Егіндікөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С31-2 "2019-2021 жылдарға арналған Егіндікөл ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 6С41-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 желтоқсанда № 7585 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Егіндікөл ауылының бюджеті туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С31-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7047 тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Егіндікөл ауылының бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64 166,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 226,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 940,2 мың теңге;
2) шығындар – 70 410,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 244,0мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 244,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 244,0 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. Егіндікөл ауылының 2019 жылға арналған бюджетінде көше-жол жүйесін жөндеуге 17 857,2 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл аудандық
мәслихат сессиясың
төрағасы
Р.Ахмедов
Егіндікөл аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Абилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл ауылының әкімі А.Башенов
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2019 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 6С41-2 шешіміне
қосымша
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С31-2 шешіміне
1 қосымша
Егіндікөл ауылының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
мың теңге сома
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 6С31-2 "О бюджете села Егиндыколь на 2019-2021 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 19 декабря 2019 года № 6С41-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 декабря 2019 года № 7585
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О бюджете села Егиндыколь на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 6С31-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7047, опубликовано 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Егиндыколь на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 166,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 226,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 940,2 тысяч тенге;
2) затраты – 70 410,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -6 244,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 244,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 244,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в бюджете села Егиндыколь на 2019 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета на ремонт улично-дорожной сети в сумме 17 857,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
председатель сессии
Егиндыкольского районного
маслихата
Р.Ахмедов
Секретарь Егиндыкольского
районного маслихата
Б.Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким села Егиндыколь А.Башенов
Приложение к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 19 декабря
2019 года № 6С41-2
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 6С31-2
Бюджет села Егиндыколь на 2019 год
Категория
тысяч тенге сумма
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы