Біржан сал ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерiн бекіту туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 қарашадағы № а-12/310 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 қарашада № 7518 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 529-бабының 6-тармағына сәйкес, Біржан сал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес Біржан сал ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары К.Д. Шәймерденовке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Нугманов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитетінің
Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Біржан сал ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесі
Біржан сал ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "27" қарашадағы
№ а-12/310 қаулысына
1-қосымша
Біржан сал ауданының Степняк қаласында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
р/н
Біржан сал ауданының Степняк қаласында салық салу объектісінің орналасуы
Аймаққа бөлу коэффициенттері
1
Сәкен Сейфуллин, Еркеш Ибрагимов, Симов Гирей, Мағжан Жұмабаев, Алпысбай Жақыпов, Есмағанбет Исмаилов, Қабдолла Көшербаев, Біржан сал көшелері.
2,1
2
Тұрар Рысқұлов, Мәлік Габдуллин, Сатан Нұрмағанов, Амангелді, Жақан Сыздықов, Әбсалям қажы, Василий Чапаев, Абылай хан көшелері.
2,0
3
Ахат Атнашев, Қасым Антаев, Шаймерден Қосшығұлов, Николай Некрасов, Әбілқайыр Досов, Кенесары Қасымов, Омигов, Наурызбай батыр, Михаил Буденный, Николай Дрыгач, Николай Моисеенко, Жангелдин көшелері.
2,0
4
Первомайская, Абай Құнанбаев, Рамазан Елебаев көшелері.
2,1
5
Сейітбаттал Мустафин, Мәншүк Мәметова көшелері.
2,0
6
Луговая, Пушкина, Кзылтуйская көшелері.
2,1
Біржан сал ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "27" қарашадағы
№ а-12/310 қаулысына
2-қосымша
Біржан сал ауданының ауылдық елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах района Биржан сал
Постановление акимата района Биржан сал Акмолинской области от 27 ноября 2019 года № а-12/310. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 ноября 2019 года № 7518.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", акимат района Биржан сал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах района Биржан сал, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Шаймерденова К.Д.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Аким района Е.Нугманов
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственного
учреждения "Управление государственных
доходов по району Биржан сал
Департамента государственных доходов
по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Приложение 1
к постановлению акимата
района Биржан сал
от "27" ноября 2019 года
№ а-12/310
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в городе Степняке района Биржан сал
№ п/п
Месторасположение объекта налогообложения в городе Степняке района Биржан сал
Коэффициенты зонирования
1
Улицы Сакена Сейфуллина, Еркеша Ибрагимова, Симов Гирея, Магжана Жумабаева, Алпысбая Жакупова, Есмаганбета Исмаилова, Кабдоллы Кошербаева, Биржан сал.
2,1
2
Улицы Турара Рыскулова, Малика Габдуллина, Сатана Нурмаганова, Амангельдинская, Жакана Сыздыкова, Абсалям кажы, Василия Чапаева, Абылай хана.
2,0
3
Улицы Ахата Атнашева, Касыма Антаева, Шаймердена Косшыгулова, Николая Некрасова, Абулхаира Досова, Кенесары Касымова, Омигова, Наурызбай батыра, Михаила Буденного, Николая Дрыгача, Николая Моисеенко, Жангельдинская.
2,0
4
Улицы Первомайская, Абая Кунанбаева, Рамазана Елебаева.
2,1
5
Улица Сейтбаттала Мустафина, Маншук Маметовой.
2,0
6
Улицы Луговая, Пушкина, Кзылтуйская.
2,1
Приложение 2
к постановлению акимата
района Биржан сал
от "27" ноября 2019 года
№ а-12/310
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в сельских населенных пунктах района Биржан сал