Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 18 қарашадағы № а-11/297 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 қарашада № 7496 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексіне сәйкес, Біржан сал ауданының әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, талшықты-оптикалық байланыс желісін жобалау, жүргізу және пайдалану үшін Біржан сал ауданы Ақсу, Аңғал батыр, Донской, Үлгі ауылдық округтерінің әкімшілік шекараларында орналасқан жалпы алаңы 21,043 гектар "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына жер учаскелерін алып қоймастан үш (3) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата района Биржан сал Акмолинской области от 18 ноября 2019 года № а-11/297. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 ноября 2019 года № 7496
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, акимат района Биржан сал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком на три (3) года без изъятия земельных участков акционерному обществу "Казахтелеком" общей площадью 21,043 гектар, расположенных в административных границах Аксуского, Ангалбатырского, Донского, Ульгинского сельских округов района Биржан сал, для проектирования, прокладки и эксплуатации волоконно–оптической линии связи, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Талшықты-оптикалық байланыс желісін жобалау, жүргізу және пайдалану мақсатында жер учаскесін пайдаланған кезде "Қазақтелеком" акционерлік қоғамы Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын сақтасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары К.Д.Шәймерденовке жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Нугманов
Біржан сал ауданы әкімдігінің

2. Акционерному обществу "Казахтелеком" соблюдать требования законодательства Республики Казахстан при использовании земельного участка в целях проектирования, прокладки и эксплуатации волоконно–оптической линии связи.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Шаймерденова К.Д.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Е.Нугманов
Приложение
к постановлению акимата
района Биржан сал