Біржан сал ауданы мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № С-34/2 "2019 - 2021 жылдарға арналған Степняк қаласының және Макинка ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2019 жылғы 12 қарашадағы № С-43/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 қарашада № 7473 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2019 - 2021 жылдарға арналған Степняк қаласының және Макинка ауылдық округінің бюджеттері туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № С-34/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7025 тіркелген, 2019 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019 - 2021 жылдарға арналған Степняк қаласының және Макинка ауылдық округінің бюджеттері бекітілсін, оның ішінде:
Степняк қаласы бойынша осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 54 577,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 319 мың теңге;
салықтан тыс түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсуі – 39 258,1 мың теңге;
2) шығындар – 55 770,4 мың теңге;
3) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профицит) – - 1 193,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 1 193,3 мың теңге.
Макинка ауылдық округі бойынша осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 45 515,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 406 мың теңге;
салықтан тыс түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсуі – 40 109,3 мың теңге;
2) шығындар – 45 515,3 мың теңге;
3) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профицит) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Биржан сал от 25 декабря 2018 года № С-34/2 "О бюджетах города Степняка и Макинского сельского округа на 2019 – 2021 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 12 ноября 2019 года № С-43/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 ноября 2019 года № 7473
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О бюджетах города Степняка и Макинского сельского округа на 2019 - 2021 годы" от 25 декабря 2018 года № С-34/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7025, опубликовано 11 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты города Степняка и Макинского сельского округа на 2019 – 2021 годы, в том числе:
по городу Степняк согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 577,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 319 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 258,1 тысяч тенге;
2) затраты – 55 770,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 193,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 193,3 тысяч тенге.
по Макинскому сельскому округу согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 515,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 406 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40 109,3 тысяч тенге;
2) затраты – 45 515,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ С-34/2 шешіміне
7-қосымша
2019 жылға аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
28956,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
28956,4
оның ішінде:
Степняк қаласы әкімінің аппаратына
18318,1
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2097
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
911,3
Бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңнын енгізуге
300
Степняк қаласындағы Симов Гирей, Сәкен Сейфуллин, Жақан Сыздықов көшелеріндегі жарықтандыру құрылғысына
5200
Степняк қаласындағы Кенесары көшесіндегі жарықтандыру құрылғысына
4800
Степняк қаласындағы Первомайская көшесіндегі жарықтандыру құрылғысына
2540
Степняк қаласындағы Шокан Уәлиханов көшесіндегі жарықтандыру құрылғысына
1330
Степняк қаласындағы Біржан сал көшесіндегі темір-бетон еуроқаршау дайындау және орнатуға
991
Степняк қаласын сәндік-көркем безендіруге
148,8
Макинка ауылдық округі әкімінің аппараты
10638,3
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2438
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1074
Бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңнын енгізуге
410
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға
6562,3
Материалды-техникалық базасын нығайтуға
154

от 25 декабря 2018 года
№ С-34/2
Целевые трансферты из районного бюджета на 2019 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
28956,4
Целевые текущие трансферты
28956,4
в том числе:
Аппарат акима города Степняка
18318,1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2097
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
911,3
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
300
На устройство освещения по улицам Симов Гирея, Сакена Сейфуллина, Жакана Сыздыкова города Степняка
5200
На устройство освещения по улице Кенесары города Степняка
4800
На устройство освещения по улице Первомайская города Степняка
2540
На устройство освещения по улице Шокана Уалиханова города Степняка
1330
На изготовление и установку железно-бетонного еврозабора по улице Биржан сал города Степняка
991
На декоративно-художественное оформление города Степняка
148,8
Аппарат акима Макинского сельского округа
10638,3
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2438
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1074
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
410
На организацию водоснабжения населенных пунктов
6562,3
На укрепление материально-технической базы
154