Астрахан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 6С-47-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 сәуірдегі № 6С-51-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 сәуірде № 7131 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 6С-47-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7031 тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет, тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4342408,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 585792,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10654,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9900,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3736062,0 мың теңге;
2) шығындар – 4416325,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25980,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 45450,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19470,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –7000,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу –7000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -106897,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 106897,6 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2019 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 12120,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Г.Мұқанова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
М.Қожахмет
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының әкімдігі
Астрахан аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 6С-47-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 9 апреля 2019 года № 6С-51-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 апреля 2019 года № 7131
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 21 декабря 2018 года № 6С-47-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7031, опубликовано 15 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019 – 2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4342408,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 585792,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10654,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9900,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3736062,0 тысяч тенге;
2) затраты – 4416325,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25980,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 45450,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19470,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7000,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 7000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -106897,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 106897,6 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 12120,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 6 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Г.Муканова
Секретарь районного
маслихата
М.Қожахмет
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Астраханского района
Приложение 1
к решению Астраханского
районного маслихата

10788,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10588,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21887,9
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20591,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
841,9
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
455,0
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
8801,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7301,0
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1500,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
9324,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9324,0
02
Қорғаныс
12677,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12677,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3458,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5919,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3300,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3000,0
04
Бiлiм беру
2371639,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2317677,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15323,0
003
Жалпы білім беру
1791289,0
006
Балаларға қосымша білім беру
30139,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
120950,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі

10788,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
10588,0
013
Капитальные расходы государственного органа
200,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21887,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
20591,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
841,9
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
455,0
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
8801,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
7301,0
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1500,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
9324,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
9324,0
02
Оборона
12677,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12677,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3458,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5919,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3300,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3000,0
04
Образование
2371639,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2317677,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15323,0
003
Общеобразовательное обучение
1791289,0
006
Дополнительное образование для детей
30139,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
120950,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

14608,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
905805,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
267024,5
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
167328,1
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6075,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
79481,1
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
25446,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
6984,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
49342,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
31631,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11080,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
6886,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
13665,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
17967,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7769,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2128,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4738,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3332,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
50098,4
008
Спорт объектілерін дамыту
50098,4
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
108252,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8810,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
8810,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
13981,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13981,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14071,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12571,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1500,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі

14608,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
905805,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
267024,5
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
167328,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
6075,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
79481,1
006
Функционирование районных (городских) библиотек
25446,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
6984,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
49342,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
31631,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
11080,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
6886,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
13665,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
17967,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
7769,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2128,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4738,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3332,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
50098,4
008
Развитие объектов спорта
50098,4
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
108252,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8810,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8810,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
13981,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
13981,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14071,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12571,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1500,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)

71390,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14208,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
104,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
54678,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2400,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11181,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
11181,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11181,0
12
Көлік және коммуникация
81794,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1794,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1794,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
80000,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
80000,0
13
Басқалар
16232,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
16232,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
12120,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4112,0
14
Борышқа қызмет көрсету
26,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
26,0
15
Трансферттер
167745,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
167745,2
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
24,2
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
111417,0
038
Субвенциялар
25734,0
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
30570,0
III. Таза бюджеттік кредиттеу
25980,0
Бюджеттік кредиттер
45450,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
45450,0

71390,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14208,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
104,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
54678,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
2400,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11181,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
11181,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
11181,0
12
Транспорт и коммуникации
81794,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1794,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
1794,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
80000,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
80000,0
13
Прочие
16232,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
16232,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
12120,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
4112,0
14
Обслуживание долга
26,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
26,0
15
Трансферты
167745,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
167745,2
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
24,2
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
111417,0
038
Субвенции
25734,0
051
Трансферты органам местного самоуправления
30570,0
III. Чистое бюджетное кредитование
25980,0
Бюджетные кредиты
45450,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
45450,0

10666,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10666,0
Есіл ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14708,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12664,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
2044,0
Жарсуат ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6354,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6354,0
Колутон ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12454,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11556,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
898,0
Қызылжар ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11713,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10004,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
1709,0
Николаев ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12251,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10610,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
1641,0
Новочеркасск ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10948,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9792,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
1156,0
Острогор ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9931,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7591,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
2340,0
Староколутон ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9646,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

10666,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10666,0
Есильский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14708,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12664,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2044,0
Жарсуатский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6354,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6354,0
Колутонский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12454,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11556,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
898,0
Кызылжарский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11713,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10004,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1709,0
Николаевский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12251,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10610,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1641,0
Новочеркасский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10948,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9792,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1156,0
Острогорский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9931,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7591,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2340,0
Староколутонский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9646,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа