Есіл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 42/2 "2019-2021 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красивинский ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 қарашадағы № 59/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 желтоқсанда № 7544 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 111 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красивинский ауылдық округінің бюджеттері туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 42/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7020 тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Есіл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 110360,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 69811 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 189 мың теңге;
трансферттер түсімі 40360,8 мың теңге;
2) шығындар 117990,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-7629,7) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7629,7 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2019 жылға арналған Есіл қаласының бюджетінде, Есіл ауданының Есіл қаласын аббаттандыруға аудандық бюджеттен 4 қосымшаға сәйкес 37730,8 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
2-1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2-1. 2019 жылға арналған Есіл қаласының бюджетінде, ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге 882 мың теңге сомасында, мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге 1448 мың теңге сомасындареспубликалық бюджеттен 8 қосымшаға сәйкес ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";

О внесении изменений и дополнений в решение Есильского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 42/2 "О бюджетах города Есиль, Красивинского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 26 ноября 2019 года № 59/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 декабря 2019 года № 7544
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О бюджетах города Есиль, Красивинского сельского округа на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 42/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7020, опубликовано 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Есиль на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 110360,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 69811 тысяч тенге;
неналоговые поступления 189 тысяч тенге;
поступления трансфертов 40360,8 тысяч тенге;
2) затраты 117990,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-7629,7) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7629,7 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что в бюджете города Есиль на 2019 год из районного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты на благоустройство города Есиль Есильского района в сумме 37730,8 тысяч тенге согласно приложению 4.";
пункт 2-1 изложить в новой редакции:
"2-1. Учесть, что в бюджете города Есиль на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы в сумме 882 тысячи тенге, на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих в сумме 1448 тысяч тенге согласно приложению 8.";

келесі мазмұндағы 2-2 тармағымен толықтырылсын:
"2-2. 2019 жылға арналған Есіл қаласының бюджетінде, бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңнын енгізуге 300 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен 10 қосымшаға сәйкес ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Красивинский ауылдық округінің бюджеті тиісінше 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 21839 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3200 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 600 мың теңге;
трансферттер түсімі 18039 мың теңге;
2) шығындар 22619 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-780) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 780 мың теңге.";
4-1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4-1. 2019 жылға арналған Красивинский ауылдық округінің бюджетінде, ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге 1919 мың теңге сомасында, мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге 1256 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен 9 қосымшаға сәйкес ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
келесі мазмұндағы 4-2 тармағымен толықтырылсын:
"4-2. 2019 жылға арналған Красивинский ауылдық округінің бюджетінде, бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңнын енгізуге 300 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен 11 қосымшаға сәйкес ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 8, 9 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 6, 7 қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешім 10, 11 қосымшаларымен толықтырылсын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Господарь
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Ағымбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының әкімдігі
Есіл аудандық мәслихатының
2019 жылғы 26 қарашадағы
№ 59/2 шешіміне
1 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 42/2 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атаулар
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

дополнить пунктом 2-2 следующего содержания:
"2-2. Учесть, что в бюджете города Есиль на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета в сумме 300 тысяч тенге согласно приложению 10.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Красивинского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 5, 6 и 7 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 21839 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3200 тысяч тенге;
неналоговые поступления 600 тысяч тенге;
поступления трансфертов 18039 тысяч тенге;
2) затраты 22619 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-780) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 780 тысяч тенге.";
пункт 4-1 изложить в новой редакции:
"4-1. Учесть, что в бюджете Красивинского сельского округа на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы в сумме 1919 тысяч тенге, на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих в сумме 1256 тысяч тенге согласно приложению 9.";
дополнить пунктом 4-2 следующего содержания:
"4-2. Учесть, что в бюджете Красивинского сельского округа на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета в сумме 300 тысяч тенге согласно приложению 11.";
приложения 1, 4, 5, 8, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложениями 10, 11 согласно приложениям 6, 7 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Господарь
Секретарь районного
маслихата
С.Агымбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Есильского района
Приложение 1 к решению
Есильского районного
маслихата от 26 ноября
2019 года № 59/2
Приложение 1 к решению
Есильского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 42/2
Бюджет города на 2019 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

882
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын
1 448
Есіл аудандық мәслихатының
2019 жылғы 26 қарашадағы
№ 59/2 шешіміне
5 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 42/2 шешіміне
9 қосымша
2019 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
3 175
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3 175
оның iшiнде:
Есіл ауданы Красивинский ауылдық округінің әкімінің аппараты
3 175
Ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекеленген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 919
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын
1 256
Есіл аудандық мәслихатының
2019 жылғы 26 қарашадағы
№ 59/2 шешіміне
6 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 42/2 шешіміне
10 қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
300
Ағымдағы нысаналы трансферттер
300
оның iшiнде:
Есіл ауданы Есіл қаласы әкімінің аппараты
300
Бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңнын енгізуге берілген
300
Есіл аудандық мәслихатының
2019 жылғы 26 қарашадағы
№ 59/2 шешіміне
7 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 42/2 шешіміне
11 қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
300
Ағымдағы нысаналы трансферттер
300
оның iшiнде:
Есіл ауданы Красивинский ауылдық округінің әкімінің аппараты
300
Бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңнын енгізуге берілген
300

882
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 448
Приложение 5 к решению
Есильского районного
маслихата от 26 ноября
2019 года № 59/2
Приложение 9 к решению
Есильского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 42/2
Целевые трансферты из республиканского бюджета на 2019 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
3 175
Целевые текущие трансферты
3 175
в том числе:
Аппарат акима Красивинского сельского округа Есильского района
3 175
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
1 919
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 256
Приложение 6 к решению
Есильского районного
маслихата от 26 ноября
2019 года № 59/2
Приложение 10 к решению
Есильского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 42/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2019 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
300
Целевые текущие трансферты
300
в том числе:
Аппарат акима города Есиль Есильского района
300
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
300
Приложение 7 к решению
Есильского районного
маслихата от 26 ноября
2019 года № 59/2
Приложение 11 к решению
Есильского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 42/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2019 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
300
Целевые текущие трансферты
300
в том числе:
Аппарат акима Красивинского сельского округа Есильского района
300
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
300