Есіл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 41/2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 наурыздағы № 47/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 наурызда № 7105 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104 бабының 5 тармағына, 106 бабының 4 тармағына, 111 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 41/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6994 тіркелген, 2019 жылғы 4 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4445145 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 779940 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 13223 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 21691 мың теңге;
трансферттер түсімі 3630291 мың теңге;
2) шығындар 4489405,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу (-11835) мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер 3788 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 15623 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-32425,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 32425,8 мың теңге."
келесі мазмұндағы 7-1 тармақпен толықтырылсын:
"7-1. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында Есіл қаласының, Красивинский ауылдық округінің бюджеттеріне республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер 12 қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің көрсетiлген сомаларын бөлу Есіл ауданы әкiмдiгiнің қаулысымен белгіленеді.";
көрсетілген шешімнің 1, 6, 8, 11 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес, көрсетілген шешімнің 12 қосымшасымен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Есильского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 41/2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 19 марта 2019 года № 47/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 марта 2019 года № 7105
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 41/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6994, опубликовано 4 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 4445145 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 779940 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 13223 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 21691 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов 3630291 тысяча тенге;
2) затраты 4489405,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование (-11835) тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 3788 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 15623 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (- 32425,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 32425,8 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2019 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета бюджетам города Есиль, Красивинского сельского округа согласно приложению 12.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата Есильского района.";
приложения 1, 6, 8, 11 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению;
дополнить приложением 12 к указанному решению согласно приложению 5 к настоящему решению.