Ерейментау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-34/4-18 "2019-2021 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, Еркіншілік, Тайбай және Торғай ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 қазандағы № 6С-43/3-19 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 қазанда № 7428 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, Еркіншілік, Тайбай және Торғай ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-34/4-18 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6993 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1, 2, 3, 4-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Ерейментау қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 90 624,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 60 000,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 30 624,0 мың теңге;
2) шығындар – 91 817,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 193,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 193,6 мың теңге.
2. 2019-2021 жылдарға арналған Еркіншілік ауылдық округінің бюджетін тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 656,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 422,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 78,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26 156,0 мың теңге;
2) шығындар – 31 656,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.

О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 6С-34/4-18 "О бюджетах города Ерейментау, Еркиншиликского, Тайбайского и Тургайского сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 14 октября 2019 года № 6С-43/3-19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 октября 2019 года № 7428
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О бюджетах города Ерейментау, Еркиншиликского, Тайбайского и Тургайского сельских округов на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 6С-34/4-18 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6993, опубликовано 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ерейментау на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 90 624,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 60 000,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 624,0 тысяч тенге;
2) затраты – 91 817,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 193,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 193,6 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Еркиншиликского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 656,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 422,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 78,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 156,0 тысяч тенге;
2) затраты – 31 656,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.

3. 2019-2021 жылдарға арналған Тайбай ауылдық округінің бюджетін тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 783,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 742,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 458,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 23 583,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 949,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -166,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 166,9 мың теңге.
4. 2019-2021 жылдарға арналған Торғай ауылдық округінің бюджетін тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 989,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 405,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 95,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 22 489,3 мың теңге;
2) шығындар – 27 337,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -347,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 347,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 14-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
А.Сырымбетов
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы
Қ.Махметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ерейментау ауданының әкімдігі
Ерейментау аудандық
мәслихатының

3. Утвердить бюджет Тайбайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 783,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 742,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 458,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 583,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27 949,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -166,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 166,9 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет Тургайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 989,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 405,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 95,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22 489,3 тысяч тенге;
2) затраты – 27 337,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -347,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 347,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата
А.Сырымбетов
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата
К.Махметов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Ерейментауского
района
Приложение 1
к решению Ерейментауского
районного маслихата

1 606,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
978,0
Еркіншілік ауылдық округі әкімінің аппараты
3 435,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 282,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1 153,0
Тайбай ауылдық округі әкімінің аппараты
3 146,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 777,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1 369,0
Торғай ауылдық округі әкімінің аппараты

1 606,0
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
978,0
Аппарат акима Еркиншиликского сельского округа
3 435,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 282,0
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 153,0
Аппарат акима Тайбайского сельского округа
3 146,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 777,0
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 369,0
Аппарат акима Тургайского сельского округа