Ерейментау аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-34/4-18 "2019-2021 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, Еркіншілік, Тайбай және Торғай ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 маусымдағы № 6С-41/3-19 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 маусымда № 7236 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, Еркіншілік, Тайбай және Торғай ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-34/4-18 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6993 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1, 2, 3, 4-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Ерейментау қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 87 951,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 60 000,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 27 951,0 мың теңге;
2) шығындар – 87 951,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
2. 2019-2021 жылдарға арналған Еркіншілік ауылдық округінің бюджетін тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 902,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 422,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 78,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 24 402,0 мың теңге;
2) шығындар – 29 902,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Ерейментауского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 6С-34/4-18 "О бюджетах города Ерейментау, Еркиншиликского, Тайбайского и Тургайского сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 13 июня 2019 года № 6С-41/3-19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 июня 2019 года № 7236
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О бюджетах города Ерейментау, Еркиншиликского, Тайбайского и Тургайского сельских округов на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 6С-34/4-18 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6993, опубликовано 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункты 1, 2, 3, 4 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ерейментау на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 87 951,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 60 000,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 951,0 тысяч тенге;
2) затраты – 87 951,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Еркиншиликского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 902,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 422,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 78,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 402,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29 902,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
3. 2019-2021 жылдарға арналған Тайбай ауылдық округінің бюджетін тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 961,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 742,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 458,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21 761,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 961,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
4. 2019-2021 жылдарға арналған Торғай ауылдық округінің бюджетін тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 546,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 405,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 95,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21 046,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 893,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -347,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 347,8 мың теңге.";
5-3-тармағымен толықтырылсын:
"5-3. 2019 жылға арналған Ерейментау қаласының, Еркіншілік, Тайбай және Торғай ауылдық округтерінің бюджеттерінде 15-қосымшасына сәйкес облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
көрсетілген шешім 15-қосымшасымен осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес толықтырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Е.Имашев
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы
Қ.Махметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ерейментау ауданының әкімдігі
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 13 маусымдағы
№ 6С-41/3-19 шешіміне
1-қосымша
Ерейментау аудандық
мәслихатының

4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Тайбайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 961,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 742,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 458,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 761,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25 961,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет Тургайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 546,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 405,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 95,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 046,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25 893,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -347,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 347,8 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5-3:
"5-3. Учесть, что в бюджетах города Ерейментау, Еркиншиликского, Тайбайского и Тургайского сельских округов на 2019 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 15.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 15 согласно приложению 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата
Е.Имашев
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата
К.Махметов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат
Ерейментауского района
Приложение 1
к решению Ерейментауского
районного маслихата от 13 июня
2019 года № 6С-41/3-19
Приложение 1
к решению Ерейментауского
районного маслихата