасарский район" при управлении образования Акмолинской области.
Границы: город Атбасар:

Автомобилистов көшесі 1; 1/1; 1а; 1в; 2; 2а; 3; 4; 4/1; 6; 7; 8; 8/1; 9; 10; 11; 13; 15; 17;
Молодежная көшесі 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 15/1; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 25; 26; 27; 43;
Ирченко көшесі 1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 4а; 4/4; 5; 5/1; 6; 6а; 6б; 6в; 7; 8; 9; 10; 12; 13; 14; 14а; 14б; 14в; 14г; 16; 16а; 16б; 16в; 17; 17а; 18; 19; 19а; 19б; 19в; 20; 21; 21а; 22; 22а; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 28а; 29; 30; 31;
Бірлік көшесі 1; 3; 5; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 15; 17; 18; 19; 19а; 20; 20а; 21; 22; 23; 23а; 25; 27; 29; 31;
С.Сейфуллин көшесі 1; 1а; 2а; 3а; 4; 5а; 6; 6а; 7; 9а; 11; 12; 13; 14; 14/1;
Инкубаторная көшесі 1;
Никита Карацупа көшесі 1; 3; 4; 5; 6; 9; 14; 16; 22; 23; 33; 40;
Құрманғазы көшесі 2; 20; 23; 25;
Абылай хан көшесі 13; 16; 21;
Кенесары көшесі 13; 14; 16; 24; 28; 32;
Тәуелсіздікке 20 жыл көшесі 1; 3; 5; 7; 9; 11; 13; 15; 17; 19; 21; 23; 25; 27; 29; 30;
Жібек жолы көшесі 2; 4; 6; 8; 9; 10; 12; 14; 15; 16; 18; 19; 26; 28; 29;
Ыбырай Алтынсарин көшесі 1; 4; 7; 9; 17; 20/1; 21; 24; 31;
№ 1 шағын ауданы 11; 12; 12/1; 12а; 13/1; 13/2; 14; 15; 15/2; 16; 17; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28/1; 28/2; 30; 31.
45.
№ 244 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Урицкий көшесі, 38, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысы полиция департаменті Атбасар ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, уақытша ұстау изоляторы.
Шекарасы: Атбасар қаласы, Урицкий көшесі 38.
46.
№ 245 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Ш.Уәлиханов көшесі, 15, Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Атбасар көпбейінді ауданаралық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Атбасар қаласы, Ш.Уәлиханов көшесі 15.

улица Автомобилистов 1; 1/1; 1а; 1в; 2; 2а; 3; 4; 4/1; 6; 7; 8; 8/1; 9; 10; 11; 13; 15; 17;
улица Молодежная 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 15/1; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 25; 26; 27; 43;
улица Ирченко 1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 4а; 4/4; 5; 5/1; 6; 6а; 6б; 6в; 7; 8; 9; 10; 12; 13; 14; 14а; 14б; 14в; 14г; 16; 16а; 16б; 16в; 17; 17а; 18; 19; 19а; 19б; 19в; 20; 21; 21а; 22; 22а; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 28а; 29; 30; 31;
улица Бирлик 1; 3; 5; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 15; 17; 18; 19; 19а; 20; 20а; 21; 22; 23; 23а; 25; 27; 29; 31;
улица С.Сейфуллина 1; 1а; 2а; 3а; 4; 5а; 6; 6а; 7; 9а; 11; 12; 13; 14; 14/1;
улица Инкубаторная 1;
улица Никиты Карацупа 1; 3; 4; 5; 6; 9; 14; 16; 22; 23; 33; 40;
улица Курмангазы 2; 20; 23; 25;
улица Абылай хана 13; 16; 21;
улица Кенесары 13; 14; 16, 24; 28; 32;
улица Тауелсиздикке 20 жыл 1; 3; 5; 7; 9; 11; 13; 15; 17; 19; 21; 23; 25; 27; 29;
улица Жибек жолы 2; 4; 6; 8; 9; 10; 12; 14; 15; 16; 18; 19; 26; 28; 29; 30;
улица Ибрая Алтынсарина 1; 4; 9; 17; 20/1; 21; 31;
Микрорайон № 1 11; 12; 12/1; 12а; 13/1; 13/2; 14; 15; 15/2; 16; 17; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28/1; 28/2; 30; 31.
45.
Избирательный участок № 244.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Урицкого, 38, здание государственного учреждения "Отдел полиции Атбасарского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан", изолятор временного содержания.
Границы: город Атбасар, улица Урицкого 38.
46.
Избирательный участок № 245.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Ш.Уалиханова, 15, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Атбасарская многопрофильная межрайонная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области.
Границы: город Атбасар, улица Ш.Уалиханова 15.