Бұланды ауданының Макинск қаласында жолаушылар мен багажды тұрақты автомобильмен тасымалдауға бірыңғай тарифті белгілеу туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 қыркүйектегі № А-09/262 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 қазанда № 7409 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19 бабына сәйкес Бұланды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бұланды ауданының Макинск қаласында жолаушылар мен багажды тұрақты автомобильмен тасымалдауға бірыңғай тариф белгіленсін:
ересектерге - 100 (жүз) теңге мөлшерінде;
жеті жастан он бес жасқа дейінгі балаларға - 50 (елу) теңге мөлшерінде.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 27.07.2022 № А-07/206 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Бұланды ауданы әкімінің орынбасары О. Қ. Смағұловқа жүктелсін
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Ерсеитов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды аудандық мәслихаты

Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Макинск Буландынского района
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 25 сентября 2019 года № А-09/262. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 октября 2019 года № 7409.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 "Об автомобильном транспорте", акимат Буландынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Макинск Буландынского района:
взрослым в размере - 100 (сто) тенге;
детям в возрасте от семи до пятнадцати лет в размере - 50 (пятьдесят) тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Буландынского района Акмолинской области от 27.07.2022 № А-07/206 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Буландынского района Смагулова О.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Т.Ерсеитов
"СОГЛАСОВАНО"
Буландынский районный маслихат