Егіндікөл аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С30-2 "2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 қарашадағы № 6С39-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 қарашада № 7495 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С30-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7036 тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 750 377,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 302 997,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 660,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 130,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 438 590,1 мың теңге;
2) шығындар – 1 767 346,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 748,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 15 150,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 402,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -5 147 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 5 147 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 15 570,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 570,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 15 150,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 402,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 822,0 мың теңге.";
6, 8 тармақтар жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарыздар сомасын өтеу, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 және 2018 жылдар республикалық бюджеттен мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсетуді іске асыру үшін 11 402,0 мың теңге сомасында бөлінгені, ескерілсін.";
"8. 2019 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органның резерві 0 мың теңге сомасында бекітілсін.";

О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 6С30-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 14 ноября 2019 года № 6С39-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 ноября 2019 года № 7495
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 6С30-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7036, опубликовано 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 750 377,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 302 997,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 660,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 130,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 438 590,1 тысяч тенге;
2) затраты – 1 767 346,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 748,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15 150,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 402,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -5 147 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 5 147 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 15 570,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 570,0 тысяч тенге:
поступление займов – 15 150,0 тысяч тенге;
погашение займов – 11 402,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 822,0 тысяч тенге.";
пункты 6, 8 изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены суммы погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных из республиканского бюджета в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 и 2018 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 11 402,0 тысяч тенге.";
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 0 тысяч тенге.";

786,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
16 003,0
10
473
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 400,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2 000,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 000,0
005
Аудан аумағының қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
2 000,0
12
Көлiк және коммуникация
14 101,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14 101,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
14 101,0
13
Басқалар
5 969,0
13
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 500,0
13
123
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2 500,0
13
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 469,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 599,0
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
870,0
14
Борышқа қызмет көрсету
9,0
14
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9,0
14
459
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
9,0
15
Трансферттер
76 962,7
15
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
76 962,7
15
459
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
119,7
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
45 548,0
038
Субвенциялар
21 614,0
15
459
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
9 681,0
III. Таза бюджеттік кредиттеу
3 748,0
Бюджеттік кредиттер
15 150,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
15 150,0

786,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
16 003,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
1 400,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2 000,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 000,0
005
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
2 000,0
12
Транспорт и коммуникации
14 101,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14 101,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
14 101,0
13
Прочие
5 969,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 500,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2 500,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 469,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
2 599,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
870,0
14
Обслуживание долга
9,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
9,0
15
Трансферты
76 962,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
76 962,7
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
119,7
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
45 548,0
038
Субвенции
21 614,0
051
Трансферты органам местного самоуправления
9 681,0
III. Чистое бюджетное кредитование
3 748,0
Бюджетные кредиты
15 150,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
15 150,0

81 372,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
65 102,3
оның iшiнде:
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
7 809,3
Мектептерде IT-сыныптарын ашуға
1 159,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
2 656,0
Мектептер үшін оқулықтар сатып алу және жеткізуге
3 348,3
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
646,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19 890,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
8 824,0
Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылуының 30-жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге
707,0
Өтініш бойынша көп балалы отбасыларға табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінен аспайтын қиын өмірлік жағдай туындаған кезде біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге
1 818,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
8 541,0
Ауданның ветеринария бөлімі

81 372,3
Целевые текущие трансферты
65 102,3
в том числе:
Отдел образования, физической культуры и спорта района
7 809,3
На открытие IT-классов в школах
1 159,0
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
2 656,0
На приобретение и доставку учебников для школ
3 348,3
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних
646,0
Отдел занятости и социальных программ района
19 890,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
8 824,0
На выплату единовременной материальной помощи к 30-летию вывода Советских войск из Афганистана
707,0
На оказание единовременной социальной помощи многодетным семьям по заявлению при наступлении трудной жизненной ситуации, доход которых не превышает величину прожиточного минимума
1 818,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
8 541,0
Отдел ветеринарии района

17 403,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
16 003,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
1 400,0
Ауданның сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20 000,0
Көше-жол жүйесінің ағымдағы жөндеуі
20 000,0
Нысаналы даму трансферттерi
16 270,0
оның iшiнде:
Ауданның сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16 270,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
16 270,0
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2019 жылғы 14 қарашадағы
№ 6С39-2 шешіміне
4 қосымша
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С30-2 шешіміне
7 қосымша
2019 жылға арналған ауыл және ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары
Функционалдық топ
БАРЛЫҒЫ, мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Барлығы

17 403,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
16 003,0
Возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой
1 400,0
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
20 000,0
На текущий ремонт улично-дорожной сети
20 000,0
Целевые трансферты на развитие
16 270,0
в том числе:
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
16 270,0
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
16 270,0
Приложение 4 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 14 ноября
2019 года № 6С39-2
Приложение 7 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 6С30-2
Бюджетные программы сел и сельских округов на 2019 год
Функциональная группа
ВСЕГО, тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Всего