Бұланды аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-34/1 "2019-2021 жылдарға арналған Макинск қаласының, Бұланды ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 6С-48/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 желтоқсанда № 7584 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Макинск қаласының, Бұланды ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-34/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7051 болып тіркелген, 2019 жылғы 24 каңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) кірістер – 111487,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 97040,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 37,9 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 14409,3 мың теңге;
2) шығындар – 112794,0 мың теңге;";
2 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) кірістер – 17026,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2266,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27,8 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 14732,5 мың теңге;
2) шығындар – 18471,7 мың теңге;";
3 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) кірістер – 12670,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2122,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 10548,9 мың теңге;
2) шығындар – 12670,9 мың теңге;";
5-1 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"5-1. 2019 жылға Макинск қаласының бюджетінде 14409,3 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылсын, соның ішінде:
1) республикалық бюджеттен 3109,3 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
1896,3 мың теңге азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
1213,0 мың теңге мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге;
2) облыстық бюджеттен 300,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 6С-34/1 "О бюджетах города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2019-2021 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 19 декабря 2019 года № 6С-48/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 декабря 2019 года № 7584
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О бюджетах города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 6С-34/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7051, опубликовано 24 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 111487,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 97040,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 37,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14409,3 тысяч тенге;
2) затраты – 112794,0 тысячи тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 17026,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2266,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 27,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14732,5 тысячи тенге;
2) затраты – 18471,7 тысяча тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 12670,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2122,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 10548,9 тысяч тенге;
2) затраты – 12670,9 тысяч тенге;";
пункт 5-1 изложить в новой редакции:
"5-1. Предусмотреть в бюджете города Макинск на 2019 год целевые трансферты в сумме 14409,3 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты, выделенные из республиканского бюджета в сумме 3109,3 тысяч тенге, в том числе:
1896,3 тысяч тенге на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
1213,0 тысяч тенге на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;
2) целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 300,0 тысяч тенге, в том числе:

300,0 мың теңге бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге;
3) аудандық бюджеттен 11000,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
6000,0 мың теңге "Жеңіс" саябағын жайластыруға;
5000,0 мың теңге кәріз су ағызарды және көпірлерді жөндеуге, қалпына келтіруге.";
5-2 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"5-2. 2019 жылға Вознесенка ауылдық округінің бюджетінде 1390,5 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылсын, соның ішінде:
1) республикалық бюджеттен 1090,5 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
360,3 мың теңге азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
730,2 мың теңге мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге;
2) облыстық бюджеттен 300,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
300,0 мың теңге бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге.";
5-3 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"5-3. 2019 жылға Қараөзек ауылдық округінің бюджетінде 829,9 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылсын, соның ішінде:
1) республикалық бюджеттен 529,9 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
110,9 мың теңге азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
419,0 мың теңге мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге;
2) облыстық бюджеттен 300,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
300,0 мың теңге бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7 қосымшалары, осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұланды аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы
А.Есентуров
Бұланды аудандық
мәслихат хатшысы
Ш.Кусаинов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданының әкімдігі
Бұланды аудандық мәслихатының
2019 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 6С-48/1 шешіміне
1 қосымша
Бұланды аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-34/1 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған Макинск қаласының бюджеті
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

300,0 тысяч тенге на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета;
3) целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 11000,0 тысяч тенге, в том числе:
6000,0 тысяч тенге на обустройство парка "Победы";
5000,0 тысяч тенге на восстановление, ремонт ливневых канализаций и мостов.";
пункт 5-2 изложить в новой редакции:
"5-2. Предусмотреть в бюджете Вознесенского сельского округа на 2019 год целевые трансферты в сумме 1390,5 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты, выделенные из республиканского бюджета в сумме 1090,5 тысяч тенге, в том числе:
360,3 тысяч тенге на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
730,2 тысяч тенге на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;
2) целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 300,0 тысяч тенге, в том числе:
300,0 тысяч тенге на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета.";
пункт 5-3 изложить в новой редакции:
"5-3. Предусмотреть в бюджете Караозекского сельского округа на 2019 год целевые трансферты в сумме 829,9 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты, выделенные из республиканского бюджета в сумме 529,9 тысяч тенге, в том числе:
110,9 тысяч тенге на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
419,0 тысяч тенге на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;
2) целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 300,0 тысяч тенге, в том числе:
300,0 тысяч тенге на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета.";
приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Буландынского районного
маслихата
А.Есентуров
Секретарь Буландынского
районного маслихата
Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Буландынского района
Приложение 1 к решению
Буландынского районного
маслихата от 19 декабря
2019 года № 6С-48/1
Приложение 1 к решению
Буландынского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 6С-34/1
Бюджет города Макинск на 2019 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы