Егіндікөл аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С30-2 "2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 наурыздағы № 6С33-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 наурызда № 7111 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С30-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7036 тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 479 736,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 192 276,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 531,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 130,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 281 799,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 491 558,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8 004,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 15 150,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 146,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 19 826,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19 826,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 15 150,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 146,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 822,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімінің 1, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
М.Бектұров
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Б.Абилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл ауданының әкімдігі
Егіндікөл аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 6С30-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 20 марта 2019 года № 6С33-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 марта 2019 года № 7111
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 6С30-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7036, опубликовано 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 479 736,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 192 276,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 531,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 130,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 281 799,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 491 558,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 004,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15 150,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 146,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 19 826,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19 826,0 тысяч тенге:
поступление займов – 15 150,0 тысяч тенге;
погашение займов – 7 146,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 822,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
М.Бектуров
Секретарь районного
маслихата
Б.Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Егиндыкольского района
Приложение 1
к решению Егиндыкольского
районного маслихата