2020-2022 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 63/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қаңтарда № 7656 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Есіл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 58834 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 58792 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 42 мың теңге;
2) шығындар 66906,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-8072,5) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8072,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 17.03.2020 № 67/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020-2022 жылдарға арналған Ақсай ауылының бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 13193,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 686 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 277,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 12230 мың теңге;
2) шығындар 13193,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 17.03.2020 № 67/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2020-2022 жылдарға арналған Бұзылық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15448,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 868 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 853,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13727 мың теңге;
2) шығындар 15448,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 17.03.2020 № 67/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 17.11.2020 № 79/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2020-2022 годы
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2019 года № 63/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 января 2020 года № 7656.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Есиль на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 58834 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 58792 тысячи тенге;
неналоговые поступления 42 тысячи тенге;
2) затраты 66906,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-8072,5) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8072,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17.03.2020 № 67/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет села Аксай на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 13193,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 686 тысяч тенге;
неналоговые поступления 277,2 тысячи тенге;
поступления трансфертов 12230 тысяч тенге;
2) затраты 13193,2 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17.03.2020 № 67/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет Бузулукского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15448,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 868 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 853,3 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 13727 тысяч тенге;
2) затраты 15448,3 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17.03.2020 № 67/3 (вводится в действие с 01.01.2020); от 17.11.2020 № 79/3 (вводится в действие с 01.01.2020).

4. 2020-2022 жылдарға арналған Двуречный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21422,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 492 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3336,9 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 17594 мың теңге;
2) шығындар – 21422,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 17.03.2020 № 67/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.09.2020 № 76/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5. 2020-2022 жылдарға арналған Жаныспай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 18580,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 458 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 6451,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 11671 мың теңге;
2) шығындар 18580,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 17.03.2020 № 67/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2020-2022 жылдарға арналған Заречный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 16456,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1523 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1940,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 12993 мың теңге;
2) шығындар 16456,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 17.03.2020 № 67/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2020-2022 жылдарға арналған Знаменка ауылының бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11829,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 169 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1571,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10089 мың теңге;
2) шығындар 11829,8 мың теңге;

4. Утвердить бюджет Двуреченского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 21422,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 492 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 3336,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17594 тысячи тенге;
2) затраты – 21422,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17.03.2020 № 67/3 (вводится в действие с 01.01.2020); от 18.09.2020 № 76/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить бюджет Жаныспайского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 18580,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 458 тысяч тенге;
неналоговые поступления 6451,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов 11671 тысяча тенге;
2) затраты 18580,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17.03.2020 № 67/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Утвердить бюджет Зареченского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 16456,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1523 тысячи тенге;
неналоговые поступления 1940,4 тысячи тенге;
поступления трансфертов 12993 тысячи тенге;
2) затраты 16456,4 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17.03.2020 № 67/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Утвердить бюджет села Знаменка на 2020-2022 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 11829,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 169 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1571,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10089 тысяч тенге;
2) затраты 11829,8 тысяч тенге;

3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 17.03.2020 № 67/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 17.11.2020 № 79/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
8. 2020-2022 жылдарға арналған Интернациональный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17536,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 462 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2346,1 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14728 мың теңге;
2) шығындар – 17536,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 17.03.2020 № 67/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.09.2020 № 76/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
9. 2020-2022 жылдарға арналған Қаракөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 28862,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1311 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 370,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 27181 мың теңге;
2) шығындар 29459,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-597) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 597 мың теңге.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 17.03.2020 № 67/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2020-2022 жылдарға арналған Красивинский ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28512,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1311 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 370,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26831 мың теңге;
2) шығындар – 29109,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 17.03.2020 № 67/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) 18.09.2020 № 76/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17.03.2020 № 67/3 (вводится в действие с 01.01.2020);от 17.11.2020 № 79/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Утвердить бюджет Интернационального сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17536,1 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 462 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 2346,1 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 14728 тысяч тенге;
2) затраты – 17536,1 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17.03.2020 № 67/3 (вводится в действие с 01.01.2020); от 18.09.2020 № 76/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Утвердить бюджет Каракольского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 28862,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1311 тысяча тенге;
неналоговые поступления 370,4 тысячи тенге;
поступления трансфертов 27181 тысяча тенге;
2) затраты 29459,4 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-597) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 597 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17.03.2020 № 67/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Утвердить бюджет Красивинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 28512,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1311 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 370,4 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 26831 тысяча тенге;
2) затраты – 29109,4 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решениями Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17.03.2020 № 67/3 (вводится в действие с 01.01.2020); от 18.09.2020 № 76/2 (вводится в действие с 01.01.2020).

11. 2020-2022 жылдарға арналған Красногорский кентінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 13595,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 83 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 2098,6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 11414 мың теңге;
2) шығындар 13595,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.
Ескерту. 11-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 17.03.2020 № 67/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. Алынып тасталды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 17.03.2020 № 67/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2020-2022 жылдарға арналған Московский ауылының бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 27664,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 271 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 3848,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 23545 мың теңге;
2) шығындар 27664,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.
Ескерту. 13-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 17.03.2020 № 67/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. 2020-2022 жылдарға арналған Орловка ауылының бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 14038,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1181 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1184,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 11673 мың теңге;
2) шығындар 14038,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.
Ескерту. 14-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 17.03.2020 № 67/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. Алынып тасталды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 17.03.2020 № 67/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16. 2020-2022 жылдарға арналған Свободный ауылының бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27314,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 315 мың теңге;

