Бұланды ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 1 маусымдағы № А-06/162 "Бұланды ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін есепке алатын аймаққа бөлу коэффициенттерiн бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 шілдедегі № А-07/196 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 шілдеде № 7273 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Бұланды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бұланды ауданы әкімдігінің "Бұланды ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін есепке алатын аймаққа бөлу коэффициенттерiн бекіту туралы" 2018 жылғы 1 маусымдағы № А-06/162 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6679 болып тіркелген, 2018 жылғы 26 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Ерсейітов

О признании утратившим силу постановления акимата Буландынского района от 1 июня 2018 года № А-06/162 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Буландынского района"
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 4 июля 2019 года № А-07/196. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 июля 2019 года № 7273
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Буландынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Буландынского района "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Буландынского района" от 1 июня 2018 года № А-06/162 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6679, опубликовано 26 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Т.Ерсеитов