Бұланды ауданы Алтынды ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы Даниловка ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 мамырда № 7161 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 05 қазандағы қорытындысы негізінде, Даниловка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды ауданы Алтынды ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Шахтовая және Заводская көшелері Бөгенбай батыр көшесіне;
2) Клубная және Советская көшелері Бейбітшілік көшесіне;
3) Куйбышева және Садовая көшелері Қабанбай батыр көшесіне;
4) Октябрьская, Урицкая және Базарная көшелері Тәуелсіздік көшесіне;
5) Ворошилов және Береговая көшелері Достық көшесіне;
6) Озерная және Макинская көшелері Абай көшесіне;
7) Степная көшесі Тұрсынбек Кәкішев көшесіне;
8) Крайняя көшесі Амангелді Иманов көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Даниловка ауылдық
округінің әкімі
М.Байжанов

О переименовании улиц села Алтынды Буландынского района
Решение акима Даниловского сельского округа Буландынского района Акмолинской области от 26 апреля 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 мая 2019 года № 7161
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 05 октября 2018 года, аким Даниловского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Алтынды Буландынского района:
1) улицы Шахтовая и Заводская на улицу Богенбай батыр;
2) улицы Клубная и Советская на улицу Бейбитшилик;
3) улицы Куйбышева и Садовая на улицу Кабанбай батыр;
4) улицы Октябрьская, Урицкая и Базарная на улицу Тауелсиздик;
5) улицы Ворошилов и Береговая на улицу Достык;
6) улицы Озерная и Макинская на улицу Абай;
7) улицу Степная на улицу Турсынбек Какишев;
8) улицу Крайняя на улицу Амангельды Иманова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Даниловского
сельского округа
М.Байжанов