11. Утвердить бюджет поселка Красногорский на 2020-2022 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 13595,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 83 тысячи тенге;
неналоговые поступления 2098,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов 11414 тысячи тенге;
2) затраты 13595,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17.03.2020 № 67/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Исключен решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17.03.2020 № 67/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
13. Утвердить бюджет села Московское на 2020-2022 годы, согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 27664,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 271 тысяча тенге;
неналоговые поступления 3848,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов 23545 тысяч тенге;
2) затраты 27664,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 с изменениями, внесенными решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17.03.2020 № 67/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
14. Утвердить бюджет села Орловка на 2020-2022 годы, согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 14038,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1181 тысяча тенге;
неналоговые поступления 1184,2 тысячи тенге;
поступления трансфертов 11673 тысячи тенге;
2) затраты 14038,2 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 14 с изменениями, внесенными решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17.03.2020 № 67/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
15. Исключен решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17.03.2020 № 67/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
16. Утвердить бюджет села Свободное на 2020-2022 годы, согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 27314,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 315 тысяч тенге;

салықтық емес түсімдер – 3804,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 23195 мың теңге;
2) шығындар – 27314,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.
Ескерту. 16-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 18.09.2020 № 76/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі);17.11.2020 № 79/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
17. 2020-2022 жылдарға арналған Юбилейный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 12854 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1181 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 11673 мың теңге;
2) шығындар 12854 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.
18. Алынып тасталды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 17.03.2020 № 67/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
19. 2020 жылға арналған Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен 200334 мың теңге сомасында субвенциялар көзделгені ескерілсін, оның iшiнде:
Ақсай ауылына 11880 мың тенге;
Бұзылық ауылдық округіне 13377 мың тенге;
Двуречный ауылдық округіне 17244 мың тенге;
Жаныспай ауылдық округіне 11321 мың тенге;
Заречный ауылдық округіне 12643 мың тенге;
Знаменка ауылына 9739 мың тенге;
Интернациональный ауылдық округіне 10251 мың тенге;
Қаракөл ауылдық округіне 12869 мың тенге;
Красивинский ауылдық округіне 26831 мың тенге;
Красногорский кентіне 18493 мың тенге;
Московский ауылына 11064 мың тенге;
Орловка ауылына 10454 мың тенге;
Свободный ауылдық округіне 22845 мың тенге;
Юбилейный ауылдық округіне 11323 мың тенге.

неналоговые поступления – 3804,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23195 тысяч тенге;
2) затраты – 27314,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 с изменениями, внесенными решениями Есильского районного маслихата Акмолинской области от 18.09.2020 № 76/2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 17.11.2020 № 79/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
17. Утвердить бюджет Юбилейного сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 12854 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1181 тысяча тенге;
поступления трансфертов 11673 тысячи тенге;
2) затраты 12854 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.
18. Исключен решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17.03.2020 № 67/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
19. Учесть, что в бюджетах поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2020 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 200334 тысячи тенге, в том числе:
селу Аксай 11880 тысяч тенге;
Бузулукскому сельскому округу 13377 тысяч тенге;
Двуреченскому сельскому округу 17244 тысячи тенге;
Жаныспайскому сельскому округу 11321 тысяча тенге;
Зареченскому сельскому округу 12643 тысячи тенге;
селу Знаменка 9739 тысяч тенге;
Интернациональному сельскому округу 10251 тысяча тенге;
Каракольскому сельскому округу 12869 тысяч тенге;
Красивинскому сельскому округу 26831 тысяча тенге;
поселку Красногорский 18493 тысячи тенге;
селу Московское 11064 тысячи тенге;
селу Орловка 10454 тысячи тенге;
Свободненскому сельскому округу 22845 тысяч тенге;
Юбилейному сельскому округу 11323 тысячи тенге.

Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 17.03.2020 № 67/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
20. 2020 жылға арналған Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері кірістерінің құрамында аудандық бюджеттен 55 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін.
21. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.Господарь
Хатшысы С.Агымбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының әкімдігі
Есіл аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 63/2 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған Есіл қаласының бюджеті

Сноска. Пункт 19 – в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17.03.2020 № 67/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
20. Учесть, что в составе доходов бюджетов поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 55.
21. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А.Господарь
Секретарь С.Агымбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Есильского района
Приложение 1 к решению
Есильского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 63/2
Бюджет города Есиль на 2020 год

Ескерту. 52-қосымша алынып тасталды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 17.03.2020 № 67/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Есіл аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 63/2 шешіміне
53 қосымша
2021 жылға арналған Ярославка ауылының бюджеті
Ескерту. 53-қосымша алынып тасталды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 17.03.2020 № 67/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Есіл аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 63/2 шешіміне
54 қосымша
2022 жылға арналған Ярославка ауылының бюджеті

Сноска. Приложение 52 исключено решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17.03.2020 № 67/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
Приложение 53 к решению
Есильского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 63/2
Бюджет села Ярославка на 2021 год
Сноска. Приложение 53 исключено решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17.03.2020 № 67/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
Приложение 54 к решению
Есильского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 63/2
Бюджет села Ярославка на 2022 год

Ескерту. 54-қосымша алынып тасталды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 17.03.2020 № 67/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Есіл аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 63/2 шешіміне
55 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 55-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 18.09.2020 № 76/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
8677
Ағымдағы нысаналы трансферттер
8677
оның ішінде:
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге

Сноска. Приложение 54 исключено решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17.03.2020 № 67/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
Приложение 55 к решению
Есильского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 63/2
Целевые трансферты из районного бюджета на 2020 год
Сноска. Приложение 55 - в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 18.09.2020 № 76/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
8677
Целевые текущие трансферты
8677
в том числе:
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета