Есіл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 ақпандағы № 45/2 "Есіл ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қазандағы № 57/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 қазанда № 7410 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 8С-13/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 28.12.2023 № 8С-13/4 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "Есіл ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2019 жылгы 19 ақпандағы № 45/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7072 тіркелген, 2019 жылғы 28 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Есіл ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
11 тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"4) уәкілетті ұйымның тізімінің негізінде өтініш бермей:
бірге тұратын төрт және одан да көп кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы отбасыларға қалалық және аудан ішіндегі жолаушылар көлігі бағыттарында жүру ақысын өтеу үшін, жол жүруді растайтын құжаттарды ұсынған кезде – 100 пайыз мөлшерінде;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызмет ақысын және телефон байланысы қызметінің абоненттік ақысын төлеу, өтініш беруші ұсынған түбіртек көшірмелеріне сәйкес, алушылардың жеке шоттарына аудару жолымен – ай сайын 100 пайыз мөлшерінде.
Ұлы Отан соғысының қатысушысы пайдаланып жүрген жеңілдіктер, оның пайдалану мерзімі кезеңі ішінде онымен бірге тұратын және тіркелген отбасы мүшелеріне де әлеуметтік көмек көрсетіледі.".

О внесении изменения в решение Есильского районного маслихата от 19 февраля 2019 года № 45/2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Есильского района"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 4 октября 2019 года № 57/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 октября 2019 года № 7410. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 28 декабря 2023 года № 8С-13/4
Сноска. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 28.12.2023 № 8С-13/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Есильского района" от 19 февраля 2019 года № 45/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7072, опубликовано 28 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Есильского района, утвержденных указанным решением:
подпункт 4) пункта 11 изложить в новой редакции:
"4) без подачи заявления на основании списков уполномоченной организации:
многодетным семьям, имеющих четырех и более совместно проживающих несовершеннолетних детей, для возмещения оплаты за проезд на маршрутах городского и внутрирайонного пассажирского транспорта при предоставлении документов, подтверждающих проезд - в размере 100 процентов;
участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за оплату коммунальных услуг и абонентской платы за услуги телефонной связи, путем перечисления на лицевые счета получателей, согласно предоставленным копиям квитанций заявителем - в размере 100 процентов ежемесячно.
Социальная помощь предоставляется и на совместно проживающих и прописанных с ними членов семьи, на которых льготы распространяются до тех пор, пока ими пользуется участник Великой Отечественной войны.".

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының
төрағасы
А.Господарь
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Ағымбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының әкімдігі

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
сессии районного маслихата
А.Господарь
Секретарь
районного маслихата
С.Агымбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Есильского района