Ерейментау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-34/3-18 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 қазандағы № 6С-43/2-19 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 қазанда № 7429 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-34/3-18 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7024 болып тіркелген, 2019 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019–2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 359 390,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 022 524,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 383,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 893,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4 319 590,2 мың теңге;
2) шығындар – 5 378 611,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8 714,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 18 938,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 224,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 27 935,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 27 935,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 4-1, 5, 5-1-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
А.Сырымбетов
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы
Қ.Махметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ерейментау ауданының әкімдігі
Ерейментау аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 6С-34/3-18 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 14 октября 2019 года № 6С-43/2-19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 октября 2019 года № 7429
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 6С-34/3-18 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7024, опубликовано 14 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 359 390,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 022 524,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 383,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 893,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 319 590,2 тысяч тенге;
2) затраты – 5 378 611,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 714,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 18 938,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 224,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -27 935,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 27 935,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 4-1, 5, 5-1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата
А.Сырымбетов
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата
К.Махметов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Ерейментауского района
Приложение 1
к решению Ерейментауского
районного маслихата

492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
0,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-27 935,6
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
27 935,6
Қарыздар түсімі
18 938,0
7
Қарыздар түсімі
18 938,0
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
18 938,0
2
Қарыз алу келісім-шарттары
18 938,0
16
Қарыздарды өтеу
10 224,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10 224,0
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
10 224,0
022
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
0,0
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
19 221,6
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
19 221,6
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
19 221,6
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 14 қазандағы
№ 6С-43/2-19 шешіміне
2-қосымша
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-34/3-18 шешіміне
4-қосымша
2019 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома мың теңге
Барлығы
1 216 783,0
Нысаналы ағымдағы трансферттер
1 197 845,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
263 684,4
Жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
15 063,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
3 635,4
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
3 045,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
4 376,0
Техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар Тізбесін кеңейтуге
1 881,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
7 778,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
144 591,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
52 248,0
NEET санатындағы жастарға және табысы аз көпбалалы отбасы мүшелеріне, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін мемлекеттік гранттар ұсынуға
20 200,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен жастарға, табысы аз және көпбалалы отбасы мүшелеріне, еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін мемлекеттік гранттар ұсынуға

492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
0,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-27 935,6
VI. Финансирование дефицита (использование профицита бюджета)
27 935,6
Поступление займов
18 938,0
7
Поступление займов
18 938,0
01
Внутренние государственные займы
18 938,0
2
Договоры займа
18 938,0
16
Погашение займов
10 224,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10 224,0
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
10 224,0
022
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
0,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
19 221,6
01
Остатки бюджетных средств
19 221,6
1
Свободные остатки бюджетных средств
19 221,6
Приложение 2
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 14 октября 2019 года
№ 6С-43/2-19
Приложение 4
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 24 декабря 2018 года
№ 6С-34/3-18
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2019 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
Всего
1 216 783,0
Целевые текущие трансферты
1 197 845,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
263 684,4
На частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
15 063,0
На оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям оказывающим содействие в переселении
3 635,4
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3 045,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
4 376,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1 881,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
7 778,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
144 591,0
На выплату государственной адресной социальной помощи за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
52 248,0
На предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
20 200,0
На предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей для молодежи, членам малообеспеченных и многодетных семей, трудоспособным инвалидам за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

2 525,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
6 504,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1 838,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
845 817,9
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
315 641,0
Ерейментау қаласындағы №1 орта мектебінің ғимаратын күрделі жөндеу
99 800,0
"Ақмырза орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің шатырын күрделі жөндеу
35 980,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
393 528,9
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
868,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
1 362,3
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
472,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
890,3
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7 496,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
4 387,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
3 109,0
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
18 227,7
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
12 508,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
5 719,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5 184,7
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
737,2
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
4 447,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

2 525,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
6 504,0
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 838,0
Отдел образования района (города областного значения)
845 817,9
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
315 641,0
Капитальный ремонт здания средней школы №1 города Ерейментау
99 800,0
Капитальный ремонт кровли здания коммунального государственного учреждения "Акмырзинская средняя школа"
35 980,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
393 528,9
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
868,0
Аппарат маслихата района (города областного значения)
1 362,3
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
472,0
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
890,3
Аппарат акима района (города областного значения)
7 496,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4 387,0
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
3 109,0
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
18 227,7
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
12 508,0
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
5 719,7
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5 184,7
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
737,2
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
4 447,5
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

928 152,9
Нысаналы ағымдағы трансферттер
561 030,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
110 171,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
98 371,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
11 800,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
134 590,0
Мектепке дейінгі ұйымдарда мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
85 050,0
Мектептерде IT-сыныптарын ашуға
4 503,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
13 990,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
18 808,0
Мектептер үшін оқулықтар сатып алу және жеткізу
10 939,0
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" Бағдарламасын енгізуге
1 300,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
292 412,9
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
50 423,5
Ерейментау қаласының көше-жол желісін орташа жөндеу
231 588,8
Ерейментау қаласын абаттандыру
10 400,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22 257,0
Көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардың балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
1 958,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
11 648,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарын өтеу бойынша демеу-қаржылау үшін
5 480,0
Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылуының 30-жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге
2 121,0
Жұмыспен қамтудың жекеше агенттіктері арқылы жұмысқа орналасуға
1 050,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 600,0
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
1 600,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
367 122,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
367 122,0
Ерейментау ауданының Сілеті ауылында таратушы су құбыры желілерін қайта жаңартуға жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу

928 152,9
Целевые текущие трансферты
561 030,9
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
110 171,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
98 371,0
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
11 800,0
Отдел образования района (города областного значения)
134 590,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
85 050,0
На открытие IT-классов в школах
4 503,0
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
13 990,0
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
18 808,0
На приобретение и доставку учебников для школ
10 939,0
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
1 300,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
292 412,9
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
50 423,5
Средний ремонт улично-дорожной сети города Ерейментау
231 588,8
Благоустройство города Ерейментау
10 400,6
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22 257,0
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
1 958,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
11 648,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
5 480,0
На выплату единовременной материальной помощи к 30-летию вывода Советских войск из Афганистана
2 121,0
На трудоустройство через частные агентства занятости
1 050,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 600,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
1 600,0
Целевые трансферты на развитие
367 122,0
Отдел строительства района (города областного значения)
367 122,0
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию разводящих водопроводных сетей в селе Селетинское Ерейментауского района

11 926,0
Ерейментау ауданының Ақмырза ауылында таратушы сумен жабықтау желілерін қайта жаңартуға жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
18 074,0
Ерейментау ауданы Ерейментау қаласында бассейіні бар дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
322 122,0
Ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтіп, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу, магистральды желілерге қайта қосу арқылы Ерейментау қаласының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту. 2 кезек

11 926,0
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию разводящих сетей водоснабжения в селе Акмырза Ерейментауского района
18 074,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса с бассейном в городе Ерейментау Ерейментауского района
322 122,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция системы водоснабжения города Ерейментау с переподключением к магистральным сетям. 2 очередь