Біржан сал ауданы мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № С-34/2 "2019-2021 жылдарға арналған Степняк қаласының және Макинка ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № С-38/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 сәуірде № 7156 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2019 - 2021 жылдарға арналған Степняк қаласының және Макинка ауылдық округінің бюджеттері туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № С-34/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7025 тіркелген, 2019 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019 - 2021 жылдарға арналған Степняк қаласының және Макинка ауылдық округінің бюджеттері бекітілсін, оның ішінде:
Степняк қаласы бойынша осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 60 393,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 319 мың теңге;
салықтан тыс түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсуі – 45 074,8 мың теңге;
2) шығындар – 61 587,1 мың теңге;
3) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профицит) – 1 193,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 1 193,3 мың теңге.
Макинка ауылдық округі бойынша осы шешімнің 4, 5 және 6- қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 36 530 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 406 мың теңге;
салықтан тыс түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсуі – 31 124 мың теңге;
2) шығындар – 36 530 мың теңге;
3) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профицит) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 0 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Биржан сал от 25 декабря 2018 года № С-34/2 "О бюджетах города Степняка и Макинского сельского округа на 2019 -2021 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 26 апреля 2019 года № С-38/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 апреля 2019 года № 7156
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О бюджетах города Степняка и Макинского сельского округа на 2019 - 2021 годы" от 25 декабря 2018 года № С-34/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7025, опубликовано 11 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты города Степняка и Макинского сельского округа на 2019 – 2021 годы, в том числе:
по городу Степняк согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 393,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 319 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45 074,8 тысяч тенге;
2) затраты – 61 587,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1 193,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 193,3 тысяч тенге.
по Макинскому сельскому округу согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 530 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 406 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 124 тысяч тенге;
2) затраты – 36 530 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";

келесі мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2019 жылға арналған Степняк қаласының және Макинка ауылдық округінің бюджеттің шығыстарының құрамында 7-қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін.";
келесі мазмұндағы 3-2 тармақпен толықтырылсын:
"3-2. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте 2019 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 1 193,3 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес, көрсетілген шешім 7-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Г.Куртабиева
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Шәуенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы
Біржан сал ауданының әкімі
Біржан сал ауданы мәслихатының

дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в составе расходов бюджета города Степняка и Макинского сельского округа на 2019 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 7.";
дополнить пунктом 3-2 следующего содержания:
"3-2. Учесть, что в бюджете города Степняка на 2019 год, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2019 года, в сумме 1 193,3 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 7 согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Г.Куртабиева
Секретарь районного
маслихата
С.Шауенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким района Биржан сал
Акмолинской области
Приложение 1
к решению маслихата
района Биржан сал

1542
Степняк қаласындағы Симов Гирей, Сәкен Сейфуллин, Жақан Сыздықов көшелеріндегі жарықтандыру құрылғысына
5847,5
Степняк қаласындағы Кенесары көшесіндегі жарықтандыру құрылғысына
5394,5
Степняк қаласындағы Первомайская көшесіндегі жарықтандыру құрылғысына
2850,8
Степняк қаласындағы Шокан Уәлиханов көшесіндегі жарықтандыру құрылғысына
1500
Біржан сал ақын-импровизатордың зират аумағын абаттандыру үшін
7000
Макинка ауылдық округі әкімінің аппараты
1653
Ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1653

1542
На устройство освещения по улицам Симов Гирея, Сакена Сейфуллина, Жакана Сыздыкова города Степняка
5847,5
На устройство освещения по улице Кенесары города Степняка
5394,5
На устройство освещения по улице Первомайская города Степняка
2850,8
На устройство освещения по улице Шокана Уалиханова города Степняка
1500
На благоустройство территории могилы акына-импровизатора Биржан сал
7000
Аппарат акима Макинского сельского округа
1653
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
1653