Ерейментау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-34/3-18 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 қарашадағы № 6С-44/2-19 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 желтоқсанда № 7542 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-34/3-18 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7024 болып тіркелген, 2019 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019–2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 243 625,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 006 127,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 105,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 567,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4 203 825,6 мың теңге;
2) шығындар – 5 258 177,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8 714,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 18 938,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 223,6 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 4 670,2 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 4 670,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 27 936,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 27 936,0 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте 10 223,6 мың теңге сомасында мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін бюджеттік кредиттер бойынша жоғары тұрған бюджетке негізгі борышын өтеу қарастырылғаны есепке алынсын.";
7-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2019 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының қоры 12 009,4 мың теңге соммасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
А.Сырымбетов
Ерейментау аудандық мәслихатының
хатшысы
Қ.Махметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ерейментау ауданының әкімдігі
Ерейментау аудандық мәслихатының
2019 жылғы 26 қарашадағы
№ 6С-44/2-19 шешіміне
1-қосымша
Ерейментау аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-34/3-18 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санат
Сома
мың теңге
Сынып
Сыныпша
Атауы
1
2
3
4
5
1. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 6С-34/3-18 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 26 ноября 2019 года № 6С-44/2-19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 декабря 2019 года № 7542
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 6С-34/3-18 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7024, опубликовано 14 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 243 625,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 006 127,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 105,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 567,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 203 825,6 тысяч тенге;
2) затраты – 5 258 177,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 714,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 18 938,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 223,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4 670,2 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 4 670,2 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -27 936,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 27 936,0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено погашение основного долга перед вышестоящим бюджетом по бюджетным кредитам для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 10 223,6 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 12 009,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного маслихата
А.Сырымбетов
Секретарь
Ерейментауского районного маслихата
К.Махметов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Ерейментауского района
Приложение 1 к решению
Ерейментауского районного
маслихата от 26 ноября
2019 года № 6С-44/2-19
Приложение 1 к решению
Ерейментауского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 6С-34/3-18
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

5 258 177,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
292 465,3
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
21 014,3
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
20 269,3
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
745,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
92 920,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
92 920,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
117 625,7
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
117 625,7
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
45 947,8
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 907,8
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 004,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
236,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
0,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 600,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
4 200,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
14 957,5
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 957,5
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
02
Қорғаныс
6 222,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 222,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4 531,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
921,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
770,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
975,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
975,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету

5 258 177,0
01
Государственные услуги общего характера
292 465,3
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
21 014,3
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
20 269,3
003
Капитальные расходы государственного органа
745,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
92 920,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
92 920,0
003
Капитальные расходы государственного органа
0,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
117 625,7
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
117 625,7
022
Капитальные расходы государственного органа
0,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
45 947,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
38 907,8
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 004,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
236,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
0,0
015
Капитальные расходы государственного органа
1 600,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
4 200,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
14 957,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
14 957,5
013
Капитальные расходы государственного органа
0,0
02
Оборона
6 222,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 222,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4 531,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
921,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
770,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
975,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
975,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

975,0
04
Білім беру
3 250 854,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10 492,8
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
10 492,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 169 569,2
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 753,0
003
Жалпы білім беру
2 350 916,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
0,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
46 985,0
006
Балаларға қосымша білім беру
73 465,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
0,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
227 645,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
23 376,2
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
253,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
293 396,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
136 780,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
70 792,4
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
70 792,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
425 341,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
421 447,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 248,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
83 792,9
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
210 439,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
318,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29 159,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
583,1
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
949,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
20 971,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

975,0
04
Образование
3 250 854,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10 492,8
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
10 492,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 169 569,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16 753,0
003
Общеобразовательное обучение
2 350 916,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
0,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
46 985,0
006
Дополнительное образование для детей
73 465,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
0,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
227 645,0
012
Капитальные расходы государственного органа
0,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
23 376,2
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
253,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
293 396,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
136 780,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
70 792,4
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
70 792,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
425 341,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
421 447,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33 248,0
002
Программа занятости
83 792,9
005
Государственная адресная социальная помощь
210 439,0
006
Оказание жилищной помощи
318,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29 159,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
583,1
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
949,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20 971,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

130 468,8
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 346,8
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2 200,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 174,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
0,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
98 371,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 577,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
11 800,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16 025,9
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
8 122,4
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 122,4
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
0,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7 903,5
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 903,5
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
12
Көлік және коммуникация
239 013,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5 225,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5 225,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
233 788,8
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 200,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
231 588,8
13
Басқалар
42 041,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24 011,7
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
12 009,4
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 434,2
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

130 468,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14 346,8
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
0,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
2 200,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2 174,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
0,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
98 371,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 577,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
11 800,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16 025,9
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
8 122,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
8 122,4
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
0,0
004
Капитальные расходы государственного органа
0,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7 903,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
7 903,5
017
Капитальные расходы государственного органа
0,0
12
Транспорт и коммуникации
239 013,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 225,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
5 225,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
233 788,8
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
2 200,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
231 588,8
13
Прочие
42 041,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24 011,7
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
12 009,4
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
7 434,2
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих

10 223,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10 223,6
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
10 223,6
022
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
0,0
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
19 221,6
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
19 221,6
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
19 221,6
Ерейментау аудандық мәслихатының
2019 жылғы 26 қарашадағы
№ 6С-44/2-19 шешіміне
2-қосымша
Ерейментау аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-34/3-18 шешіміне
4-қосымша
2019 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома
мың теңге
Барлығы
1 230 174,0
Нысаналы ағымдағы трансферттер
1 211 236,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
277 075,4
Жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
15 063,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
3 635,4
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
3 045,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
4 376,0
Техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар Тізбесін кеңейтуге
1 881,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
7 778,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
157 982,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
52 248,0
NEET санатындағы жастарға және табысы аз көпбалалы отбасы мүшелеріне, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін мемлекеттік гранттар ұсынуға
20 200,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен жастарға, табысы аз және көпбалалы отбасы мүшелеріне, еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін мемлекеттік гранттар ұсынуға
2 525,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
6 504,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1 838,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
845 817,9
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға

10 223,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10 223,6
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
10 223,6
022
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
0,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
19 221,6
01
Остатки бюджетных средств
19 221,6
1
Свободные остатки бюджетных средств
19 221,6
Приложение 2 к решению
Ерейментауского районного
маслихата от 26 ноября
2019 года № 6С-44/2-19
Приложение 4 к решению
Ерейментауского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 6С-34/3-18
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2019 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
Всего
1 230 174,0
Целевые текущие трансферты
1 211 236,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
277 075,4
На частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
15 063,0
На оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям оказывающим содействие в переселении
3 635,4
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3 045,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
4 376,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1 881,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
7 778,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
157 982,0
На выплату государственной адресной социальной помощи за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
52 248,0
На предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
20 200,0
На предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей для молодежи, членам малообеспеченных и многодетных семей, трудоспособным инвалидам за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
2 525,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
6 504,0
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 838,0
Отдел образования района (города областного значения)
845 817,9
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования

493,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
940,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
313,7
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
626,3
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
0,0
Бюджеттік кредиттер
18 938,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
18 938,0
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
18 938,0
Ерейментау аудандық мәслихатының
2019 жылғы 26 қарашадағы № 6С-44/2-19
шешіміне 3-қосымша
Ерейментау аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-34/3-18 шешіміне
5-қосымша
Аудандық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне 2019 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
Барлығы

493,0
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
940,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
313,7
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
626,3
Целевые трансферты на развитие
0,0
Бюджетные кредиты
18 938,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
18 938,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
18 938,0
Приложение 3 к решению
Ерейментауского районного
маслихата от 26 ноября
2019 года № 6С-44/2-19
Приложение 5 к решению
Ерейментауского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 6С-34/3-18
Целевые трансферты из областного бюджета администраторам районных бюджетных программ на 2019 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
Всего

798 997,3
Нысаналы ағымдағы трансферттер
611 875,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
110 171,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
98 371,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
11 800,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
135 511,9
Мектепке дейінгі ұйымдарда мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
85 050,0
Мектептерде IT-сыныптарын ашуға
4 503,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
13 990,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
18 808,0
Мектептер үшін оқулықтар сатып алу және жеткізу
11 058,9
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" Бағдарламасын енгізуге
2 102,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
292 412,9
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
50 423,5
Ерейментау қаласының көше-жол желісін орташа жөндеу
231 588,8
Ерейментау қаласын абаттандыру
10 400,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22 179,5
Көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардың балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
1 958,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
11 938,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарын өтеу бойынша демеу-қаржылау үшін
5 480,0
Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылуының 30-жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге
2 121,0
Жұмыспен қамтудың жекеше агенттіктері арқылы жұмысқа орналасуға
682,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 600,0
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
1 600,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
50 000,0
Ғимарат сатып алуға
50 000,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
187 122,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
187 122,0
Ерейментау ауданының Сілеті ауылында таратушы су құбыры желілерін қайта жаңартуға жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
11 926,0
Ерейментау ауданының Ақмырза ауылында таратушы сумен жабықтау желілерін қайта жаңартуға жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
18 074,0
Ерейментау ауданы Ерейментау қаласында бассейіні бар дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
142 122,0
Ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтіп, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу, магистральды желілерге қайта қосу арқылы Ерейментау қаласының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту. 2 кезек

798 997,3
Целевые текущие трансферты
611 875,3
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
110 171,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
98 371,0
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
11 800,0
Отдел образования района (города областного значения)
135 511,9
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
85 050,0
На открытие IT-классов в школах
4 503,0
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
13 990,0
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
18 808,0
На приобретение и доставку учебников для школ
11 058,9
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
2 102,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
292 412,9
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
50 423,5
Средний ремонт улично-дорожной сети города Ерейментау
231 588,8
Благоустройство города Ерейментау
10 400,6
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22 179,5
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
1 958,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
11 938,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
5 480,0
На выплату единовременной материальной помощи к 30-летию вывода Советских войск из Афганистана
2 121,0
На трудоустройство через частные агентства занятости
682,5
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 600,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
1 600,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
50 000,0
На приобретение здания
50 000,0
Целевые трансферты на развитие
187 122,0
Отдел строительства района (города областного значения)
187 122,0
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию разводящих водопроводных сетей в селе Селетинское Ерейментауского района
11 926,0
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию разводящих сетей водоснабжения в селе Акмырза Ерейментауского района
18 074,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса с бассейном в городе Ерейментау Ерейментауского района
142 122,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция системы водоснабжения города Ерейментау с переподключением к магистральным сетям. 2 очередь